Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedozvedel jsem se par zakladnich veci: v kolika lidech se chodi dungeony a funguje klasicke rozlozeni tank x heal x ruzne dps? hra je pouze za pravidelne mesicni poplatky? zadny trial nebo f2p?
  • Kori
    Cpát video reklamy do galerie je hnus.
  • Myslím, že by neuškodilo napsat, že WildStar není hra pro všechny. WildStar je pro opravdu hardcore hráče, a (podle mě) největší problém WildStaru jsou nespokojení casualové, kteří si všude stěžují jak tam není co dělat a že je to moc těžké.
  • www.extoris.cz !!!! nejvetsi a jedina raidujici cz&sk komunita [co vim]
  • Vtipné, hra která je vytvořená na několi měsíců a ty nevydržíš slabý tutoriál na 10 min.
    Proč to vůbec zkoušíš? V mmorpg hrách toho člověk musí překousnout mnohem víc než 10 minut tutoriálu...
  • Spades
    Upřímně nechápu, proč si všichni stěžujou na expení. To ste měli hrát Tera :D
    Do 14ky se proboostuje PvPčkem, a pak je to jen přímá čára questama na 50ku. Hotovo za 3 dny played, když se člověk fláká.

    Jinak asi nejlepší endgame co sem kdy viděl. Dungy jsou sice jen 4, ale zato zabaví na hodně dlouho. Než člověk vůbec udělá attunement na raidy, tak v nich stráví hodně času, prostě progress jak má být. V raidu sem byl zatím jen jednoho bosse, ale je to taková zajímavá výzva. Možn´sice o něco lehčí, než dungy, ale to se asi s postupem v raidu změní.

    PvP je teď docela zabité, protože se snaží vybalancovat PvP staty. před Drop 2 byly moc slabé, teď jsou as moc silné, holt balanc chviličku potrvá. Ale jako do Drop 3 to podle mě bude hratelné.
  • Majkl
    to je ale nezvyklý stupeň sebereflexe ;)
  • kdybych se dostal pres dementni tutorial tak ok.. ale kdyz ho nemam silu pres svou dementnost/nudnost vuli dokoncit/hrat, tak je neco spatne. podobne dopadlo teso- par hodin a nic= uninstall
  • Zúčastnil som sa dvoch beta eventov. Hra to nie je zlá, ale čím ďalej som sa dostával tým som mal väčší pocit, že toto som už niekde videl. Grafika mi až tak nevadila. Nezabudnime, že každým rokom bude pribúdať hráčov, ktorí nestrávili roky vo WoWku a pre nich budú potom takéto hry super a viac originálne. Tým netvrdím, že WoW vymyslelo kopu orginálnych vecí. Len čím ďalej tým bude viac hráčov, ktorí nebudú postihnutý skúsenosťami s WoW. Aj keď neviem či niekedy príde naozaj originálne mmorpg, ktoré otvorí dvere novej generácii.
  • Z recenze je cítit, že autor asi nemá lvl 50.
    Příběh, pohodové levlení a humor jsou u mmorpg vedlejší.
    Naštěstí je na lvl 50 co dělat, 5man dungy jsou mnooooohem lepší než má konkurence, raidy jsou také na velmi vysoké úrovni a pvp se zatím trochu dodělává, ale i tak je dobřě vybalancované. Bojový systém je úžasný.
    Hra je sama o sobě lepší než wowko, ale není to značka, bohužel. Snad přežije...
  • Veskoslav
    Buď lžeš nebo neumíš anglicky. Protože příběh je popsán asi nejlépe, co se v současných MMORPG nachází. A není to jenom o tom, že plníš dějovou hlavní linku. Ale že nacházíš NPC, čteš deníky atd. A raději TESO? No to si vážně děláš prdel, pakliže ti PvP u Wildstar připadá k zblití.... *7*
  • Ne dekuji, pockam si na skutecne mmorpg. Tyhle zalezitosti jsou pro me ztrata casu.
  • Zkusil jsem a nechytlo me to. Vlastne je pravdou ze jsem se u nove MMORPG snad jeste nikdy tak nenudil. Vsechno uz tu stokrat bylo a navrch grafika,ktera zabiji pripadne veci,ktere by se mi snad mohly libit.
    Btw. Nejsem troll ani hater. Pokud nesnesete jiny nazor,je to vas problem.
  • CO? Ta hra není ani vtipná, ani nemá dobře podaný příběh. Pvp je k zblití ještě víc než nelogický interface. .. pro mě odpad, radši TESO. :) A komu se to líbí, ať mi třeba p*del políbí. I dont give a f*ck.
  • Lotr
    Vypadá to kupodivu zajímavě.
    ALE
    Přes klady které to asi i má je tady jeden velký problém. MMORPG her je moc.
    Žijeme ve světě kde i mnohamilionové onlinovky zapadají a hraje je jen minimum lidí. Protože? Nu drží se konceptu WoWka.
    A to je vlastně špatně. WoWko je skvělá hra ale jako taková nemá konkurenci.
    Každá MMORPG hra která se hraje a prosperuje staví na jiném stylu hraní než WoW (ano koukám na EVE a ignoruji stovky korejských her).

    Takže je otázka. Vyplatí se investice do téhle hry? Vyplatí se i když za rok zjistíte že to nikdo nehraje?
    Za sebe říkám ANO. Humor v téhle hře je vtipný a není to zas tak velká hloupost. A už jen za to si vývojáři zaslouží mé peníze. Rozhodně lepší volba než TESOnline a spol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit