Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to sice mas pravdu, ALE pokial nebude hra rovnocenna pre jednych aj druhych zanikne, aj ked to tym co to dali do kopy neprajem. Ja osobne som za mesacne platby 1 - 3 €. Cheating - kupovanie specialnych nepodporujem. Cheaterov nemam rad, ale dnes je kazdy podvodnik cool *12* . Ak sa nezmeni /a to sa nezmeni/ nastavenie hry, ja ju po spadnuti teplot prestanem hrat , vratim sa o 2-3 mesiace pozriet ci je daco nove, ak nie nech ju hraju ti ktorym kupene vitazstva chutia *11* .
  • Inquisitor
    Já si to napsal na papír :D
  • celoush
    ta adresa je asi blbě co? *3*
  • celoush
    Pro mne bylo dlouho největším problémem si zapamatovat, která vlastnost má jakou ikonu... když mi karta nabízela za obětování karty z balíku změnu porovnávané vlastnosti třeba na intelekt a já si nebyl jistej, co z toho zrovna intelekt je a po najetí nad hodnotou se název neukázal, tak jsem nemluvil zrovna slušně *3* Zvlášť když jsem věděl, že pokud si vybírám první, tak to název ukazuje... pokud je to záměr, tak bych to klidně zavedl třeba až pro hráče od levelu 3 a výš, než si zvyknou.
  • kvalitní chytlavý zábavný online karty? .. zkuste elements.com . sice bez načančanýho příběhu a grafiky, ale takhle má podle mě vypadat kratení hra. né jako když jsme za mlada hráli s kvarteto kartama s autama "hru" na parametry přesně podle korábie..
  • Když budeš vzdávat duely, budeš mít negativní karmu.
  • Zdravím všechny diskutující. Koukám že se nám tu rozproudila celkem živá debata a věřím, že ty podnětné nápady (např. friend-list, výzva na kamaráda, ale i třeba black-list, abych si moh některé lidi do duelu zakázat ...) autoři zváží a třeba do release verze zapracují. I přes moje drobné výtky jsem včera vývojáře podpořil 1000 Kč - domnívám se, že si to zaslouží (hru po celou dobu vývoje financují de-facto ze svého a víkendových cca 300 hráčů online již o něčem svědčí). Sice mi takto nabytý Xot pomůže u Iblorta nakoupit nějaké rare a uncomon karty, ale vzhledem k parametru Vliv (součet vlivu všech karet v balíku nesmí překročit aktuální vliv hráče) si jich do balíku teď stejně ještě moc nedám (vliv 38 není bůhví co). Přeji všem příjemné chvíle, strávené u hry.
  • nebo mohli vymyslet neco noveho, nebo je to nemenne pravidlo ze se vydelava boostrama? Co treba alternativni obrazky karet, alternativni avatari, foily, pozvanky do beta testu novych sad, specialni turnaje kde jsou vyhry atd...
  • Asi chapu co te stve, ale moc nechapu, jak by sis to teda predstavoval. Bud by se mohly platit mesicni poplatky a vsichni by meli stejne podminky, stejny rozpocet na baliky atd. s tim, ze to spousta lidi hrat kvuli placeni nebude. Nebo to udelas tak jak to je ted, ze hrac co chce hrat se vsim vsudy, bude tvurcum platit stejne jako v prvnim pripade a neplatice nechas hrat aspon takovy nekonecny trial, ktery muze pro nekoho stacit.
  • Asi netreba dodavat, ze ti platici, co ti hru tak strpcuji, plati v podstate za to, ze ty ted mas doma v posteli co hrat.
  • LoboTom: nikde jsem nepsal ze to jsou f2p hry, Holub se ptal na mp hry

    Holub: jsi fakt takovej mamlas ze nepochopis dva odstavce, prvni s p2w a druhej s NEp2w? *7*
  • momentalne je to p2w, ale beriem to ako betu. Ale ak nezmenite pravidla, hrac s nenakupenymi kartamy nema sancu, teda ak nie je totalnu blbec ktory ich ma.
    Preto sa mi pacil Planetside, mohol si si kupit oblecky, boostery na rychlejsi leveling.
    Ale nie jedinecnu zbran len pre kupujucich. A to sa momentalne v Coraabii deje.
    Neviem ci by nebolo lepsie prejst na mesacne platby vo vyske 1 €... Cas ukaze, ci neplatici budu chciet robit zo seba terce pre pkaticov *16* *1*
  • Lezim chory doma v posteli , hrajem treti den.
    Je to dobra hra, ktoru strpcuju platici, ak sa im v dueli hned vzdate a hrate len s free hracmi je to zabava.
  • Kamarada, SC2 a WOW jsou dokonce Pay to Play, nejsou ani free to play :D Jak to muzes vubec myslet vazne? :D
  • Kamarada, SC2 a WOW jsou dokonce Pay to Play, nejsou ani free to play :D Jak to muzes vubec myslet vazne? :D
  • Dle tvých měřítek jenž jsi víše jmenoval.
    Wot- Tím že si zaplatí, získa to rychleji a jde o p2w
    d3- Hru musíš už v základu koupit a kdo nehraje nevyhraje. P2w
    Apb- Vážně? Tohle je opravdu p2w hra. Zbraně které se dají koupit za peníze jsou značně silnejší a nedají se nijak sehnat pro neplatícího hráče. p2w
    fcb hry- no comment
    Shakes- opět můžes urychlit svuj progress což je podle tebe p2w
    Planetside- opět můžes urychlit svuj progres=pw2
  • Ktera je p2w? Wot, D3, Planetside, Fcb hry, Shakes a Fidget (jestli se to da nazyvat hry), APB, vsechno kde kupujes veci ktery by normalnim hracum trvaly umyslne! dlouho nafarmit.

    Ktery nejsou? SC2, Wow, stary Aoe, Cod4 (dalsi jsem nehral), Counter Strike, to kde nekoupis nic a je to o hrani.
  • Jen tak ze zajímavosti, která multiplayerová hra vyhovuje tvým měřítku v tom co je p2w *9*
  • Jojo, nekdo kdo podporuje walletwarriorismus a tvrdi ze je fer kdyz jeden hrac ma a druhej musi vygrdindit mluvi o normalne smyslejicich lidech.

    Ale mas pravdu, dneska kdyz se mi nelibi facebookovy radobyhry ktery jsou jenom o placeni, nemusim ani DLC, nemam rad p2w a kupovani progressu ve hrach si pripadam jak nenormalni. Protoze vetsina nejen ze rada zaplati za vyhodu atd. ale jeste si to umi obhajit nakou stupiditou. *7*
  • Vážně na tohle nestojí ani skoro reagovat... normálně smýšlející člověk by to nenapsal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit