Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eros v Praze?

    Ano,byla jsem na jeho koncertě ve Vídni, můj první a doufám ne poslední, bylo to SUPER-Eros nikdy nezklame! Mé zbožné přání=ještě jeden jeho koncert, nejlépe v Praze...
  • Eros é unico!!!

    Ciao Amedeo,pred nedavnem hrali na Evrope 2 hit od Zucchera:Senza una donna! A ten moderator,tusim Boucek ho vyslovil:Cukéro :-) Tak to je husty!!! A v patek v ramci T-music kdy s Anastaciou byly na 5.miste,ale protoze uz byly 10.kolo v hitparade,tak vypadly a on jim nazaver rekl: Grazia Eros a thank you Anastacia! Fakt Maestro. Neumite nekdo tvorit webstranky,ze by uz byly konecne stranky pro jeho cesky fanousky! Přece jenom italsky jako Kamča,neumí každý,(snažím se jí dohnat ale nemám na to) :-) Nebo neznate nekoho? Kdyztak muj mail mate k dispozici!!!
  • Pálení Erosových CD? -MAI!!! *3*
  • Překlad

    Ahoj všichni K překladu:Fuoco nel fuoco byl opraven. Bylo tam pár drobných chyb.Teď už by to mělo být OK.Upozornila mne na ně jedna dívčina,která ovládá italštinu výtečně. Díky za spolupráci! V brzkých dnech by měl přibýt nový překlad La Nostra Vita. Jen záleží na webmasterovi supermusic.cz kdy to tam dá.
  • Eros bude mít české internetové stránky

    Vážení fanoušci Erose Ramazzottiho. Italská pop-stella bude mít stránky pro všechny fans v Česku a Slovensku. Byla zakoupena doména www.erosramazzotti.org (Kupodivu byla volná) Nyní se jen hledá webmaster. Pokud se to podaří,mohly by stránky být v provozu do vánoc t.r. Což by byl dárek pro všechny fans. O vývoji Vás samozřejmě budu informovat. Ivan Doležel
  • otazka

    kto pozna nazov piesne (original Eros Ramazzotti) prebranej v 90-tich rokoch Heidi Janku s nazvom "Tak se mi vtírej"..?. dakujem za odpoved na moj mail: vilo222@seznam.cz
  • po prvy krat

    No konecne som Vas odhalila. Tak tu ste sa prestahovali a tajne sa tu schadzate! *13* *3* *1* *7* *3* Caute! Tesim sa!
  • To je teda bomba

    To je teda bomba Sofia!
    Come mai?
    Lo so,Eros é numero uno dei cantanti!
    Tra gli uomini naturalmente! *4*
    Bnr9
  • Tutti insieme

    http://www.erosramazzotti.tv/forum/
  • Je nejlepší

    Je to nejlepší zpěvák a ještě Ital:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit