Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4 serie

    bude 4 serieee jupíííí je to potvrzené *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 4 serie

      PLANÝ POPLACH! Nic oficiálně potvrzené není! Kdy už konečně lidi přestanou věřit na blábolům na různých blozích a začnou číst OFICIÁLNÍ INFORMACE? Režisér 4.sérii nevyvrátil ale ani nepotvrdil. A navíc tento rok začíná točit úplně nový seriál na místech kde se dřív dělalo H2O takže se 4.serií to nevypadá nadějně.
      • Re: Re: 4 serie

        http://cs.wikipedia.org/wiki/H2O:_S ta%C4%8D%C3%AD_p%C5%99idat_vodu#Epi zody je to potvrzené
        • Re: Re: Re: 4 serie

          *1* *1* *1* Jen né wikipedii! Pochop, že na wikipedii si může KAŽDÝ PSÁT CO CHCE a každý tam může smazat co chce. A to jsem právě udělal a tu vymyšlenou iformaci o 4.sérii jsem smazal. Ale jinak tímto nemyslete že 4.sérii nechci.Taky bych byl moc rád za pokračování ale bohužel zatím žádné oficiální info. A hlavně nikdo nevěřte wikipedii tam je většina informací neověřená. Raději sledujte zarhraniční, důvěryhodné stránky jako www.h2ojustaddwater.net nebo www.h2o-portal.hu Jedině tam se může objevit pravdivé info o 4.sérii.
  • magdalenka1998

    h20

    Proč dávaj na (Disney Channel)PROGRAM)
    starý h20 stačí přidat vodu a pak zace to nový a pak to starý,tam hraje Rikki,Emma a Cleo to je starý h20 a to nový hrají Cleo,Bella a Rikki to je to nový,a jednou jsem si dívala napočítači a prý budou dávát upé nejnovější díly,bude jiný začátek jinak to bude udělané a to nevím kdy,ale psaly to tam a taky ukázka byla,to je fakt upé dokonalalý.To je vše :-)
  • blog

    kuknite muj blogisek bluewaterhigh5.blog.cz a muj nick na youtube bluewaterhigh5 *1*
  • helenka808808

    pls...

    pls nevíte jak se jmenuje ten Co v H2o hraje Willa *7* kuju
    • Re: pls...

      Luke Mitchell
      • helenka808808

        Re: Re: pls...

        kuju :)
  • phoebe1234

    h2o stačí přidat vodu

    h2o stačí přidat vodu je nejlepší seriál hlavně Cleo *4* já jsem jejich velká fanynka nechci se chlubit,ale viděla jsem už všechny díly,jsou to super díly začátek od proměny je nejlepší ti co něco neviděli tak byste se měli na to podívat na internetu stojí to zato *1*
  • h2o

    ahojky ludkovia navstivte muj blog o h2o bluewaterhigh5.blog.cz davam tam videjka nove fotecky a info diky za navstevu *3*
  • H2O Videos

    Zkouším vytvářet různé videa s H2O. Jestli chcete, můžete se kouknout na moje výtvory na adrese www.h2o-videos.blog.cz
  • :)

    Ahoj lidi, jenom jsem se chtěla zeptat co se stalo s Emmou:) Bohužel jsme viděla díl kdy se Emma ukázaka Aschovi a úak už to byl díl s Bellou můžete mi prosím někdo říct co se mezitím stalo? *7*
    • Re: :)

      ahojky no Emma nehrála v 3 sérii protože Claire byla těhotná se říkalo všude a tak ji nahradily Bellou.
    • Re: :)

      V dalším díle tam už byla jen Rikky a Cleo a krátce se zmínily o tom, že Emma odjela cestovat po světě. Žádného rozloučení s ní jsme se ale nedočkali. Ash už tam taky nebyl ale o něm se vůbec nezmínili takže nevíme co se s ním stalo. Pak se Rikky a Cleo seznámily s Bellou o které zjistíly, že je mořská panna a nahradila tak Emmu.
      • Re: Re: :)

        Díky ti =D
  • 222222

    jako od září budou dávat jenom 2 díly deně,už jeto zas jako dřív když začínal disney cannel *9*
    • Re: 222222

      Taky me to štve,,od zaří jen dva díly..a ja kvuli škole budu stíhat jen jeden v 5...a v 9 vecer nedavají..no bída *9* *8* *4* *9*
    • Re: 222222

      No,boužel to opadá,doufejme že se rejža zmatoří,a natočí závěrečnou serii :-) ..ono to je dany taky tím,ze na televizy od zaří moc lidí nekouká..hlamne dopoledne atd *3*
  • :((

    nechápu jednu věc. ve třetí sérii dělá Rikki hrozný tiátr ohledně toho, že by se Will mohl dozvědět že jsou mořské panny, že je to nebezpečné aby to věděl a ať se od něj Bella drží dál. a teď jsem dokoukala druhou sérii a v posledním díle si jen tak Emma ukáže Ešovi, že je mořská panna a nikomu to nevadí, všichni jsou v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší