Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to sekáč!!!!

    Eros je fakt sekáč. Velká škoda, že někdy nepřijede do ČR. Je to prostě borec s nejlepším hlasem na světě, a ty jeho klipy......no, radost pohledět *14* *3*
  • sexy miminko

    Eros je peknouckej chlap je jak ma byt a dokonce bych rekla cim starsi tym mu to vice slusi je k sezrani. Hlavne ta jeho pusinka krasna. Jeho hudba je pro mne uklidnujici a dodava mi jistotu a silu Eros ovo hudba je krasna!!! Poslouchat ho a zaroven videt je zazitek!!! *14* *14* *14* *14*
  • oreironaty

    KUPIM!!

    Kúpim veci o Erosovy , články,plagáty atď. (okrem CD,DVD) Na cene nezáleži. Píšte mi na mail nataliaoreiro@atlas.sk *3*
  • Wau! Grazie :o)

    *4* Jeeej *14* Diky za preklad *4* Uz som tam na neho cihala, ked este nebol cely... bolo tam napisane ze coskoro... Hm, ake "ohnive" slova...*1*
  • :)) bomba

    *1* coze ?? Zucchero na Evrope 2 ? To musi byt snad omyl *3* ...Jo Cukéro je fakt dobrý *1* ja uz to slysel zkomoleny tolikrat..., to jeste ze se Eros jmenuje tak jak se jmenuje *1* No, Erosova koncertu se v Praze nedockame, to vam rikam! On sem neprijede a muzeme si za to s prominutim sami *10* *9* Ciao musica italiana! *5*
  • Jeto sexi chlapík

    Kdybych mela takoveho cghlapika jako je eros drzela bych si ho zuby nechty je k sezrani *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Eros

    Výbornej zpěvák - ho baštim ..... toho mít doma tak ho asi zamykám *14* *14*
  • prva sprava

    Ahojte*1*
    kdeze sa nam stratili nase prispevky? Akoze musime zacat odznova??? Aha. Prave som sa dozvedela ze I belong to you je druha najhranejsia pesnicka v Europe za rok 2006... To je bomba!!! *3* *1*
  • Eros nepřijede to je tutovka!

    Amedeo mas pravdu,neprijede,predstav si psal jsem jim(Interkoncerts) jestli by to bylo mozne aby prijel a vis co mi odpovedeli:Ze nemaji zadne informace,ze by planoval evropske turne.(psal jsem to v kvetnu t.r.)Kdyz jsem jim odpovedel,ze to turne prave probiha,odpovedeli ze to turne je jako rozjety vlak do ktereho nelze naskocit.Co s toho vyplyva! Az Eros da do eteru datum kdy vyjde jeho dalsi nova deska,hned jim napsat at to zaridej,jinak oni to sami asi nezaridej.Madonnu to jo to by jim slo!! Jak si to myslel,ze si za to muzem sami,to jako paleni CD? Ja si kazde jeho album poctive kupuju v obchode!!! *13* Ad Zucchero:Tu jeho pisen tam hrali v ramci T-music v ramci navratu zpet. Jinak mas pravdu,normalne by ho nehrali,ani Erose ne a navic kdyz byl s Anastaciou v hitparade dali tam spanelskou verzi!
  • SBAGLIO

    Teda sypu si popel na hlavu,důležité se přece řekne IMPORTANTE To jsem tomu dal.Pardon. U mne se objevila totalni prepracovanost!! :-)
    • Re: SBAGLIO

      Ivane, není to jediná chyba, kterou jsi tam nalátal!...ti ascolto DA 10 anni....vicino A Lago...forse luglio-agosto (na quasi)....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit