Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Mainstreamoví hráči berou nákup her podobně jako nákup spodního. Nač experimentovat, když už mají jednu značku, které se dobře nosíš, je pohodolné a praktickou bezpečnostní hnědou barvu.
  • Spíš nechápu očekávání těch sportovních her. Když pominu že neznám nikoho v okolí kdo by je hrál, tak proč očekávat X-tý díl fotbalu/hokeje/... když se od předchozího skoro vůbec neliší? Nechápu...
    • a ze to nikdo v okoli nehraje, tak to nehraje nikdo na svete? Sporotvni hry jsou prave skvele, na to ze vychazi kazdy rok ,tak tech novinek obsahuji dost (mel jsem NHL 10,11 a ted 12, takze vim)... plno lidi prave treba vlastni konzoli jen kvuli NHL, FIFE, protoze nic jineho je nezajima... ja jsem treba s NHL spokojeny
  • Od toho Halo 4 bych toho už moc neočekával ale stále lepší než CoD. *1*
  • Nulovou hodnotu má pro mě tento tvůj slint.
  • Kronoss1
    Kde je PC? Bez PC to má pro mě nulovou hodnotu.
  • Nechapu. Nejocekavanejsi hry jsou veskrze samy pokracovani, ktery jsou veskrze uplne stejny jako predchozi dily. Meni se jen postavy, kulisy a zapletka. Hra jako takova zustava skoro stejna. Asi to lidem staci. Jeste chvili a herni prumysl narazi na uplne dno. Uz je blizko.
  • No docela nezáživný rok co se týče her... žebříčky sice pro konzole, ale já OT za PC určitě AC III, CS:GO (jsem zvědav co zoho bude :) )
    • nevíš jestli se dá ještě hrát ta beta cs go? popřípadě kde ji najdu? díky.
      • beta je jen na pozvání po vyplnění formuláře na http://blog.counter-strike.net/index.php/facts/ pak můžeš jen čekat a doufat. Nebo se účastnit různých soutěží na různých portálech... případně neofiko cestou na torrentech se dá najít
  • tak u mě je v top očekávání halo 4, assassins creed 3, forza horizon, far cry 3 a watch dogs.. na nějaky cod vám házím bobek akorát protože to u mě skončilo 4 dílem.. ;)
  • ja se ani nedivim... pro me Halo 4 a AC3 je jistota... nove znacky taky nejak nemusim, popravde mam strach, jestli me to bude bavit atd... proste kdyz davate do hry tech 1300Kc, tak chcete mit jistotu... nekomu to je jedno, nekomu ne... A takovych lidi je proste vetsina, navic vetsinou prvni dily novych znacek jsou proste horsi, min se do nich investuje atd, protoze sami vyvojari nevi, jestli hra bude uspesna... az druhy dil vetsinou dopadne mnohem lepe

    jinak to je zebricek pro hry na rok 2012 ne? Takze jak by se tam mohl objevit Watch Dogs napr?
    • Práve že první díly bývají někdy nejlepší protože např. u Crysis první díl byl skvělý vývojáři věděli že tato značka vydělá a u Dvojky si ulehčili práci Konzolovým portem.Stejné je to s CoD který je rok od roku horší a Battlefield Bad Company 2 se mi líbí víc než Battlefield 3 z důvodů lepších map atd.
      • nic proti, ale pro me treba Crysis 1 byla strasna blbost, zatimco dvojka me hodne bavila... a CoD, stejne jako treba NFS ma sve lepsi a horsi rocniky...
  • Cahir
    To je tak trochu: "In Your Face!" Nadáváme na mamažéry, a přitom jsme taky pěkný píč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit