Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kebyže sa také veci stávali, tak samozrejme nezabudneš napísať, že hodnotenie je ovplyvnené nátlakom či podmazom vydavateľa/distributéra. A samozrejme ani kolegovci by sa nezabudli vyspovedať, že za nanebovzatie nejakej aaa srač*y dostali nejakú prémiu. *7*
  • žadny problem není, je to jen smyšleny pseudoproblem panu z CDR kteri s otevrenym svetem nemaji zkušenosti :)
  • A co takove dejte nam vysoke hodnoceni a my vam dame zamestnance do hry. Sice jako naprosto stupidni postavu, ktera by sla nahradit dvema jinymi, co uz ve hre byly, ale co...
    A kdyz uz jsme u toho, jak nam tu vy, velevazeni recenzenti, co uz jim neverim ani nos mezi ocima, vysvetlite ta vase 9/10 a 10/10 u her, ktere maji tolik chyb, ze by je videl i slepy? Cim to, ze u takovychto recenzi (Skyrim, nebo ME3 napr.) nezminite ani JEDINY zapor?
  • for TheGGG, tak z fleku by som vedel vymenovat desiatky lepších soundtrackov, naozaj je tamten z DS najlepší?
  • janchor
    Samozřejmě, že lze soudit, v čem je hra dobrá a v čem ne, ale objektivní to nebude ani za mák. I tu technickou část můžeš objektivně rozebrat jen do určitý míry (zvuk nechrčí, obraz je barevnej..), jenomže jak do toho promluví vkus, jde veškerá objektivita stranou - viz ostatně Dan Vávra vs Skyrim, konkrétně třeba stromy. Kde já se kochal virtuální přírodou, jemu se ježily chlupy, protože se nám do toho vnímání pochopitelně promítal náš subjektivní pohled. Z toho se nevysekáš žádnou metodikou, ale striktně maximální autorskou sdílností, aby si čtenář mohl vztáhnout tvý závěry ke svýmu hráčskýmu vkusu.
  • Skyrim, maximálně 7/10.
  • Můžeme jenom doufat, že pánové z CDR našli recept na tenhle problém...
  • TheGGG
    Pro pierre
    Ty si se s prominutím po*ral ne? V dark souls že stojí grafika za prd? Vážně nevím jak na PC, ale na velký televizi pro kterou je hra dělaná jsem si užil luxusní grafickou podívanou. Hudba to snad ani nebudu komentovat, najdi si na YT nějaký OSTčka z DS, neznám o moc lepší soundtracky. Ovládání je na gamepadu také naprosto v pohodě.
    Příběh ve hře je, jen ti ho hra nepodává stylem retar*ovaného ME pro děti, ale musíš si ho najít v popiscích zbrojí, zbraní a drobných narážek které postavy mají. Souboje jsou perfektní, zajímalo by mě jak jsi 1/3 bossů ustřílel z dálky aniž by reagovali? Velice rád bych to viděl zvlášť u Smotha a Ornsteina, Kalameeta, Manusa, ale vlasntě skoro u všech.
    Atmosféra hry, prostředí, originalita nepřátel atd. je nadpozemská to se v žádné jiné hře nevidí. Stejně tak jako PvP souboje. Přes zeď rodzhodně neútočí všichni nepřátelé, za hru jsem si toho všiml snad je párkrát.
    PS: Jestli jsi trolloval gratuluji, tvé hloupé názory mě hned poránu pěkně nass.
    PS2: http://www.youtube.com/watch?v=8tuWvGee4T0 Najdi mi lepší OST
    PS3: Zaklínač 2 jistě dobrá hra... Pro masy co chtějí mít pocit že hrají HC RPG a moc se při tom nezapotit *5*
  • Tvůj pohled je sotva aspoň trochu objektivní. Skyrim je jen sotva to, co tu píšeš. Takové hodnocení je prostě nesmyslné. Absolutně nechápu, jak si vůbec mohl dostat plusko... vlastně moment, chápu. *7*
  • Pěkné video. O poezii to možná platí, ale o hrách? Vždyť je vždy možné ve hře posoudit objektivně aspoň určitou část - minimálně tu technickou. Stejně tak je možné se podívat na hru ze širšího úhlu pohledu a říci si, jestli ta recenzovaná hra má něco víc (třeba v porovnání s předchozími díly, s hrami ze stejného žánru atd.), v čem je dobrá, v čem ne atd. U poezie je tohle obtížnější, ale zase ne nemožné. Pořád je možné se jí zabývat a říci, která poezie je kvalitnější a která ne (aspoň to tedy literáti dělají už stovky let, přičemž nemá smysl řešit, jestli je jejich hodnocení smysluplné). *3*

    Tím ale netvrdím, že má smysl si dělat nějaké tabulky a grafy a z nich odvozovat kvalitu hry. To je jen další možný způsob hodnocení hry a nevím, jestli je to způsob ideální.

    Je to prostě věc názoru a věcí metodiky hodnocení her. Recenzování her není vědeckou disciplínou, takže sotva můžeme někoho kárat za to, že si nepostupuje "vědecky" a nedokládá každé hodnocení studií. Toliko k předchozímu příspěvku. *1*
  • MickeyMutant
    "You can win a game, but you can't win a poem"*2*
  • janchor
    Řeč je sice o poezii, ale sem to sedí neméně dobře: http://youtu.be/VxiCrZHMxjc
  • Tikov
    Seriál nebyl špatný (narozdíl od filmu) a Żebrowski se skutečně povedl (proti vkusu ostatních si to myslím i o Zamachowském), ale na knihy (jako většinou) nemá.
    Pár povídek z Meče osudu a první dvě knihy (a pár kapitol ze 3.) existují i v českém "amaterském" audiu. ;)
  • janchor
    "dejte nam vysoke hodnoceni nebo vam priste neposleme hru na testovani"

    O hrách píšu přes deset let a s tím, co popisuješ, jsem se nikdy nesetkal ani u sebe, ani u kolegů.
  • V pohodě :). Žiju u hranic s Polskem (chtěl jsem tu větu napsat doslovně, ale někteří by se mohli divit jistému výrazu:D). Asi zainvestuji i do knížek.... a možná půjdu znova zkouknout Michala Žebrowského. Ten byl fakt machr :D.
  • Jeff
    "Wjedmině" zní, jako když Yoda varuje na jed v mině. :D
    Né, nebudu hnidopich. Jsem polák a tak mi to nedalo.
    Ale jinak mám stejný plán jako ty. Už u zaklínače 2 vycházely z mýho notebooku dost šílený zvuky. U trojky by to už nemuselo dopadnout dobře. :D
  • Vrook
    Mně to přijde dost drzý, osočovat autory recenzí bez jakejchkoli důkazů z něčeho takovýho. Pokud máš podezření, tak s tim konfrontuj přímo autory a pokus se najít nějakej důkaz nebo veď soukomou diskuzi s nima, ale veřejně házet na někoho takovýhle svinstva jen na základě domněnky je opravdu na masivní facku..
    EDIT: A pokud nemáš zájem podložit svoje tvrzení důkazama a přesto furt věříš, že máš pravdu, tak tě nic nenutí k tomu tenhle web sledovat. To mi nejde do hlavy.. já kdybych žil v nějaký představě, že se na danym webu dělaj recenze na zakázku, tak na něj ani nepáchnu... Takže prosim, vypneš to křížkem v pravym hornim rohu..
  • Robotron3
    Tomu, komu jde v první řadě o peníze, tak by byl uplnej idiot, kdyby šel psát kuli tomu herní recenze. *2*
  • Kr.Pa
    Ty vazne nevis ze jde prvorade jen vzdy o penize ...
  • ales.smutny
    Tak tohle je také Youtube, že...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit