Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, na vlastni karty se tohle zaokrouhluje dolu? To jsem mel vedet, parkrat jsem uz vyuzil Trik zbytecne
  • 25% ze 7 = 1,75
    7+1,75 = 8,75 po zaokrouhlení dolů (při efektu na vlastní karty) = 8

    takze vsechno v poradku jestli myslis tohle :)
  • na karmu prdí peso, chci se bavit a ne trpět na tom, že si někdo díky peněžence provětrává na mě svý ego :)
    Jinak když jsme u procvičování procent.. tak 25% ze 7mi = 1 mě fakt dostává :-)
  • Ještě jsem si střihl do 9 lvl, ale je to už moc drsné. :D Vyhraju tak jeden z deseti, jinak klikám a klikám a klikám. Navíc u toho začali lidi asi přemýšlet, protože to trvá třikrát déle než na 5 lvl. Není to vůbec špatné a člověk alespoň procvičí procenta a sčítání odčítání. :D Co mě ovšem štve je, že jsem za celou tu dobu začínal jen pětkrát.Pořád druhý a triky vždy zůstanou na konci balíčku.Mám už nějakou kartu na vytáhnutí, ale většinou je vytáhnu a zašnou chodit modří. :D Jsem to ale smolař.
  • A to já si zas nechci kazit karmu, že ze souboje vycouvám.
  • hele dá se to, prostě pokud naběhne karta hráče, který má 200 odemčených karet + megačíslo za výhry, tak to rovnou vzdávám, trvá to pět sekund a ušetří se spoustu nervů. Pak přijde oponent s podobnými statistikami jako mám já a tam je to už souboj :)
  • Nesúhlasím. Nič som nekúpil a vyhrávam
  • Tak jsem tomu dal šanci.Na 8 lvl už jsem mimo a vpodstatě jen odklikávám tahy. :D Bylo to fajne a bavil jsem se u toho skoro dva dny.
  • Návykové jak sviňa :) Kartové hry som na PC nikdy nehral ale toto ma vážne chytilo. Ale môžem povedať že tutorial bol slabý. Až v hre proti luďom som sa naučil hrať a vyhrávať. Trvalo mi to 3 hry proti reálnym hráčom.
    Celá hra mi velmi pripomína nášho Faraóna (farára)
  • Odzkoöušeno a jako musím říct že hra je udělaná tak aby jste si prostě kupovali boosty jinak jinak budete pořát prohrávat..... kdo to chce hrát free for 4 tak ta volba vyrovnaného fér souboje neexistuje
  • Přesně tak, myslím tím realné karty a určite bych nehrál magicka nebo jinej jeho derivát na pc ;)
  • Mesicni platba 1 euro? *1* *1* *7*
  • Zřejmě jsi nepochopil co tím chtěl říct. Určitě myslel reálné karetní Magicky, ne hru.
  • Díky za tento článek, už se nemůžu dočkat, až mi padla v práci a poběžím domů vyzkoušet :)
  • Takže podle tvé logiky i na počítači hraješ jen prastaré hry, vždy první hr v žánru, protože ty novější jsou vlastně už jen kopie
  • ano adresa je blbě, hraju ty karty přes kongregate, takže jsem se seknul, máte pravdu. jo, elements jsou klonem the gathering. iamokwithit.jpg . jenže i když bez grafiky a příběhu, pořád maj tyhle karty hlavu a patu. ale řešit kdo má větší intelekt a jakej si dám tríček... ehm... prostě mi nesedí ten systém samotný hry a můžete si mě mínuskovat třeba do alelujá...
  • Silně návykové, ale to už tu psalo spousta lidí... na nižších levlech se dá hrát bez peněz, ale čím dále hrou postupujete narážíte na víc a víc platících hráčů. Hraji již 4 roky magicky a dovolíms i tvrdit že karetní hry byly vždycky trochu moje krevní kupina takže například pro mne představují platící hráči výzvu, ale nikoliv nic nemožného. Platící porážím v polovině zápasů s mým neživým baláččkem do kteréhos emtaké nic neinvestoval. Tím chci naznačit že jde hrát i bez peněz ale musí se to umět *5*
  • casto sa stava ze protihrac nepotiahne a hra zamrzne, len raz som tak vyhral zo 10 x som restartoval stranku.
    No a predpokladam ze manici od ARK8 , su na tejto diskusii - jedna pripomienka - viac krat sa mi stalo ze protihac obetoval kvanta kariet , vyhrava o 1 bod a napriek tomu ze som poslednu hru vyhral a mam 8 kariet, vyhrava super. Preto by som navrhoval zaviest pravidlo , ze musi vyhrat posledny duel - minimalne po x dueloch, x by mohlo byt 6 - 8 .
  • Nejspíš myslel elementsthegame.com
  • Magic The Gathering je jen jeden, tyhle kopie me neberou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit