Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyoncé je najlepšia! Nepoznám inú speváčku, ktorá by vedela spievať lepšie ako ona. Jej piesne a koncerty sú úžasné! Dokonca vie perfektne tancovať. Je to jedna z mála cekebrít, ktorá sa vyhýba trapasom. Jednoducho nemá chybu. Na všetky koncerty sa poctivo pripravuje a vidno, že jej na tom záleží. Obdivujem ju.I love you QueenB.
  • Beyoncé je hezká,no její písnicky se mi taky moc nelíbí. Jediná písnicka,která se mi od ní líbí je Halo ta je dobrá
  • I love Beyonce.
  • Je dokonalá.
  • Beyoncé je suprová miluju její písničky!!!!
  • Beyonce je super....:))
  • love007
    mě se Beyoncé líbí ale... pořád se mi její písně moc nelíbí , nevím proč asi to není můj styl *9* *9*
  • love007
    Nwm proč, ale pořád nějak těm jejím písním nemůžu přijít na chuť(některý sou dobrý) ale i tak mám pocit jakoby byly úplně bez melodie...a i tak dávám LIKE! :)
  • PetraNorisova
    Bey je super
  • happy B day beyonce si skvělá !!!
  • Happy B-Day Honey B!!! <333 *14* *4* Happy sweet Birthday Beyonce!!! <33 *14* *4* I <3 You!!! :-*** :-)))
  • Všechno nejlepší k narozeninám. Pro mě si prostě bohyně! *15*
  • vsechno nejlepsi beyonce mam te moc rada a si skvela *14* *14* *3* *3*
  • happy birthday beyonce! *6*
  • neviem prečo to sem píšeš -_- a keď už tak an amazing woman
  • Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Happy Birthday Beyonce you are a amazing women on the world ♥♥♥
  • jak tě to napadlo *4*
  • je úžasná, super dřív se mi moc nelíbila , ale tet si myslím že je boží prostě super nejvíc se mi od ní líbí run the world girls hlavně pro to že ta písnička je tak trochu pravdivá *1* ... nic ve zlím hoši ... *5* *5* *5* BEYONCE JE SKVĚLÁ ... *14* *14* *14*
  • Dobrá byla písnička "Halo" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit