Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamca12

    HLAS

    Má opravdu přenádherný hlas! A né jenom na CD, ale hlavně naživo a to někteří zpěváci poztrádají. A navíc je i krásná. Co víc si přát *3* Hrozně moc ji obdivuju! *14*
  • Beyonce

    No jo narodila se už v roce 1974,to by byla pěkná kravina aby zpívala v tý skupině DCH v devíti!!!!!!Říká se že ženy po třicítce si ubírají věk......No jo tohle holčička neodhadla....
    • Re: Beyonce

      vy mlcte protoze vy mluvite kraviny a nabeyonceani m¨nemate tek zeji nepomlouvejte.beyonce je panenka an ty kravo jedna to neni kravinan ze skupinu destiny's child zalozila v deviti protoze kdyby byla vetsi nez devet tak se jeji skupina nebude jmenovat destiny's child protoze vite co to znamena nevite tek si to prelozte kdyz ji bylo devet tak si neda nazev neka drsnacka tak si dala osudovy(poulicni,urceny)dite asi byla mala.uz ji nepomlouvejte a dejte si na me pozor *13* *13* *13* *13*
  • vek

    no jo no...se nam narodila o 7 let driv nez sama tvrdi..
    4.zari 1974...
    • ..co neudelas pro slavu..

      beyonce je uplne nejnej zpevacka! ale nechapu proc si ten vek vymyslela! *7* stejne kdyz si vymyslela ze ji je 25 tak za par let ji bude stejne 30, 31 atd..a to uz asi nezmeni! jinak jeji pisnicky mam moocinko rada! *4* a jay-z je tady vpohode.. *14* ..ups.. souhlasite? *1* *1* *1* a kdybych byla kluk tak bych chtela byt jen jeji kluk! ale.. holky ji muzou jen zavidet! *3*
  • hi beyonce

    hi beyonce sjm d.kelly.k i live in halifax i think your grate singer if you have some time sent a txt my email adres is romnic5@hotmail
  • BEE JE SUPER

    Myslím si,že je to ta nejlepší zpěvačka na světě!Viděla jsem její koncert(HBO),no,ale na živo to musela bejt fakt síla.Víc se mi líbí písničky od Destiny´s child.Ta nová Soldier je the best!That´s all.BEE JE NEJ NEJ NEJlepší!
  • Kdyby nebylo Michaela Jacksona asi bych dnes nezpívala. Beyonce na Number One, ( DVD o MJ )
  • ancovicka1

    I láf U

    to jak jí miluju se prostě nedá popsat, a když už, byla by to slohovka. prostě beyonce <krásná, ikona, nej nej ♥ :D, a ten její hlas
    její písničky jsou nej a kam se na ní hrabe nějaká avril bo tak ach jo. beyonce je pro mě prostě nejlepší zpěvačka a nechápu toho magora co tady píše že je to p... nevím jestli si che získat pozornost bo tak něco, ale ať jde do háje a nezávidí
    prostě b je uplně dokonalá a ani nevíte jak mě štvete vy co jste mohli na její koncík, já brečím ještě teď že jsme tam nemohla. to bylo utrpení poslouchat přímý přenos z nort music. brečela jsem a potom ty videa z toho koncíku jak se nekoho dotkla rukou, já taky brečela. ach jo
    shrnutí: je nej ♥ :D myslím že se mnou souhlasíte ;)
    • Re: I láf U

      Ahojky tohle jsem tu tky chtěla napsat a stalo se mi to taky s tím koncertem je to strašný ae až to zase bude tak prostě musím jít.. :) *9* *1*
  • kamca12

    Nominace Video Music Adwards 2009

    Ahoj, hlasujte pro Beyoncé! Byla 9x nominována v Video Music Adwards 2009 s klipem Single Ladies! Rozpis hlasování je u mě na blogu http://b-beyonce.blog.cz/0908/nomin ace-beyonce-na-video-music-adwards- 2009. Abyste mohli hlasovat, musíte se registrovat. Rychle, ať si domů odnese aspoň dvě ceny *1*
  • *14* *8* *14* *4*
  • janicka-smiley

    negativni hodnoceni

    mě se liběj nějáký písničky, ale jinak mi vadí, jak se furt strašně nakrucuje a ma vystrich buh vi kam a sukne hned pod prdel...........ale jinak je talentovana a hezky zpiva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit