Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Mainstreamoví hráči berou nákup her podobně jako nákup spodního. Nač experimentovat, když už mají jednu značku, které se dobře nosíš, je pohodolné a praktickou bezpečnostní hnědou barvu.
  • a ze to nikdo v okoli nehraje, tak to nehraje nikdo na svete? Sporotvni hry jsou prave skvele, na to ze vychazi kazdy rok ,tak tech novinek obsahuji dost (mel jsem NHL 10,11 a ted 12, takze vim)... plno lidi prave treba vlastni konzoli jen kvuli NHL, FIFE, protoze nic jineho je nezajima... ja jsem treba s NHL spokojeny
  • nic proti, ale pro me treba Crysis 1 byla strasna blbost, zatimco dvojka me hodne bavila... a CoD, stejne jako treba NFS ma sve lepsi a horsi rocniky...
  • Protože u nich doma jim Maďaři nic nedovolí, zato tady si mohou vyskakovat, jak chtějí.
  • Jo, to by bylo na prvním místě pokračování hry RapeLay a další podobné zvrácenosti.
  • beta je jen na pozvání po vyplnění formuláře na http://blog.counter-strike.net/index.php/facts/ pak můžeš jen čekat a doufat. Nebo se účastnit různých soutěží na různých portálech... případně neofiko cestou na torrentech se dá najít
  • Spíš nechápu očekávání těch sportovních her. Když pominu že neznám nikoho v okolí kdo by je hrál, tak proč očekávat X-tý díl fotbalu/hokeje/... když se od předchozího skoro vůbec neliší? Nechápu...
  • Práve že první díly bývají někdy nejlepší protože např. u Crysis první díl byl skvělý vývojáři věděli že tato značka vydělá a u Dvojky si ulehčili práci Konzolovým portem.Stejné je to s CoD který je rok od roku horší a Battlefield Bad Company 2 se mi líbí víc než Battlefield 3 z důvodů lepších map atd.
  • Od toho Halo 4 bych toho už moc neočekával ale stále lepší než CoD. *1*
  • nevíš jestli se dá ještě hrát ta beta cs go? popřípadě kde ji najdu? díky.
  • Cahir
    V rámci mladých rozhodně - tržby mluví za vše.
  • Nulovou hodnotu má pro mě tento tvůj slint.
  • Kronoss1
    Twilight a mainstream? No, tak, to snad ne.
  • Kronoss1
    Kde je PC? Bez PC to má pro mě nulovou hodnotu.
  • Nechapu. Nejocekavanejsi hry jsou veskrze samy pokracovani, ktery jsou veskrze uplne stejny jako predchozi dily. Meni se jen postavy, kulisy a zapletka. Hra jako takova zustava skoro stejna. Asi to lidem staci. Jeste chvili a herni prumysl narazi na uplne dno. Uz je blizko.
  • No docela nezáživný rok co se týče her... žebříčky sice pro konzole, ale já OT za PC určitě AC III, CS:GO (jsem zvědav co zoho bude :) )
  • tak u mě je v top očekávání halo 4, assassins creed 3, forza horizon, far cry 3 a watch dogs.. na nějaky cod vám házím bobek akorát protože to u mě skončilo 4 dílem.. ;)
  • Cahir
    To je právě ta iluze. Mylně se domníváme, že když se tady jakožto nerdi shodneme na tom, že CoD je srág*ra a Deus Ex je fakt super, případně že na Metacritic a oficiálních fórech vládne nějaký většinový úzus, že ona fakta reprezentují realitu. Ale není tomu tak. My tady nereprezentujeme realitu objektivní, ale pouze v rámci naší malé množiny nerdů. Faktem je, že mainsteramový hráč na nějaké weby z vysoka s*re...

    A tenhle proud hýbe světem. Ale pozor, tady neplatí kauzální vztah příčina-důsledek. Není to tedy tak, že mainstream si diskutje a vydavatelé slepě poslouchají (tak totiž kauzalita funguje, důsledek nemá vliv na příčinu a je jen jejím pasivním následkem). Tady platí vztah motiv-jednání a tento vztah je kruhový/vzájemný. Tzn. Že jednání ovlivňuje motiv a motiv ovlivňuje jednání, motiv nemá smysl bez jednání a jednání nemá smysl bez motivu - celek předchází částem - u kauzality je to jedno. V praxi je to tudíž tak, že mainstream si diktuje, ale zároveň je sám řízen a diktován od velkých distributorů (onen kruhový vztah). Ve výsledku tak nelze jedno od druhého oddělit a jedno bez druhého nemá samo o sobě smysl. Jednání EA ovlivňuje motivy mainstreamu a zároveň je motivy mainsteramu ovlivňováno - odpovídá, ačkoliv samo "hází" drobky. Je to začarovaný kruh *13*

    teorie: Musí distributor vzdělat mainstream, nebo mainstream distributora, resp. musejí se lidem změnit preference (utopie), nebo musí obří korporace násilně určit mainstreamu směr (ještě větší utopie, tržby by šli rapidně dolu)??
  • Amylee.Anderson
    S Maďarem.
  • Amylee.Anderson
    Pak je ale otázka, kde ti mainstreamoví hráči jsou, protože tady na Games ani ne. Asi na Eurogameru *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit