Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by neznal Zucchera... Jistě, že ho znám. Ale Eros je Eros. Mimochodem - 20.dubna jedu směr Vídeň - koncert Erosíčka! *4* Ci vediamo!
  • koncert

    Taky si říkám, proč není nějaký koncert v ČR! Proč nepřijede do Prahy? Myslíte si, že by Eros zaplnil halu na koncert v Praze? Jestli by tu byl dostatečný zájem? Mimochodem, Amadeo - z které části naši republiky pocházíš. Já Brno.
  • ...

    Zaprve bych chtel zduraznit, ze nesnasim prepalovana CDčka! Vse si kupuju pres internet nebo v Bontonlandu. Hudba je proste muj zivot, navic kdyz si clovek koupi originalni CDčko, tak je to bajecny pocit, kazdym CD chce interpret vyjadrit jiny pribeh...a to jaksi u prepaleneho CD nejde...teda nevim jak u ostatnich *1* *15* ..No chtel jsem tim rict ze kvuli ostude kterou musel Eros podstoupit kdyz tady zazpival v roce 2000 na predavani cen akademie popularni hudby *9* ..Musel zpivat z playbacku *16* on se tady u nas musel ucit zpivat na playback! to je preci ostuda. Tady v Cesku je playback samozrejmost, ale zadny ze znamych zpevaku v zahranici by si to nemohl dovolit!! Vezmete se, jak by to vypadalo, kdyby mel napr. Elton John nekde zpivat z playbacku!!! *1* *10* to proste nejde. muzem si za to sami... čao *5*
  • shit

    Hey!, eros is stupid little boy *15*
    • Re: shit

      *5*
      Vai a diavolo !!!
  • po prvy krat

    No caute, konecne som Vas odhalila. Tak tu sa stahujete? *7* *3* *1*
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je velký CAPO MAFIOSO !!!
  • Webové stránky

    Ragazzi!
    Všechny Vás zvu na první stránky Erose v češtině a slovenštině.
    Klikněte sem: www.erosramazzotti.estranky.cz

    V šechny Vás pěkně očekávám a nezapomeňte přihodit Vaše názory.

    Ivan *15*
  • alimak

    Tak jsem se tady zapsala mezi fanoušky pod jménam ALIMAK - mé jméno pozpátku, originální, že? -hi hi *1*
  • Non siamo soli

    Aby som sa opravila.... Non siamo soli hraju v radiach uz od 21. septembra *3*! Mozete pocut napriklad na www.radioitalia.it
    • Re: Non siamo soli

      jááá se tak těšíííííííííííííím *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • Non siamo soli

    Hmhm, nevím nevím, moc se mi ta písnička nelíbí *9* Ne že by byla ošklivá, ale...je to taková trošku odrhovačka.. No, snad jí přijdu na chuť..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší