Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikolo jak sto udelala a jaka si riki emma cleo napis
  • To co teď napíšu je pravda. Jsem už od 18let mořská panna. No né pořád, mám normálně nohy ale jakmile se dotknu vody mám hned ocas.Stalo se to v měsíčním jezírku na Maku které opravdu existuje když na něm žiju.Nesmím se dívat na úplněk ani na jeho odrazy.Mám i kouzelné schopnosti. Otázky a odpovědi posílejte na email nikijir@email.cz
    • Ahoj nikolo 19 let prosím tě nelži nikdo ti na to neskočí a je to jenom serial a žádné mořské panny nejsou!!!
  • Jsem mořská panna jakmile se dotknu vody mám ocas mám kouzelné schopnosti všechno je to pravda mám sestru která to má jako já stejný.
  • Ahoj, strašně bych si přála, kdyby jste natočily nové díly. Prosíííím =o)
    • Jo kéééž je to nejnej seriál
    • Nové díly ti natočím ale popravdě o mně jak jsem se stala mp otázky a odpovědi odepište na nikijir@email.cz
  • aho mě se nejvíc líbí klio a vám????????????????????????????
  • Nový seriál od tvůrců H2O MAKO MERMAIDS se začne v zahraničí vysílat už letos. Je to v podstatě volné pokračování H2O s novými piostavami. Upoutávku najdete tady: http://www.zkracovatko.cz/l9hAMQ (klikni na view trailer)
  • jo protože ema vzala nabídku do hororu prokletí domu slunečnic 2
  • Mohla bych se zeptat proč tamj je Bella a né Ema?? prosím odepište *4*
    • Protože Claire Holt je těhotná a nemůže tam hrát :D :D :D
  • ahoj,moje nejoblíbenější mořská panna je Cleo :-D,druhá je Rikki:-),třetí Emma :-( a čtvrtá Bella x-(
    • tak to s tebou teda 100procentně souhlasím ale bella je hezčí než emma;-) *1*
  • tenhle serial se mi moc moc libi chtěla bych byt mořskou pannou *14* *3* *4* *1* *13* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit