Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se mám! Všichni moji sourozenci jsou totiž už dospělí! Mám 3 bratrance, 2 sestřenice a jednu sestru!
  • Ano máš pravdu. Mě nevadí její písničky, nejvíc se mi líbí píseň Single Ladies.
  • No... Až tak bych nepřeháněla, jsou i lepší zpěvačky nebo i zpěváci. Sice má docela dobrý hlas, ale super? Pro mě už je to moc.
  • Ona je nová? To jsem teda opravdu nevěděla. Dnes spíš přemýšlím nad úplně jinýma věcma, můj pokoj se totiž předělával. Aspoň už tam může spát i moje ségra, celou dobu co u nás žije, což je skoro rok tak vždycky spala v obývacím pokoji. Aspoň už bude spát na něčem pohodlnějším, z tý rozložený pohovky v obývacím pokoji ji bolely záda.
  • Beyoncé je naozaj najlepšia! Má výborný hlas, dokonalý výzor, dobre tancuje. Jej koncerty sú úplne bezchybné. Dokáže naraz spievať aj tancovať a vôbec sa nezadychčí. Nikdy nespieva na playbag a vždy milo prekvapí. Na každý svoj koncert sa poriadne pripravý, takže niet divu, že je trochu drahý. Má rada svojich fanúšikov, čo je aj vidieť. Ale nezanedbáva ani svoju rodinu a nestrieda mužov - Jay-Z je jediný v jej živote. Proste Bey je TOP!
  • Podle mě je dobrá
  • love007
    Beyoncé neposlouchám, ale nic proti ní nemám...
  • To len tí, ktorí jej záviadia.
  • Nechápu lidi co jí nemají rádi..
  • J nejvýbornější její Listen je nejbožská písnička
  • Beyoncé je výborná speváčka *4*
  • Beyoncé is FLAWLESS
  • Miluju JI!! *4*
  • nová profilovka super
  • mirdaharant
    Pro beyoncé můžete hlasovat v právě rozběhnuté hitparádě na http://viscovim.blog.cz/1402/top-9-08
  • moc krasne spiva je to frajerka fakt kloubou dolu na ni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muůůj IdOol
  • love007
    souhlasím, mě se líbí od ní víc písniček. je hezká, a zpívá dobře :)
  • ahoj byonce si nejsepši spěvačka :) *14*
  • Njlepší spěvačka !! :* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit