Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já to přivítávám ale hlavně at tam zůstane ta atmosféra a stejně dobrýpříběh
  • video hezký, ale lépe se na to kouká na youtube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hqk-9FKcuZ4
    • ales.smutny
      Tak tohle je také Youtube, že...
  • Každý další článek o Zaklínačovi 3 je vlastně takovým pokračováním nekonečného Skyrim hatingu v diskuzích. Někdy mi to připomíná ty diskuze na jednom nejmenovaným serveru, kde u článku např. o počasí nebo sexu se lidé baví o politice. *7*
  • Mozna budu jediny, ale na skyrimu me nejvic vadily priserny animace postav a predevsim mimika obliceju. Prislo mi, ze se to dost bije s paradne vymodelovanym prostredim a ztraci tak na duveryhodnosti. Dale pomerne caste bugy a pribeh mohl byt take lepsi. coz uz je ale otazka vkusu. Myslim si, ze zaklinac ma velkou sanci se temhle neduhum vyhnout. Drzim palce
    • animace byli imo nadprumerne co me vadilo popsal pan vavra ve svym 100+1 članku takže nema smysl to tu opakovat
  • Robotron3
    Hry s otevřeným světem je královský žánr, jsou to hry mezi hrami. The Elder Scrolls, Outcast, Grand Theft Auto, Fallout, Ultima ze starších třeba. To neni o nebezpečích a problémech, to je o tom, kdo to umí a kdo na to má, nebo nemá...
    • kdo na to má-skyrim projede snad každý i na těžkou obtížnost
    • Keyz
      To vypadá,že některé firmy. Dělají záměrně hry kde dají dělat hovadiny a hráče to baví. Morrowind a dál. Tam šlo skákat po všemožném vylézt někam do nebe....
      Zase u jiných her s otevřením světem tohle není. Hrdinovi tohle není umožněno.
      To bude doufám případ Witcher 3
    • Vrook
      Tak ty argumenty a "nebezpečí a problémy", který tam jmenujou, dávaj smysl a přijde mi, že to o tom docela je.
      Ale neřekl bych, že open world hry jsou "královskym žánrem". Nebo alespoň pokud jsem to pochopil, tak jak jsi to myslel.. Třeba Skyrim (a další TES hry), ač neni špatnej, tak i přes svuj open world imo nesahá Witcherovi ani po kotníky, co se týče celkovýho zážitku ze hry.
      Prostě to neni o tom, jestli má hra otevřenej svět nebo ne. A věřim, že se tim může potencionálně dobrá hra i celkem pěkně pok*rvit.
      • Robotron3
        No šlo mi o to, že udělat openworld hru je mnohem těžší, než lineární. Je jednoduché říkat si, tohle má být tak a tak, z hlediska zkušeností s linearnější hrou, ale pak openworld je jiná liga. To je podobný jako Assassins Creed. Spousta lidí ho může kritizovat, někomu se nelíbí to, nebo ono, ale technicky a odvedenou prací převyšuje o několik tříd současnou herní produkci.
        • Vrook
          Jasný.. souhlasim, že na výrobu je open world hra obtížnější. Ale mě, jako hráči, půjde vždycky o to, jestli je ta hra ve výsledku dobrá, to je vše. Jestliže vývojáři AC3 potili krev a ronili slzy při vytváření (nepopiratelně hezkýho) otevřenýho světa, co je mi to platný, když pak udělaj tu hru jako jeden dlouhej tutoriál.
          • Robotron3
            Já pravda v tomhle jsem takovej specifickej, že se dívám na hry i technicky a ty opravdu technicky náročné obdivuju. Ale hlavní je hratelnost to je jasné :)
  • Největší problém Skyrimu? Jednoznačně ani jeden aspekt hry není dotažen na výbornou úroveň. Ale těch úrovní je tam tolik, že většina lidí si to zpětně ani neuvědomí.
    • Souhlasil bych na 100 % s první větou a naopak naprosto nesouhlasil s druhou větou. Já si naopak myslím, že většina lidí si ty nedostatky moc dobře uvědomuje.

      Skyrim se dá zahrát tak, že za pár hodin je hotovo a jdu dál. Pak na nedostatcích (pokud nenatrefím na zásadní bug či podivné textury) až tolik nezáleží. Jenže Skyrim je open world hra a jako taková je tedy spíše určena těm, co chtějí ve hře strávit déle času a v takovém případě má Skyrim docela velké nedostatky. Ještě že jsou tu modifikace. *4*
  • Ja teda nemuzu rict, ze bych se bal otevrenyho sveta v Zaklinaci 3. Nevim jestli CDP nekdy otevreny svet v nektere hre mel, sleduji od nich jen Zaklinace, ale nebojim se toho, ze by to CDP nezvladl. Nemam proste pocit, ze to dopadne spatne. Tomu studiu verim a libil se mi jejich pristup u Zaklinace 2 (myslim ze po tydnu nastalo stazeni veskerych ochran ze hry a zabyvali se hrou nadale).
  • pridam se svou troskou do mlyna...TES serie (od morrowind ofc) me nikdy nabavila, nudne NPC, priserny combat system, genericke zbrane/armor, nerealisticky overpower pocit, u Skyrimu jsem chvilku vydrzel ale to co jsem vyjmenoval ho po par dnech dobehlo a uz jsem se k tomu nevratil...tento rok stalo hrat Dark Souls (hral jsem na ps3 i pc), uzasna atmosfera, paradni combat & customizace zbrani a duelling...jsem ale moc zvedavy jak dopadne zaklinac3, vypada ze CDP jsi je vedom nudy kterou TES ovplyva ale uvidime jestli dokazou stvorit Gothic 1 a 2 immersion (jak proklamuji a dle me se i inspiruji) ve svete s rozlohou Skyrim..
    • Když tě nebaví série, tak je snad jasný, že tě nebude bavit i nejnovější díl série. Mě taky nebaví Fifa, takže bych nebyl ani trochu překvapen, kdyby mě nebavil nejnovější díl Fifa. Tvůj názor je tak naprosto irelevantní a zbytečný. *3*
  • Me prijde ze na otevrenejch svetech je nejtezsi level scaling, ten byl u skyrimu tragickej, hral sem na nejtezsi obtiznost z 5ti a ve ctvrtine hry uz sem vsechno drtil jak buh, ted hraju dark souls a to je jiny kafe *15*
    • Menttor
      V Zaklínačovi žádnej level scalling být nemá, takže to s tou otevřeností možná nakonec nebude tak horký.
  • Titulky pro zvědavce:
    http://www.youtube.com/watch?v=jZl-YWlWJp4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit