Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je škoda, že to skončilo mohli by natočit pokračování zajímalo by mě jestli se Ricky dá zase dohromady se Zanem.
  • miluji h2o amiluju vtom bellu *14*
  • ahoj h2o já vás miluju a nejvíc RIKY...:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1*
  • Multybazar.eu
    Multybazar.eu
    Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne
  • Tak je to potvrzené. 4.série NEBUDE! Místo toho nás ale čeká zbrusu nový podobný seriál od stejných tvůrců, kteří natočili H2O. Anglicky se jmenuje MAKO MERMAIDS. Bude to o třech mořských pannách Sirena, Nixie a Lyla,které budou ochraňovat kouzelný ostrov Mako před vetřelci. Na ostrov ovšem připluje 16letý kluk jménem Zac, který objeví kouzelné jezírko a stane se z něj mořský muž s rybím ocasem a schopnostmi jaké mají mořské panny. Tady to máte oficiálně potvrzené společně s PRVNÍ FOTKOU nové trojky mořských pannen: http://www.tvtonight.com.au/2012/05/big-budget-mako-mermaids-for-ten.html Seriál se právě začal natáčet. Na australské televizi se objeví asi na podzim. V Česku asi až o hodně později.
  • Ahoj h2o stačí přidat vodu je ten nejlepší seriál natočila bych i 4,5,6,7,8,9,10 atd.Ten seriál miluju. *14*
  • Hrozně se mi to líbí byla bych ráda kdyby natočili i 4.sérii super seriál *14* *14* *14* *14* *4* *5* *1* *14* *14* *14* *14* ale náhoudou jak tu někteří píšete že Emma byla lepší nebo co mě se to líbilo taky s Bellou prostě je to super seriál *14* *14* *14* *14*
  • hele ty ozo katko di se vycpat nahodou prima seroš
  • někdo řík že 4 serie a někdo zase že nebude.já užani nevím co je pravda *16*
  • Absolutně nepoutavý seriál v podání tří kamarádek, které se záhadně promění v mořské panny. Neatraktivní děj a ještě horší herecké výkony!!!
    • Ahoj katko to co tady píšeš ti neschvaluju :-( ale každý má jiný názor
    • Katko Ty jedna krávo a ty se díváš tedy na co na nějaké hovadiny ve kterých delaj s*x?? Tak nás nech na pokoji mi ten serial milujem a nepíšem o nich takove hrozne věty my to schvalujem a neuražíme!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit