Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    x - To by tě možná mohlo zajímat tohle (a zkus i jeho další videa)

    https://www.youtube.com/watch?v=-KErvQIYa7A
  • "Příběh, pohodové levlení a humor jsou u mmorpg vedlejší. "

    Je videt ze vuebc netusis o cem MMO je ...
  • Napsat o wildstaru ze je HC muze leda naivista ... az ti bude sebrat i posledni knoflik z hadru co mas na sobe, tak to muzem prodiskutovat.
  • Jop, chci aby na opevneni bylo treba nakacet drivi/nakutat kamen, chci to opevneni vlastnorucne stavet, chci aby ho slo pri dobyvani znicit ... a nasledne opravovat. Pak budu moct rict "tuhle branu sem vyprojektoval a postavil ja, podivejte se jak odolala oblehani".

    Chci aby NPC mely denni program - chodily do prace/hospody, v noci spaly, obchodniky cestujici po hernim svete, ktere je mozne prepadat a okradat, pripadne se od nich nechat najmout jako ochrana. Chci aby se materialy kutaly v dolech/lomech ... a bylo videt jak tezba postupuje, chci aby pri pokaceni stromu ten strom slutecne padnul a zmizel ...

    A opravdu me naprosto nezajima jestli to pojede v 8k a bude to v dx28 pri 280FPS .... bohate mi staci, pokud to bude aspon trochu koukatelny.
  • Jinak receno, dalsi zcela spatne navrzena hra, dalsi totalni fail ... i pokud vemu wowko a prachsproste okopiruju naprosto vsechno ... tak jediny co budu resit je to, ze proste na max lv nedolezes za min nez 1/2 roku ani kdyby ses na hlavu postavil a hral 24/7.

    Pokud nekdo predhodi hracum neco co zove MMO s obsahem citajicim 50 hodin, tak se na to da rict leda lol.
  • Po otestovani v bete jen kostatuju, ze je to dalsi wowko ... nikoli spatny, ale herni pricipy jsou naprosto totozny. Kdyz to navic srovnam trebas s riftem, kterej lze hrat gratis, a vzhledem k tomu ze uz nakej patek bezi, tak je i slusne odladenej a se slusnou porci obsahu ... (a "bydleni" se tam da stavet vpodstate stejne).

    Po 10ti letech do uvedeni wow ocekavam, ze by vyvojari mohli konecne s tim 1000x vetsim vykonem nalozit ponekud jinak, nez prelestenim prdu aby se vic blejskal. Ocekavam, ze svet se bude odnekud nekam ubirat a ne ze po tydnu expeni budu mit na vyber mezi 5-10ti instancema, ktery muzu chodit porad dokola ...

    Jednoduse ocekavam, ze svet se bude dynamicky menit a reagovat na akce hracu, ze se ve hre budou odehravat zcela neopakovatelne udalosti a ne ze budu jeden ze 14 289 475 lordu/kralu/cisaru/... ktery zachranil svou (stejnou) princeznu pred strasnym drakem ...
  • Velka firma tohle nikdy neudela, protoze velka firma bude po 158my delat kopii wowka. Ono se totiz dycinky najde dost hejlu, ktery to koupej, kdezto udelat skutecne dospelou hru by znamenalo jit do rizika neceho novyho. Osobne sem zvedav jestli se dockam sveta, kde budou veci fungovat podobne jako v minecraftu (minena predevsim volnost v nakladani se svetem) a zaroven se ten svet bude nekam ubirat pribehove (= zadnych 5234 qstu na tema ... zabit 10, 50, 200 ... motylu, zajici, vlku, medvedu ....), zadny vyplnovy itemy kvuli zaplnovani inv ... ale kazda vec by mela ingame mit smysl a byt pouzitelna.
  • Catch22
    Já bych třeba chtěl hru z "dospělou krásnou grafikou" ala Age of conan syrové a krvavé ..+ boj víc ala mount and blade ...
  • oin.odin
    mne sa nepáči ... tot všetko čo k nej mám ...
    ale čo tak počúvam lúdi čo to hrali vravia že to je nič moc ...

    ps. aj tak mi tu chyba recenzia na ff14 + tu dokonca nemá ani kartu ... čo je na tak dobru hru smutné ... ako vravím pre mňa naj mmo dneška ... (zdôrazňujem pre man)
  • Chce to skutečně nové MMO a ne kopie kopie. Tohle vypadá téměř identicky s WoW a nehraje se o moc jinak. Tím neříkám, že to musí být špatná hra - WoW taky není špatná hra - ale chce to už fakt něco jinýho. Je na čase MMO žánr posunout někam dál. Už aby nějaká velká finančně silná společnost vzala středověký náměť a použila ho na MMO s bojem ala Mount and Blade, otevřenou obrovskou krajinou, nulovou magií a to vše založeno spíše na hráčských aktivitách a ne na přesně vymezeném hraní, které stanovili vývojáři.
  • wenceslaus
    anonym (anonym): Stejně, jak to bylo s Ultimou Online. Guardi ve městech, spojenectví s jinými hráči...
  • Je to pekne co pises, ale ma to jednu chybu...co ak bude silna "gilda", ktora bude robit teror a nikto si kvoli nim potom nezahra (paralela s realnym svetom)?

    Ako by sa to dalo riesit?
  • wenceslaus
    Připadá mi to jako WoW a upřímě, nepočítal bych WoW vysloveně jako základ MMO, ani jako oldchool.
  • To by mě zajímalo, co teda od MMO chceš. Wildstar je pocta oldschoolu, což je něco, na co si "HÁRDKÓR" komunita stěžuje, že dneska už nefunguje. A hle, úpadek "pokračuje" a to navzdory tomu, že se autoři vrací k základům MMO her. Zajímavé, myslím, že většina lidí akorát tak držkuje a neví, co že to vlastně chtějí.
  • XorxoxTalarius
    Takze cekas na Swords Art Online? :D
  • Velkolepa traparna a celkovy upadek MMO her.
  • Opravdu? Zatraceně, pokud ve skutečném životě děláš alespoň polovinu věcí, které tady zmiňuji, tak jsi nejspíš Robinson Crusoe a žiješ s Pátkem na ostrově obydleném lidojedy, mimo civilizaci.
    Příteli, toto je koncentrovaná zábava. Pro tebe je snad zábavou nekonečný grind a pak, když i ten skončí opakování nějakých podivných klání, kde je nutné se dorozumívat skrze nesrozumitelný slang a mačkat dokolečka čísla 1-5?
    Vždycky dojedu na to, že skrze nekonečnou repetici přestanu každé současné mmo hrát asi v polovině herního progressu. I když je to zabaleno do slušivého a libivého hávu a aplikují se některé dosud neokoukané mechaniky, stačí pár týdnů a zjistím, že jsem uvězněn v repetativním kolotoči, ze kterého nelze vystoupit a jít třeba na labutě anebo autíčka (doufám, že je ta metafora jasná). Zkrátka když vás v půlce přestane bavit grindovat, tak není v podstatě co jiného dělat.
  • Vegen
    Průchod světem do levelu 50 je super, ale obsah na maximálním levelu už pro mě není. Mám rád těžkou instanci, ale rád bych nějaké postupné přidávání obrátek, ale po Adventurách, které dáte s prstem v nosem přijdou instance, kde si vylámete zuby. Pokud nemáte partu 5ti lidí co má spousty času, tak se zastavíte u PVP, 4 adventur a daily Questů:-/
  • solomon.short
    no vidíš, a na to my máme real life (až na toho draka a pár detailů) *1*

    ve hře se chci bavit *3*
  • Všechno tohle mít můžeš. Stačí jen zvednout zadek a vylézt z doupěte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit