Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou tam i dalsi dal, ale sehnat vsechny karty opravdu pujde a obchod se bude rozsirovat vcetne soutezi za karty atd. Navic ber v uvahu ze spousta karet je i pod aktivitama
  • Holub: Tim teda chces rict ze to vlastne je p2w a nemam duvod chtit aby nebylo, protoze to vydela na vyvoj hry? Ale ze si mam vlastne ty kecy strcit nekam?

    Ano, chtel bych aby vsichni meli stejny podminky, pak je hra fer. Jestli tomu nerozumis, chapu. Klidne p2w hrej. Nikomu nic zakazovat nehodlam. Ale nemusis ze sebe delat vola presvedcovanim sebe a ostatnich ze to je vlastne spravny. *3*
  • Obávám se že honza má naprostou pravdu. Všechny karty jdou získat bez placení a to je prostě fakt. Ty karty které tam jsou za peníze se mohou nalézat i v boostrech, na který si hráč vydělá jen přes aktivity. Krom toho lidi kteří si zaplatí pár boosteru často dostanou některou kartu 2x. Opravdu by sis nechal obě karty? Ja osobně bych tedy 1 prodal za triny za slušnou sumu abych si mohl nakoupit kusovky, které přímo chci a které přímou cestou za peníze prostě koupit nejdou. Mimo to spousta karet je i za aktivity a bude i za soutěže, takže nemel že to nejde.

    QQ
    - nevím kde to sakra žiješ ale přece by jsi nechtěl mít stejné výhody jako ten platící? Buď si zaplatíš a máš to hned, nebo budeš hrát zadarmo a budeš to mit později a to mi přijde fer.
    Takovýhle kecy o tom, že to je p2w, protože on to má hned si strč někam.
  • Věř že může:)
  • Deever
    Několik poznámek k výtkám níže:

    Obtížnost: Kartičkové hry jsem nikdy nechápal a přesto jsem se od častých porážek vypracoval na devátý level se slušným červeno-modrým balíkem a jsem schopen vyhrát ve dvou třetinách soubojů proti soupeřům +/- dva levely od mého. Asi po 12 herních hodinách.
    Peníze: Nezaplatil jsem zatím nic (i když plánuju autory podpořit) a jedinou rare kartičku jsem si koupil za poctivě vybojovanou herní měnu + jeden obyčejný booster, kde skoro nic nebylo za prémiovou měnu, kterou dostanete na zkoušku. A jsem konkurenceschopný.
    Matchmaking: Zpočátku budete děsně dostávat, ale je to jen vaše vlastní neznalost a blbě postavenej balík. Časem lze porazit hráče, kteří zjevně za hru platí, mají tři hromady karet a mnohem lepší herní hodnocení než vy.
    Co mi chybí: Karet zatím není moc, ale dá se s tím hrát. Chybí vyzývání konkrétních hráčů a burza karet (zatím nemá smysl, až přibudou další). Turnaje budou fajn.

    Takže držím palce a souhlasím s tvrzením Petra Poláčka, že je to přesně ten typ "just-one-more-match" hry.
  • Vim, delal jsem si spis srandu ;-) Ale u tohohle typu hry mi proste ten pay2win system nevadi. On to totiz ani tak pay2win neni. U TCG to stejne vzdycky dopadne tak, ze vykrystalizuje nekolik top baliku (buildu) ktere pak hraji vsichni. To znamena, ze vsichni kdo to mysli vazne, tak nakoupi takovy balik a pak uz jsou sance pro vsechny stejne ;-) Je to tedy spis pay2play system nebo jak to nazvat.Souhlasim ze F2P ta hra, pokud chcete byt konkurenceschopni neni, zaroven vsak neplati, ze kdo do toho narve nejvic penez je nejlepsi.
  • Hodně těžko, moc těžko. Vydělávání trinů jde strašně pomalu a xotů ještě pomaleji, takže buď klidnej. Co pomaleji, skoro vůbec, co se začátku týče. Já si zatim zaplatil jednu sms, neodolal jsem. Avšak ceny mi přijdou docela přitažené za vlasy:(
  • Baví mě to, ale štve mě trochu jedna věc. Hra se dušuje, že vám matchmaking vybírá soupeře tak, aby byl vašemu levelu co nejpodobnější. Ale už asi desátej match jedu proti o level vyššímu hráči. Ono se to zdá jako nepodstatné, ale zde i jeden level znamená obrovský rozdíl. Pokud mám lvl 5 a někdo 6, má za sebou dodělanou aktivitu, jakýsi "quest", který já teprve budu dokončovat a má tak více prostředků na nákup triků a postav. Ani nepamatuju kdy jsem naposled narazil na lvl 5, natož 4. Ale je možný, že je tam v tu danou chvíli nedostatek takových hráčů pro match, nebo jsou zadaní. Kdo ví.
  • umm ne nemuze, karty z boosteru jsou jine nez ty, co se daj koupit za herni menu,-)
  • Podle me je nefer, ze nekdo muze hranim zadarmo ziskat to same, za co ja si poctive zaplatil :-P
  • ne, to je lež. Dobre karty delaji hru. A kdyz uz porovnavej dva podobne inteligentni lidi - ten co si koupi karticky ma mnohem vetsi sanci na vyhru. Jo a to neni ten problem, problem je, ze ja nemuzu ani casem ziskat karty ktere si on koupil ( a neargumentuj mi bazarem , ten tam zadny neni a na nejake te tam jednou bude se muzu vykaslat), mohl bych do toho dat milion hodin a ty karty z boosteru si nekoupim. A taky me zajima jaka bude convertibilita tech karet az jednou ten slavny bazar zavedou. *12*
  • Jediný co tam jde kupovat jsou momentálně karty a to i za herní měnu. Karty za peníze z tebe neudělají lepšího hráče. Možná jsem to blbě napsal, ale myslel jsem tím, že k takové sbírce karet jakou bude mít ten co do toho ty peníze dá je potřeba více času. Lepším hráčem tě ale peníze neudělají a porážet tě v klidu může i ten co do hry nedal ani korunu.
  • A navic bych se i vsadil, ze kdyby si nekdo sehnal ve p2w hrach hacky na vetsi dmg (p2w zbrane), vic expu (premium acc) atd. tak by vsichni wallet warriori a jejich obhajci breceli jak to neni fer, ze je to cheater.
    Zajimavy ze cheat za prachy najednou fer je i kdyz dela to samy. *3*
  • Jestli to nevidis, i kdyz jsi to sam napsal, tak si liskni. Sam tvrdis ze muzes byt stejne dobry (at uz to znamena cokoliv, at se tim nezabyvame) kdyz investujes nejakej cas. Jenze ten platici ten cas investovat nemusi a muze byt dobry okamzite. Vidis ten rozdil? *7*

    Navic, me zadny tvoje "s prichodem tohohle a tohohle" nezajima, to jsou zase vymluvy. Jestli je tam neco co jde koupit jen za realny prachy tak je to fakt, a muzes se tocit na hlave a nic nezmenis.
  • me nezajima jaky je mtg, me zajima ze tahle navykova hra je p2w , pritomplno her dneska dokazalo ze se da vydelavat i pres sberatelske itemy ktere primo NEOVLIVNUJI hru.
  • ANI TO NEPOUSTEJTE!

    ... je to peklo. Navykovka jaxvin, zabil jsem s tim odpoledne. A patrne zarve i vecer..
  • Milý přitely zadarmo to opravdu JE. A pointu jsem v tvým názoru opravdu nenašel. To co píšeš je holý fakt. Jen si potvrdil to, že pokud nechceš nic investovat, můžeš být stejně dobrý jako ten co do toho peníze dá, akorát tomu budeš muset věnovat daleko víc času. A z příchodem bazaru, který je v plánu, budeš moci získat i karty co někdo za peníze dříve koupil. A pokud už si hru hrál tak poznáš, že více karet opravdu není tak velká výhoda, hráč je omezen vlivem a do balíku si všechny svoje trumfy za peníze dát opravdu nemůže.
  • Se mi libi jak vzdycky nekdo obhajuje p2w stylem: Ale vzdyt ty si to muzes nafarmit hranim ablabla. Pointa je mily priteli, ze ten kdo plati to farmit nemusi a proto si kupuje vyhodu.
    Zadarmo neni nic, to je pravda. Ale pokud mi nekdo tvrdi ze neco zadarmo JE, a ono neni tak je to sprosta lez.
  • To je uplnej nesmysl. Mam AAA deck na MtG postavenej z Revised edice a plnej samejch rare karet a ma cenu nula, jelikoz nema vodoznaky a na turnajich se s nim nesmi hrat. Takze nemas pravdu.
  • Je to sběratelská karetní hra a nechápu co na tom pořád nechápete. Už mě nebaví tady pořád číst jak tu fňukáte, že je to p2w. To je asi logický ne? Hráli jste vůbec podobnou hru? Třeba MtG? Tam lidi nechaj i tisíce za konkurence schopnej balík. Tady ho postavíš z herní měny. Navíc Xoty jdou vydělat i pomocí aktivit a po splnění UNI jich dostaneš 50 na booster. Nevim kde jste si navykli, že je všechno zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit