Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Mainstreamoví hráči berou nákup her podobně jako nákup spodního. Nač experimentovat, když už mají jednu značku, které se dobře nosíš, je pohodolné a praktickou bezpečnostní hnědou barvu.
  • Trol.diskuzni
    Kde je TES MMO??
    • smejki
      na PC, holenku
      • Trol.diskuzni
        No ultra next-gen experience?
    • Malleth
      To vyjde až za pět let
  • Škoda, doufal jsem, že tam někde uvidím Last of Us, nebo Beyond a ne COD a Halo. I tak, ale věřím, že jak LoU tak Beyond budou mít dobrý prodeje. Moje peníze maj teda jistý....
    • To bude tím, že například Last of Us je plánováno až na rok 2013 a tohle je žebříček očekávaných her pro rok 2012
  • Malleth
    To je smutek :(
  • Ja som myslel ze najviac je ocakavane s kym sa prespi moja Poľska manzelka *1*
    • Amylee.Anderson
      S Maďarem.
    • Nechapu proc slovaci chodi na ceske weby (nekteri se tu slusne chovaj ale vetsina pise kraviny) to nemate vlastni stranky? asi ne
      • Protože u nich doma jim Maďaři nic nedovolí, zato tady si mohou vyskakovat, jak chtějí.
    • už jsou tu zas ti volové, co tady kdysi spamovali, jakési nesmysly, děláte slovákům ostudu
      -možná je na Slovensku IN vymýšlet si něco o nějaké manželce, ale tady to nikdo nezná, chlapče
    • PreidaQ
      Že by třeba... zahradník?
    • walltar
      Proč by někoho zajímalo s kým se vyspí tvoje polská manželka?
  • To je pravda ze po Beyond a Last of us moc lidi nestekne, jsou veskrze PS3 hry...i tak letosni podzim vypada celkem nabite, vice nez jindy...Aspon ze Judgment je Exkluzivita Xboxu.(stale) samozrejmne ze myslim GOW.(nejspise ne letos.) *10*
  • Nulovou hodnotu má pro mě tento tvůj slint.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit