Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pre fanusikov Beyonce

    Ahojky. Zdravím všetkých, ktorí majú radi Beyonce Knowles. je to super baba, ktorá má perfektný hlas. A tiež perfektnú postavu, ktorá mi vždy dodá odvahu, že aj ja sa môžem páčiť chalanom s mojími tvarmi, ktoré nie sú modelkovské. Beyonce je proste môj vzor. Ahojte.
  • Thank you

    My translator is translating, what do you write about me, thank you very much, i have got new Czech adress, bye bye and happy day--------- your Beyonce And i am going to be happy, when you write me,,,,,,,,,
  • BEE JE SUPER

    Myslím si,že je to ta nejlepší zpěvačka na světě!Viděla jsem její koncert(HBO),no,ale na živo to musela bejt fakt síla.Víc se mi líbí písničky od Destiny´s child.Ta nová Soldier je the best!That´s all.BEE JE NEJ NEJ NEJlepší!
  • beyonce je fakt nej nej nej zpěwačka ze wšech... potkala jsem ji na wlastní oči (na komparsu kde se natáčel "růžowej panter") a wůbec neni namyšlená jako někdo jinej!!!! a i když nemá zrowna nejkrásnější postawu, tak si z toho nic nedělá, páč je prostě super :o))
  • Beyoncé zpívá dobře v obličeji je vážně krásná ale co se týče Destiny's mám rači Kelly Rowland!
  • Kdyby nebylo Michaela Jacksona asi bych dnes nezpívala. Beyonce na Number One, ( DVD o MJ )
  • No tak tebe holka zrovna nemusim!!napodobuje J.Lo a to je hnus.Měla by si vymyslet svůj styl.No a ten její kluk no fůj se j ní vůbec,ale vůbec nehodí...
  • Beyonce a Destiny´s child

    Beyonce je ta nejtalentovanejsi a nejkrasnejsi ze vsech zpevacek!Kdyby nezpivala v Destiny´s child tak by Destiny´s mohly jit nekam,Beyonce to cely tahne bez ni by nebyly nic!Nikdo na ni nema!Videla jsem jeji koncert a byla to perfektni show!Beyonce I love you!
  • beyonce je fakt jednotka medzi jednotkami.je to najlepsia a najkrajsia spevacka aku som kedy videla a pocula.ona je naozaj super.nie super je naj naj super.
  • Beyonce

    Beyonce,hvězda která nazhasne.
  • Beyoncé a Jay-Z

    Myslíte,že už se vzali?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit