Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je celkem hanba, že Tiscali tuto hru nezrecenzovalo. Asi mají plné ruce práce s pravidelným článkem o Gone Home, než aby řešili nejlepší MMOčka :).
  • christianus
    Problém je, že tohle je přesně ten techdemo či pre-alpha pokus kterej nebude nikdy dokončenej, stejně jako miliarda podobných.
  • christianus
    x: Snad kromě spaní NPC máš tohle vše už v ArcheAge, je to hodně pvp sandbox (možná tam i ty NPC spí, ale nevšiml jsem si). http://www.archeagegame.com/en/news/2014/08/archeage-feature-guide-trade/
  • Mozna predstavujou daleko vetsi zabavu, protoze v zobrazeni sveta nejses omezene grafikou, ale jen svoji predstavivosti.
  • tonnymontana
    Souhlas wildstar se vraci ke korenum a kopie wow to neni ani zdaleka pochybuju ze ten clovek hral delsi dobu wow a wildstar je to uplne neco jineho ale hold kdyz nekomu staci obrazky
  • tonnymontana
    Hru hraju od zacatku a je to neuveritelne zabavne. Ma to vse co si od MMo predstavuju vzalo si to ty nejlepsi prvky z her jako star wars galaxies az po modernejsi tituly. Zadnej extra hype o to vic jsem si myslel ze zkusim a nezaplatim ale velice rad platim:) kazdy level je neco noveho a bez vypleho tutorialu je to docela tezke casto nevim co udelat nebo jak postavit dum a tak ctu velice zabavne dialogy:) combat system nema chybu a uz jsem hru doporucil mnoha pratelum co cekali na MMoscifi s koulema a mozkem.

    jedina vec co vam muze vadit je stylizace grafiky kde je to jeste ulitlejsi nez wow ale ne japa stylem. urcite doporucuji vsem alespon vyzkouset. ale pripravte se na casdte umirani.

    tresnicka na dortu jsou lide ve hre kdyz jsem nemohl najit nejaky kod k vezeni velice rad mi ho spoluhrac ve stejne lokaci prozradil a kdyz mi nekdo omylem vzal natezene suroviny 2min se mi omlouval:) atmosfera by se tam dala krajet a dikyobtiznosti/mesicnim poplatkum atd je tam dost vyzrala komunita po tom prvnim mesici kdy odpadlo to co odpadnout melo
  • Jack1947
    Chtěl bys jí snad vyhrát? *7*
  • Corvus
    Mě by zajímalo, kdy bude vyhlášen vítěz soutěže o tuto hru...
  • A opravdový oldschool jsou MUDy hrané přes telnet *15* .
  • Jack1947
    Ty velké meče, malé postavičky atp... njn asiati obecně jsou hrozně megalomanští... nebo se pleteme oba...
  • Nedoporucuju WS pro solo hrace. PVE cast je super ale dost "tezka" s pugem a bez TS je mala sance ze date veteran dungeon. Na to aby jste se dostali do raidu musite splnit attunement kterej vic nez skill check predstavuje "time wall" grind repky, zabiti 12 world bossu na silenym repawn timu, atd. + je tam i dungeon cast ktera je asi nejtezzsi a nejvic lidi si na ni stezuje hlavne kvuli uplne nesmyslnemu systemu jak funguje(neco jako wow challenge dungy: time limit + random objectives u kterych kdyz zrovna dostanete spatnou tak uz vite ze to nedate a v pulce runu jdete reset a znova) nicmene ty dungy nejsou tak tezky ale chce to full partu 5 lidi a TS.

    TL:DR : PVE cast je challenging a zabavna ale plna "time wallu", PVP je neskutecne broken, pokud jste PVPckar rychle na tuto hru zapomente.
  • oin.odin
    japonské ??? kde preboha v tomto ma jp štil
  • Oldschool je Ultima Online, Everquest nebo Asheron's Call a ne WoW, to máš trochu pomotané.
  • Líbila by se mi hra ze světa podobného filmu Bladeruner nebo Johny Mnemonic spojeného se světem Shadowrunu. Postapo jako Fallout nebo tak něco. Tyhle japonské postavičky s ouškama už mě nějak neberou.
  • Lidi si stezujou furt. Ani jich nemusi byt hodne, staci ze hodne řvou.
  • Jojo, i trava byla dřív zelenejsi *9*
  • 10 let wow uz celkem old school je imho.
  • Tahle hra vypada paradne! Doufam ze uspeje.
    Ale WoW:The Burning Crusade časy uz nikdy nic neprekona, uz nemá cenu zkouset jakykoliv mmorpg *13* *9*
  • Jack1947
    Když bych napsal, něco takového co si já myslím... např . Tak radší né

    Kdyby to bylo F2P možná bych i zkusil - ale asi né no , zas tak mně to neláká (nejde jen o stylizaci).

    Vadím se a vlastně ani nemusím že TESO bude F2P mnohem dříve. Nebo ano? *7*
  • ..a doplnil bych ještě ghostery a no-script. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit