Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc se mi liby Ricky a Cleo *14*
  • h2o je nejlepší seriál ze všech kéž by se točili další série přišla by i Emma a Luis všichni by se vrátili *14*
    • co říkaš na Cleo
  • mořské panny nejsou já viděla tam jak se to natáčelo že mají vyhrnuté ocasy
  • Ahoj já teď píšu pravdu :-) zkoušela jsem toto abych se stala mořskou pannou a opravdu to funguje:napustit si vanu a dát do ní mořskou sůl a potom si vlézt do vany zhasnout a namazat si nohy niveou , říct toto: pokud se nestanu mořskou pannou tak můj život skončí. Ale bacha! Nesmíš ty paty namočit! Ale v koupelně nesmí být nikdo jenom ty! Jinak kouzlo nebude fungovat! Za 12hodin by ses měla stát mořskou pannou . Další pořady jak se stát mořskou pannou se mě teď ptejte jsem tu každý den a pardon že píšu tak dlouho večer:-) mějte se a odpovídejte mi prosím :-)
    • Ahoj bello byla bys tak hodna a poslala mi na email kaja.vrz@seznam.cz jak se stat mořskou panou.
    • Ahoj Bello, moc děkuji za Tvůj tip jak se stát mořskou pannou. Vykoušela jsem! Tež už nejsem malou holčičkou, ale krásnou mořskou panou. prosím ještě o odklínadlo, někdy mě totiž tem ocas dost vadí!! *16* *16* *16* *10* *10* *10* Moc Ti děkuji.
    • kk
  • ahoj kom se liby h2o tak dejte TO SE MY LIBI DEKUJI NIK KOH:D *1* *1*
    • Omlouvam se za tu chybu :-( namazat si paty
  • ahoj jak se mate napište nikolka *1* *1* *1* *1* *1*
  • ahoj rikki jak se máš já se mám doobře já Obdivuju
    v h2o stačí přidat vodu
    • Mysliš si že tě slyší
      • Emo budem si psát na Gmail můj Gmail:Natalkavlasimska@gmail.com
  • ahoj rikki jak se máš já se mám doobře já tě hraju v h2o stačí přidat vodu
  • nikolo to nevadi
    • Můj email je nikijir@email.cz
      Jsem ale už od 9 let mp.
  • Ja nejsem zadna z nich ale nikola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit