Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Kazdej kdo pise ze je wildstar kopirka 1:1 tak hru stoprocentne nehral nebo ma tezkou retardaci. Ale pokud vam prijde fifa jako kopirka wow tak potom nema cenu se o necem prit...

    Vsem kteri to jeste nemaji urcite doporucuju zkusit a to prevazne starsim hracum. tutorialu je minimum na vsechno si musite prijit a smrt je tam docela casta tzn deti to bavit nebude a to je jen dobre. Atmosfera ve hre je uzasna kdy si nahodne kolemdouci zeptaji zda nepotrebujes pomoc atd atd. uprimne jsem na ni cekal roky na takovou hru a nakonec se to povedlo
    • wenceslaus
      Už jen ta grafika říká, že to na starší hráče není zaměřené. Nehrál jsem, ale koukal jsem na ofic videa a gammeplay. Co je tak zásadně odlišné od WoW?
      • Je vidět, že jsi hru nehrál a ani k ní nečichnul. Ta hra není zaměřená ani na děti, ani na dospělé. Je určena především pro takovou skupinu lidí, kteří se především chtějí pobavit (jako u každé jiné hry) a zároveň si užít trochu vyšší obtížnosti, která se točí především kolem dynamického stylu boje. To paradoxně odrazuje děti a dementy. Většina lidí, co viděli jen video si myslí, že znázornění dopadu nějakého aoe apod. je naprosto easy a komické, ale ve hře se tomu vyhnout je mnohdy těžší, než to vypadá. Na dung / raid, potřebuješ celkem dobré hráče, co nestojí jen celou dobu na jednom místě a nemačkají 1 až 8 lol :D Jeden chybnej krok a vše je někdy pěkně v pasti :D
        Jako realista ale musím říct, že je to kopírák wowka a stejně tak vlastně každého bojově (takže vlastně téměř naprosto každého) mmo rpg, alespoň dnešní doby. Chápej, je hezký, že všichni chtějí něco nového a originálního, ale v systému postaveném na starém D&D to prostě nejde. Navíc, čím složitější systém, tím vic problémů, tím méně spokojených hráčů. Pokud chceš něco jiného, zkus si vyhledat nějakou hru na např. bodovém systému GURPS, ale pochybuju, že budeš spokojen, protože ať jsi lvl třeba milion, vždy k tobě může přijít maník na úrovni jedna a vykuchat tě třeba lžící :D Každopádně pokud jsi tedy zastáncem classů, tak si rozhodně nevybereš... Hybridům se vyhýbej, jak jen to jde nebo jednou dojdeš k ESU (rozuměj Elder scrolls online) a budeš něšťastnej, že někdo na koleni vypotil takovej nedomyšlenej (ano prozatím stále) herní koncept. Dej jim tak 5 let a bude to hra jedna báseň...
        Wildstar zatím celkem super a úctyhodně se drží staré nostalgiky :D Tedy alespoň u mne. Navíc hrát takovou hru i zadarmo je super si myslím :)
      • jj ty dungy jsou opravdu HC.... 5man veteran dungy jsou takovy mensi vanilla wow raidy.

        ta hra je celkove podstatne obtiznejsi a nic neodpousti, nenech se zmylit grafikou j
  • inovace v mmo zanru se asi nedožijem, nechápu jak dneska muže nekdo delat kopirku wowka 1:1. to nechápou že wowko v podstate uz jen dožíva ze setrvačnosti?
    • Doziva so 6.8 milionmi platiacich hracov...to je mesacna trzba cca 100 000 000 $ len za herny cas
      • WoW "dozivani" je pro ostatní mmorpg nedostizna meta *1*
    • btw recenze je skutečne oničem, tohle bych vypotil i jen na zaklade obrazku a traileru, chybí tam nejake argumenty proč se ma hrač pro tuto hru rozhodnout. klasickej drda o ničem no...
  • Pokud má někdo o tuto hru zájem a chce raidovat v CZ/SK komunitě aktuálně jediná česko-slovenská raidující guilda je Extoris. http://www.extoris.cz, nebo http://forum.extoris.cz
  • tonnymontana
    Hru hraju od zacatku a je to neuveritelne zabavne. Ma to vse co si od MMo predstavuju vzalo si to ty nejlepsi prvky z her jako star wars galaxies az po modernejsi tituly. Zadnej extra hype o to vic jsem si myslel ze zkusim a nezaplatim ale velice rad platim:) kazdy level je neco noveho a bez vypleho tutorialu je to docela tezke casto nevim co udelat nebo jak postavit dum a tak ctu velice zabavne dialogy:) combat system nema chybu a uz jsem hru doporucil mnoha pratelum co cekali na MMoscifi s koulema a mozkem.

    jedina vec co vam muze vadit je stylizace grafiky kde je to jeste ulitlejsi nez wow ale ne japa stylem. urcite doporucuji vsem alespon vyzkouset. ale pripravte se na casdte umirani.

    tresnicka na dortu jsou lide ve hre kdyz jsem nemohl najit nejaky kod k vezeni velice rad mi ho spoluhrac ve stejne lokaci prozradil a kdyz mi nekdo omylem vzal natezene suroviny 2min se mi omlouval:) atmosfera by se tam dala krajet a dikyobtiznosti/mesicnim poplatkum atd je tam dost vyzrala komunita po tom prvnim mesici kdy odpadlo to co odpadnout melo
  • Corvus
    Mě by zajímalo, kdy bude vyhlášen vítěz soutěže o tuto hru...
    • Jack1947
      Chtěl bys jí snad vyhrát? *7*
  • Nedoporucuju WS pro solo hrace. PVE cast je super ale dost "tezka" s pugem a bez TS je mala sance ze date veteran dungeon. Na to aby jste se dostali do raidu musite splnit attunement kterej vic nez skill check predstavuje "time wall" grind repky, zabiti 12 world bossu na silenym repawn timu, atd. + je tam i dungeon cast ktera je asi nejtezzsi a nejvic lidi si na ni stezuje hlavne kvuli uplne nesmyslnemu systemu jak funguje(neco jako wow challenge dungy: time limit + random objectives u kterych kdyz zrovna dostanete spatnou tak uz vite ze to nedate a v pulce runu jdete reset a znova) nicmene ty dungy nejsou tak tezky ale chce to full partu 5 lidi a TS.

    TL:DR : PVE cast je challenging a zabavna ale plna "time wallu", PVP je neskutecne broken, pokud jste PVPckar rychle na tuto hru zapomente.
    • Time wall tam není žádný. Repku dáš při expení, na dungy nepotřebuješ farmit gear, protože top gear se stejně craftí a world boss attunement se dává za jedno sobotní odpolene.... *3*
  • Líbila by se mi hra ze světa podobného filmu Bladeruner nebo Johny Mnemonic spojeného se světem Shadowrunu. Postapo jako Fallout nebo tak něco. Tyhle japonské postavičky s ouškama už mě nějak neberou.
    • oin.odin
      japonské ??? kde preboha v tomto ma jp štil
      • Jack1947
        Ty velké meče, malé postavičky atp... njn asiati obecně jsou hrozně megalomanští... nebo se pleteme oba...
  • Tahle hra vypada paradne! Doufam ze uspeje.
    Ale WoW:The Burning Crusade časy uz nikdy nic neprekona, uz nemá cenu zkouset jakykoliv mmorpg *13* *9*
    • Kdyby jsi kámo hrál původní titul, tak by jsi vývojářům utrhal s každým patchem ruce :D Původní WoW nemělo chybu, ostatní už byl jen brak z natahování příběhu, který je ale mimochodem úplně mimo mísu WC světa... :D Ale co dělat, když je hra úspěšná?! Moc mne nenapadá :D
      • Brak z natahovani pribehu...no, 2. datadisk WoW ukoncil pribeh z Warcraft 3...
        • Tak pro mne wow začalo původní hrou, BC jsem hrál taky, ale ten mne neuchvátil... celkem komické mi tam přišlo (tehdy) zvyšování kvality předmětů... každá zelenka z BC byla najednou lepší, než cokoliv z původního :D O příběhu BC se nebudu ani zmiňovat. Celé to bylo úplně postavené na hlavu. Netřeba se vůbec zmiňovat o W2 datadisku... Wotlk, byl pro mne zase trošku ráj, protože jsem chtěl vidět zakončení příběhu... no inu, co pak z toho udělali mi nepřišlo zajímavé / zábavné. Jako hráč prostě chápu, že když je hra úspěšná, příběh se natáhne, ale pro mne to prostě už skončilo a nevrátím se k tomu :D Navíc hra je už prostě vydudaná z nápadů a je to pořád to samé do kola. Nic nového nebo nic na čem bych si já zakládal.
          Každopádně jsme tématem úplně mimo mísu, takže z5 k Wildstaru.
      • Vanillu sem hral, TBC mi prislo jeste mnohem lepsi. Co ze tam mas dal?
  • Jack1947
    Když bych napsal, něco takového co si já myslím... např . Tak radší né

    Kdyby to bylo F2P možná bych i zkusil - ale asi né no , zas tak mně to neláká (nejde jen o stylizaci).

    Vadím se a vlastně ani nemusím že TESO bude F2P mnohem dříve. Nebo ano? *7*
  • Po otestovani v bete jen kostatuju, ze je to dalsi wowko ... nikoli spatny, ale herni pricipy jsou naprosto totozny. Kdyz to navic srovnam trebas s riftem, kterej lze hrat gratis, a vzhledem k tomu ze uz nakej patek bezi, tak je i slusne odladenej a se slusnou porci obsahu ... (a "bydleni" se tam da stavet vpodstate stejne).

    Po 10ti letech do uvedeni wow ocekavam, ze by vyvojari mohli konecne s tim 1000x vetsim vykonem nalozit ponekud jinak, nez prelestenim prdu aby se vic blejskal. Ocekavam, ze svet se bude odnekud nekam ubirat a ne ze po tydnu expeni budu mit na vyber mezi 5-10ti instancema, ktery muzu chodit porad dokola ...

    Jednoduse ocekavam, ze svet se bude dynamicky menit a reagovat na akce hracu, ze se ve hre budou odehravat zcela neopakovatelne udalosti a ne ze budu jeden ze 14 289 475 lordu/kralu/cisaru/... ktery zachranil svou (stejnou) princeznu pred strasnym drakem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit