Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak začal můj příběh

    K hudbě E.R. jsem se dostal čirou náhodou.V roce 1996 jsem pracoval u firmy Autogrill S.p.A. jako Operatore Pluriservizio.Nejaky Eros me vubec skoro nic nerikal.Az jednou jsem zahledl na pulte prodejny trpytive modry obal jeho tehdejsi desky Dove c´e musica,koupil si ji a od te doby uz nic jineho.
  • ..

    Ehm, na tom CDčku ale nejsou všechny skladby live..?? Nebo ano? *4*
  • GRAZIE

    Woooow!!!!!!! Konecne presne pozname par z množstva skvelych Erosovych myslienok... *3* *4* GRAZIE MILLE vsetkym prispievatelom na supermusic... *4* Ste superrr!!!! Ciao
  • Oprava

    Eros bude mít vlastní ČESKO-SLOVENSKÉ stránky! Pardon.
  • e2

    Našla jsem stránky, na kterých je nové CD Erose a písničky, které bude obsahovat mrkněte na http://www.cd-wow.biz/detail_result s.php?product_code=2386261
  • Nejlepší zpěvák

    Eros je nejlepší zpěvák na světě o tom není pochyb,má nejkrásnější písničky a prostě je celej super:-))
  • romazzotinek

    písničky má samozřejmě ....co si budem vykládat *14* krásné,okouzlující,uklidnujíc
  • Zlaticko

    Kdybych ja mela stravit vikend s Erosem. Tak ne, ze by to byl muj zazitek na cely zivot. Ale ja bych tam odpadla a odvezli by mne do nemocnice a pak bych si to vycitala cely zovot!!! A to mi je teprve 20. Moc ho miluju!!! *8* *15*
  • vlasticka21

    KONCERT V BRATISLAVĚ

    17.7. 2010 - Eros Ramazzotti bude mít koncert v Bratislavě - INCHEBA ARÉNA
    zatím lístky nejsou v prodeji,
    sledujte : www.ticketportal.sk
  • Eros je velkolepý !!!

    Eros je tak dobrej že ho v brzké době jen těžko někdo překoná !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit