Přejít na výpis diskuzí

H2O stačí přidat vodu

FILM 4.2.2008 
781 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj uz by sem chtela aby se vratila emma a ad je uz 4 serie protoze s emmou to bylo lepsi nez s bello a ohli by to davat taky odpoledne a mohli dy to davat na nove nebo primacool a podobe co ma kazdy disny totiz moc lidi nema *14* *14* *14* *14*
  • 4 serie se natáčí a vysílat to budou do konce roku emma se vrátí a sebou přiveze novou mořskou pannu která bude mít sílu tornáda a Pheobe bude hrát jen ve 4 epizodách kvůli rodinným problémům
    • To by bylo super! Proč místo toho je taková kravina Nako Mermaids.
  • ......

    Já mám H2o strašně ráda.Pěkně mě se*e že to dávaj až v noci!!!!Proč??Dyť na to v tu dobu nikdo nečumí :( :( :( ..Taky mě docela mrzí že kvůli dítěti už tam nehraje Claire (Emma) ... Ale s Bellou je to docela pěkný ale s Emmou to přece jen bylo..lepší.Chtěla bych 4 sérii ale asi se nedočká nikdo kdo ji chce. :( :( To je asi všechno co jsem chtěla říct :)
  • h2o

    vypadá to že 4.série možná bude
    • emmuska

      Re: h2o

      to asi těžko ne xD vždyt všichni už mají rozdělané další filmy a producenti taky už prý nic neplánují... ale bylo by to fajn :)
  • ???????

    Nevítě kěkdo jestli disney neplánuje změnu programu dávájí h2o o půl 1 odpoledne kdy jsem ještě ve škole a pak až v 1 v noci a to už zase spím :(
  • alex98

    Alex Russo

    Čusek,jsem velkej fanda h2o..jenomže toho starého,ne ten z Bellou.....Lepší to je z Emmou...prostě jak sem se dozvěděla,že emma nebude už hrát tak sem se zhrozila,no prostě emma je fakt super *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Alex Russo

      no tak to vubec bella je kus emma ne *1*
    • Re: Alex Russo

      Souhlas nejlepší h2o bude vždycky to kde je Emma a to 1 a 2. série *3*
  • tia-naty

    naty

    nejvic na tom filmu se mi libi jejich pratelstvi a podle me naty se tam nehodi sarlot
  • jetix

    Nevíto nikdo jak dlouho přibližně bude ještě disney channel a jestli bude ta 4.série H2O.Stejně byl jetix lepší *3*
  • muj blog

    muj blogisek :) http://bluewaterhigh5.blog.cz/ *1*
  • .......

    ve třetí sérii hraje bella protože emma byla ve skutečnosti těhotná tak musela odejít
    • Re: .......

      Ale kdeže. Myslel jsem že tohle už uzavřená záležitost, že tomu už nikdo nevěří ale přecejen. EMMA NIKDY TĚHOTNÁ NEBYLA! To si jen někde vymysleli. Odešla, protože dostala nabídku na natáčení filmu PROKLETÍ DOMU SLUNEČNIC 2 http://film.osobnosti.cz/messengers -2-the-scarecrow.php Ten film se točil zároveň s H2O a proto si Emma musela vybrat buď H2O nebo ten film a ona si nechápu proč vybrala ten film *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší