Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Tak ty argumenty a "nebezpečí a problémy", který tam jmenujou, dávaj smysl a přijde mi, že to o tom docela je.
    Ale neřekl bych, že open world hry jsou "královskym žánrem". Nebo alespoň pokud jsem to pochopil, tak jak jsi to myslel.. Třeba Skyrim (a další TES hry), ač neni špatnej, tak i přes svuj open world imo nesahá Witcherovi ani po kotníky, co se týče celkovýho zážitku ze hry.
    Prostě to neni o tom, jestli má hra otevřenej svět nebo ne. A věřim, že se tim může potencionálně dobrá hra i celkem pěkně pok*rvit.
  • NEDĚLEJ TO! Pak můj koment nebude dávat smysl a já nemůžu editovat! *1*
  • Vobec by som nepovedal, ze sa obuvali do tiech hier. Na zaklade svojich skusenosti ako hracov danych hier hodnotili klady a zapory danej hry. Oni maju svoju viziu, co by mal Witcher 3 splnat a inspiruju sa velkymi open world hrami a beru si ponaucenie z ich nedostatkov, nic na tom nie je.
  • MrSanta
    Kurnik, já ty chybky snad editnu na chyby *1*
    Osobně beru Skyrim (a vlastně i ostatní TES hry či nový Fallout) jako simulátor dobrodruha.
  • Robotron3
    Hry s otevřeným světem je královský žánr, jsou to hry mezi hrami. The Elder Scrolls, Outcast, Grand Theft Auto, Fallout, Ultima ze starších třeba. To neni o nebezpečích a problémech, to je o tom, kdo to umí a kdo na to má, nebo nemá...
  • smajdal
    U Skyrimu se nedá mluvit o chybkách, ale opravdu několika zásadních chybách a spousty běžných, které ovšem není nemožné, ani příliš těžké odstranit. Skyrim je dobrá hra, ale nedostatek konkurence ji dělá něco víc, než opravdu je. Vývojáři budoucích "skyrim killerů" ví, v čem Bethesda zaostává a snaží se toho využít, stejně tak vědí o tom pytli peněz, který se z TES her nechutně plní.
  • O "chybkách" by sa dalo hovoriť, keby bol skyrim prezentovaný ako turisický simulátor a nie rpg.
  • MrSanta
    Kritizovat může každý, já bych ale rád konečně viděl taky nějakou hru, která TES hrám nakope sedínku.
    Doufám, že se někomu podaří spojit princip otevřeného světa s pořádným příběhem, kde hráčovo činy budou poznat. Kéž by onou perfektní hrou byl Cyberpunk 2077.
  • michelangelo
    Obutim se do popularnich open world her si na sebe vyvojari pletou bic, anebo bude treti zaklinac nejlepsi, co jsme v tomhle zanru zatim videli. Ja se tesim :)
  • Keyz
    Gothic 3 byl dost velký a postavy a úkoly bylo dobře hodnocené. Ostatních chyb bylo hodně a tohle bylo dobré.
  • Vrook
    Osobně bych teda taky uvítal ty omezení pohybu, který byly v prvních dvou dílech. Úplně otveřený svět mi tam vůbec nechybí a upřímně mě ani nikdy nenapadlo, že by to tak mohlo být. Spousta her nabízí otevřenej svět proto, že nemá moc dalších propracovanejch prvků, kterýma by se mohla pochlubit. Ale to rozhodně neni případ Witchera, kterej (alespoň dosud) dokáže zaujmout příběhem, atmosférou, postavama a spoustou dalších věcí, takže na nějakej otevřenej svět vážně moc zvědavej nejsem.
    btw. po dohrání dvojky teď hraju jedničku a je to minimálně jedna ze tří nejlepších RPG her, co jsem hrál.. ne li nejlepší. A to i přes výtečnou dvojku. Ale zatim jsem nedohrál, tak uvidíme. *4*
  • langustyn
    já CDP i Danu Vávrovi věřím, takže myslím, že si můžou dovolit kritizovat :)
  • Chybky? On mluví o nudných charakterech, generických questech a nudném příběhu což u RPG hry rozhodně nepovažuju za "Chybky". *1*
  • MrSanta
    Koukám, kritika Skyrimu se nám nějako stává módním. Zatím jsem ale neviděl stejně velkou hru od někoho jiného, které by se chybky vyhnuly.
    Samozřejmě se nebudu zlobit, až se to někomu povede.
  • V nebezpečí je moje peněženka. Kooupím si Z3 a k tomu i nový comp, protože svému železu moc nevěřím, že to utáhne alespoň na minimum :). Čekám Tě, "Wjedmině".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit