Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělá a má talent já jí mám ráda je prostě skvělá nevíte kdy má konzert ráda bych tam šla dikuji seww
  • Nevím, proč by měla v 31 letech špatně... To jsem opravdu nepochopila... A celkově nechápu komentáře, kde je víc chyb než pravopisných správností a kde není poznat, čím jedna myšlenka začíná a čím končí.
    Jinak, Beyoncé je top! :3
  • no tak ona je borec nejvetsi...... je nejlepsi :)
  • Ak mate radi Beyoncé Prosím Like na stranku :) http://www.facebook.com/BeyonceKnowlesCzSkFans?ref=hl Dakujéém
  • nato že jí je teprve 31 tak že je ežte pořat hezka jo a dlaho přeju k detatku *14* jinak maš dobry pisničky *4* máš se že si bohata víš jinak nic ahojj Ilove *14* milujem tě *15* jo dobře sis vibrala muže *1* dobže holka
  • Je překrásná :DDDDDDDDDDD
  • Všechno nejlepšíí k narozeninám
  • vola sa Blue ivy
  • je krasna nani nikdo nema *1* *2* *15*
  • prosim vas nevite nahodou jak se jeji dcera jmenuje diky predem.. *15* *2*
  • je nadherna :D... *1* *1* *3* *15*
  • Nevíte někdo, kdo je ten týpek, který hraje toho policajta v písničce If I Were a Boy? Myslím toho běloha. Nemůžu to nikde najít. Díky ;)
  • Nádherná a talentovaná *4*
  • Beyoncé je užásná zpěvačka je nejlepší ze všech zpěvaček na světě je krásná jako nikdo jiní umí přenádherně zpívat je prostě boží je to Andílej moc jí mám ráda Jí Justina Biebera AND Selena Gomez sou nej všechny je moc miluju I love Beyoncé *14* *1*
  • Krásná zpěvačka s překrásným hlasem. O tom není pochyb.
  • přesně
  • Ahojky,nene nemaji ;)
  • hele určitě někteří z vás znají Amber z Hanny Montany a ve skutečnosti se jmenuje Shanica Knowles...No takže : Beyoncé Knowles/Shanica Knowles! Takže se chci zeptat: Mají něco společnýho? *1* *8* *4*
  • Já sní mám narozeniny!! x3 Ina fáákt dobrá zpěvačka!
  • cozee zepry Adele je lepsi no vubec Beyonce je tisickrat lepsi nez Adele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší