Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Boha, změna enginu jim zabrala dva dny práce, protože Lumberyard je založený na Cryenginu Najdi si oficiální vyjádření.

    Snaž se víc.
  • Blue.Shark
    Jo, určitě to byly vykopávky i v době vydání. To dává smysl.
  • takze samy vykopavky
  • blizzard taky vyvijel hry, ktery zariznul

    kdyby se sc jenom vyvijel, ale oni uz i menili engine

    nejsou schopny zbastlit ani ten single, co uz davno mel bejt
  • Jenže ono to má háček. Asice, že to co je teď v buildu bylo slibováno třeba před dvěma lety. Závěr? CIG své sliby plní. Jak jsem psal, neslevují, neškrtají. Už asi stokrát jsem tu psal, že tomu týmu já za sebe věřím a těch 12 stovek co jsem zatáh je mi úplně buřt. Baví mě totiž, světe div se, sledovat i ten vývoj. Je to tak zajímavý. Nikdo tě nikdy nepustí do své kuchyně takhle veřejně. Já ti poradím. Přeprodej někomu svůj účet, pokud jsi zaplatil. Pokud jsi nezaplatil, absolutně netuším co tu řešíš.
  • Jaký zas záznamy v databázi, nic takovýho jsem nepsal. Chris vedl výrobu asi pěti titulů, ano z pozice hlavního supervizora. Rozdíl u CIG je v tom, že teď je zakladatelem a spolumajitelem značky.
    Lands of Lore - úspěch, Wing Commander serie - úspěch, Starlancer - úspěch, Freelancer - přes výrobní obtíže úspěch. Ty a tvá tvrzení... ???... *1* *1* Ku..va kdo vlastně jsi?
  • Nechci se handrkovat o detaily. 12+6 je 18. Máme 2017. StarCraft II se vyvíjel 12 let, Diablo III jakbysmet. Co to říká o Blizzardu? Že jsou diletanti, nebo že nechtějí vydat polotovar. Ať už se někomu D3 a SC2 nelíbil, ty hry fungují a byly od počátku slušně hratelné s hlavou a patou. Ano když pominu pár porodních bolestí po vydání. Ano, po šesti letech bych očekával víc, než je v aktuálním buildu. Na druhou stranu vidím jak probíhá příprava Alpha 3.0, a že její vydání je na spadnutí. Takže to vcelku vychází. Celý sektor s tím co v něm bude k dispozici je dost slušný update z 2.6. Skok asi o 1000%. Dobře, vývoj se protahuje, nevím jak ostatní, ale mám-li mluvit za sebe, vím a vidím proč a chápu to.O takové hře sním leta a klidně budu snít dalších 6 let. Se mnou i velká skupina dalších nadšenců. Měl jsem to štěstí čučet v SC z kokpitu lodi na planetu dolů pod sebou na Oculu Rift. Nic hezčího jsem zatím ve hře neviděl. Implementace do VR je také v pořadí. Nebude to sice brzy, ale bude to.
  • papir snese vse, to vi i zasvecenej troll jako ty
  • alien5
    Aby nezasveceni trolove meli predstavu kolik toho bude ve 3.0 : http://wiki.theravens.cz/starcitizen/index.php/Star_Citizen:Production_Schedule_Report#Design

    A interni rozvrh ktery je odhad !!! ! https://robertsspaceindustries.com/media/iba6urnqwpj7jr/source/EndofYear_PUTimeline_07282017.png
  • snad to nedopadne jako duke nukem never

    zasadni chyba, nalozit si tolik cilu
  • Blue.Shark
    Je právě docela smutné, že alfa verze nabízí více mechanik, než hotový produkt konkurenčních firem.
  • A úplně nejlepší jsou oslavný kecy ze skleněný koule o hrách, ze kterých sme neviděli snad ani jedno video. Např. fanboys RDR2 hehe ..
  • Lol, Derek Smart. Ten dokázal vytvořit jeden failoidní space sim. Jeho pověst vyhořelého butthurta překonává jen jeho olbří ego. Tak trochu podobný model jako zdejší multinick troll.
  • Rejsek
    Prosím tě přestaň tu už ze sebe dělat hlupáka a zachovej si alespoň nějakou hrdost. Argumenty si cucáš z prstu a jen tu plácáš hovadiny. BS je stabilní firma s plány do budoucna. Vydala dost známých a oblíbených her. Třeba DOOM a F4 byly prodeji v první dvacítce za rok 2016. Není to top, ale troufnout si o takové firmě říct, že není stabilní může opravdu jen omezený hlupák tvého formátu. Zbytečné ti něco psát, končím. Sbohem hlupáku.
  • Ty jsi hrál finální produkt? Ne, tak pomlč o tom, že to bude mít lepší mechaniky než hra od EA nebo UBU za 7-10 let, kdy ta hra možná vyjde...

    Miluji tyhle kecy na základě ničeho.
  • Morraw
    Já tomuhle projektu fandím a to jdou tyhle vesmírné hry docela mimo mě.

    Se podívejte co vyplodí EA nebo Ubisoft za pokračování. Na hře jim tam taky makají desítky až stovky lidí několik let, k tomu přebírají assety, mechaniky atd a výsledek je něco jako Andromeda, Inquisition a nebo další Assassin.

    U Star Citizenu na tom budou makat zatím jen 5 let. Všechno od píky s podstatně rozvinutějšíma mechanikama a celkovým záběrem.

    Nevím proč tu nejvíc nadávají lidi, kterých se to netýká a nic nikomu nezaplatili. A kdo stále bere KS jako obchod, kde si kupuje hotový produkt, tak dělá něco špatně.
  • presně tak, pořád vybírali, pořád přidávali, teď mají x modulů, které nejsou ani samotné funkční, neumím si představit, až to budou chtít dát dohromady, to bude výpovědí *15*
  • brekot? Já si to moc uživám a brečím maximálně štěstím. Těším se až si vezmou další úvěr a odloží to o další měsíce... Zase tady budu
  • Tobě nedochází, že prostě nemůžeš vyvíjet hru 10 let, protože to, s čím pracuješ, nezbytně zestárne. Technologie, tvoje nástroje, grafika, prakticky všechno. Navíc víc zákazníků = víc peněz. Na co dělat hru, kterou bude hrát zlomek lidí, a nebudou schopný její post-launch financovat.
  • Kupovat zajice v pytli se tomu rikalo driv *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit