Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já, co by dlouholetý hráč WoWka, s tím problém nemám. Ať se Blizzard ohání čím chce, jen když to bude hratelné :)
  • Pockej si na ENG verzi, v anglictine zni huste vsechno, more!
  • Inquisitor
    Jasný more
  • Sam si tohle tema nacal, tak uved konkterni formulace, ktere by i imbecil ve sve slohovce napsal lepe. Jsem zvedav ;)
  • Ja mel akroat jeden ukol za Xoty jako posledni Q na univerzite, na Coraabii zatim nic :(
  • Doufam, ze se Xoty pak daji "snadno" ziskat v Coraabii ( to po univerzite ). Pokud to tak neni tak to p2w je.
  • mas totalni pravdu, nechapu proc ti davaji minusy..chtel jsem si strelit hru se segrou a proste ji ani nemuzu vyzvat na souboj, naprd.
  • Hra totalne p2w. Nemoznost kupovat boostery za herni menu je ostudna. Proc bych nemohl za treba 20 vyhranych souboju dostat booster zadara? Normalnimu cloveku to zabere cca 40 her..kazda 5 minut , to je pres 3 hodky na booster, je to moc v dnesni dobe tohle zadat? Jsem zvykly z her jako smite, path of exile a league of legends ze dostanu i ty super odmeny casem taky, jen mi to bude trvat dele a chapu ze urcite veci jdou koupit jen za penize - vanity items, ikonky, textury, skiny. Ale ze se boostery nedaji vyhrat hrama? Chapu kluky ze chteji na sve hre vydelat, nejsem komunista to beru. Ale nemoznost koupit booster za triny je pro me totalni p2w fiasco a kvuli toho se na hru vykaslu a pockam si na hearthstone, kde je potvrzene to to pujde. Co sem hral caribii pripadal jsem si proste porad jak nekde na facebooku, herni mena skoro na nic, za prachy si koupis skvele karty a vsechny porazis..gg
  • Dyk more, dit je to jak pro 8 lety deti. Ty komentare "To byla ale racha" nebo"kousej, trhej, cupuj na kousky". Me to prijde malo husty, neni to dobry a ja vim vsechno nejlip, protoze sem kral, more.
  • To ma netrápi, ja si iba chcem zahrat s kamaratmi.
  • No a co? To by jako melo ovlivnit nase pozadavky? Pred spustenim kazdy hry zjistit jakej mela rozpocet a bavit se podle toho?
  • Dve facky tarde si dej .Sorvnej si 2*2
    Protoze to, co jsi vyplodil je vazne extremni.. Zase dalsi decko, co fluse na neco, co delal nekdo z vlastnich penez a za vlastni cas a nekym, kdo se vali v miliardach ma na to lidi
  • Jn dokonce to není ani na Facebooku *6*
  • V hre chýba možnosť pridat si ľudí medzi friends, chýba možnosť organizovať sa v guildach, dokonca chýba možnosť vyzvat na súboj kamaráta. Vsetky súboje prebiehajú medzi nahodnymi cudzími ľuďmi. Toto sú veci ktoré v dnešnej dobe musia byť základom každej hry, a to nie že v bete, ale v alfe.
  • Inquisitor
    Že je to ale chytlaví. Takhle večer si to člověk pustí a najednou dvě ráno :)
  • jenze sberatelske karty muzes prodat a precijen vzacne karty maji nejakou hodnotu, ktera casem roste ,ale digitalni verze ta je bezcena a zatimco za 20 let ti nejaky zberatel za stare karticky vysoli pekny balik tak digitalni hra uz davno nejen, ze nebude existovat ale krom par radku na wiki ji velmi pravdepodone ani nikdo nebude znat *9*
  • jo, ty ikonky by stopro chtely predelat, vetsina jich je strasne neintuitivnich.
  • Taky jsem hrál podobnou hru poprvé a věděl jsem, že by mě to mohlo bavit. A baví. Momentálně jsem někde na lvl5 a začínám sem tam i vyhrávat. Co mě se mi na hře zatím moc nelíbí je zbytečně malá velikost karet na obrazovce. Schopnosti postav jsou dost titěrné a celkově jsou ty "ikonky" pro non-veterána hodně těžké k pochopení a musím vždy myší najet na význam a přečíst si co ta schopnost dělá.
    Hudba mě příjemně překvapila atmosférou, jenže po cca 20-30 bitvách mi ty bubny začaly hrát v uších i když jsem nehrál, tak jsem musel vypnout zvuk v nastavení. Snad autoři přidají ještě něaké další tracky, aby se udržela dobrá atmosféra, ale zároven z toho človek nezblbnul.
    Poslal jsem si tam 200kč a koupím si ten booster pack. Uvídím co mi nadělí, pokud to budou samé chujovksé karty tak jim už jen tak nic nepošlu :)
  • Jajajaj... Už jsem myslel, že jsem se téhle závislosti zbavil, a tušil jsem, že by mohla být chyba to zkoušet hrát. Opět se ve mě probudily závislácké geny na M:tG a vytáhl jsem na světlo světa mé staré balíčky elfů, goblinů či phantomů. Ach ta nostalgie - myslím že tahle hra mě bude (alespoň chvíli) bavit.

    Mimochodem, o několik postů níže tu někdo krásně vystihl tu podstatu p2w u tohoto typu karetních her. Magic byl p2w už před 15 lety (ostatně i mě balíky stály více než hodně), to jen nyní má někdo pocit, že je to nějaká novinka.
    Když se nad tím člověk zamyslí, celý svět je o p2w. Někteří naivkové by měli sundat klapky z očí. Srážka s realitou by mohla být tvrdá *3*
  • Uz aby vysel Heartstone ktery vypada lip a hratelnost bude lepsi *2* tohle je takovy neslany nemastny nezazivny mozna kdyby to vydali tak pres 5 lety *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší