Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no comment

    Nereagujte radši na negativni zprávy, pak se tu úplně zbytečně rozhoří nesmyslná válka s hrubýma slovama na celou stránku. Ať si každý myslí, co chce. Hlavní je, že se Erosova hudba libí nám. *3*
  • Eros tour 2006

    Ja mám také "jen" 2 DVD - "Eros Ramazzotti Stilelibero" a "Eros Roma Live". Poslední jmenované je dvoj DVD a je asi zatím to nejlepší, co jsem viděla. V říjnu 2005 o něm vyšla kniha v Itálii, která se jmenuje "Eros Lo Giuro", je dělaná formou rozhovoru. Přávě se ji pokouším číst. Data turné:(jestli někdo pojede, dejte vědět) 16 marzo: Ancona (Palarossini); 19 marzo: Firenze (Nelson Mandela Forum); 22 marzo: Bologna (Palamalaguti); 24, 25, 27, 28 marzo: Milano (Forum); 30 marzo: Lione (Hall Garnier); 1 e 2 aprile: Ginevra (Arena); 4 aprile: Parigi (Bercy); 6 e 7 aprile: Bruxelles (Forest National); 10 e 11 aprile: Rotterdam (Ahoy); 13 aprile: Nizza (Nikaia); 18 aprile: Salisburgo (Stadthalle); 20 aprile: Vienna (Stadthalle); 22 aprile: Budapest (Sporthalle); 24 e 25 aprile: Zurigo (Hallenstadion); 27 e 28 aprile: Roma (Palalottomatica); 1 maggio: Pesaro (BPA Palace); 4 maggio: Marsiglia (Dome); 6 e 7 maggio: Monaco (Olympiahalle); 9 maggio: Torino (Mazda Palace); 12 maggio: Amburgo (Color LineArena); 14 maggio: Norimberga (Arena); 16 maggio: Stoccarda (Schleyerhalle); 18 maggio: Oberhausen (König Pilsner Arena); 19 maggio: Colonia (Kölnarena); 21 maggio: Francoforte (Festhalle); 23 maggio: Dortmund (Westfalenhalle) e 25 maggio: Kempten (Big Box).
  • Dylan???

    ... ani neměl odvahu napsat svůj e-mail.
  • La Musica Italiana e Buonossima

    Jo a kdo by neznal Zucchera?, Tak já tedy znám opravdu velice velice málo lidí, kteří vědí o koho jde... Italská hudba je nejkrásnější, protože italština je zpěvný jazyk. Ja ji prostě MILUJU *14* *14* "Ciao, Ciao pa" *1*
  • Zde jsme také...

    www.erosramazzotti.estranky.cz
  • Lukáš Michalec

    Calma Aperrante je super.
  • oreironaty

    Blog

    Mám nový blog o Erosovy
    www.ramazzotti-eros.blog.cz

    Prosím kuknite *4*
  • ???

    To teda hej, sprosťák jeden!!! *8* To je tak, väčšinou ohovaraju ludia co nemaju nic ine na praci... ved kto iny by si dal tu namahu sem pisat, ked sa mu Eros nepaci? *7* *4*Eros *14*
  • Já se nikomu nevírám

    Já se zásadně nikomu nevtírám! Máš smůlu! *3* *15* *1*
  • Ramazzotti na stv

    Oznamujem vám kto ešte nevidel koncert Erosa v Ríme je možné si ho pozrieť vo štvrtok 27.12 o 18.20h na stv 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit