Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už to bývá,čím větší očekávanost tím horší hra,protože si to lidi stejně koupí i kdyby to dopadlo špatně protože vývojáři poté ví že prodeje jsou zaručené Viz.Battlefield,Mass Effect,Call of Duty atd. Hráči chtějí nové značky jako zrovna Watch Dogs to toho určitě půjdu a ještě Last of Us ale nějáké CoD si můžou strčit někam.
  • ja se ani nedivim... pro me Halo 4 a AC3 je jistota... nove znacky taky nejak nemusim, popravde mam strach, jestli me to bude bavit atd... proste kdyz davate do hry tech 1300Kc, tak chcete mit jistotu... nekomu to je jedno, nekomu ne... A takovych lidi je proste vetsina, navic vetsinou prvni dily novych znacek jsou proste horsi, min se do nich investuje atd, protoze sami vyvojari nevi, jestli hra bude uspesna... az druhy dil vetsinou dopadne mnohem lepe

    jinak to je zebricek pro hry na rok 2012 ne? Takze jak by se tam mohl objevit Watch Dogs napr?
    • Práve že první díly bývají někdy nejlepší protože např. u Crysis první díl byl skvělý vývojáři věděli že tato značka vydělá a u Dvojky si ulehčili práci Konzolovým portem.Stejné je to s CoD který je rok od roku horší a Battlefield Bad Company 2 se mi líbí víc než Battlefield 3 z důvodů lepších map atd.
      • nic proti, ale pro me treba Crysis 1 byla strasna blbost, zatimco dvojka me hodne bavila... a CoD, stejne jako treba NFS ma sve lepsi a horsi rocniky...
  • Nechapu. Nejocekavanejsi hry jsou veskrze samy pokracovani, ktery jsou veskrze uplne stejny jako predchozi dily. Meni se jen postavy, kulisy a zapletka. Hra jako takova zustava skoro stejna. Asi to lidem staci. Jeste chvili a herni prumysl narazi na uplne dno. Uz je blizko.
  • Od toho Halo 4 bych toho už moc neočekával ale stále lepší než CoD. *1*
  • prosím tě, nějaký americký fotbal je oproti ragby máčka
    -odpověď na martyho
    • Cahir
      Tak to fakt není.
  • Cahir
    To je tak trochu: "In Your Face!" Nadáváme na mamažéry, a přitom jsme taky pěkný píč...
  • No docela nezáživný rok co se týče her... žebříčky sice pro konzole, ale já OT za PC určitě AC III, CS:GO (jsem zvědav co zoho bude :) )
    • nevíš jestli se dá ještě hrát ta beta cs go? popřípadě kde ji najdu? díky.
      • beta je jen na pozvání po vyplnění formuláře na http://blog.counter-strike.net/index.php/facts/ pak můžeš jen čekat a doufat. Nebo se účastnit různých soutěží na různých portálech... případně neofiko cestou na torrentech se dá najít
  • walltar
    Abych pravdu řekl tak žebříček kde je PS3, Xbox a Wii mě moc nezajímá .... každopádně je škoda že všechny studia dělají pokračování a nikde nic nového.
  • Kronoss1
    Kde je PC? Bez PC to má pro mě nulovou hodnotu.
  • Vďaka Bohu za Indie scénu. Viď "Nezávislý rozcestník" :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit