Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém u tohoto přístupu je v tom, že se zjevně nedělíme na půlku, která to pochopila, a půlku, která ne. Pak by to chyba hry mohla být, zjevně ale většina lidí je spokojená (soudě i dle recenzí na Steamu a Metacritics), takže bych se fakt přikláněl spíš k tomu, že chyba je v těch, co chtěli jen tahat vláčky a nečekali, že za tím bude hra. A že ji bude třeba pochopit.
    Btw na Mashinky se také těším...
  • Ja bych rekl ze tady dost zalezi na tom co od takove hry ocekavas. Ja osobne jsem doufal ze Transport Fever nebude jenom TTD ve 3D a jak funguje ekonomika hry tvurci docela otevrene vysvetlili jeste pred vydanim hry takze ja jsem spokojenej.

    Mimochodem na tvoje Mashinky se moc tesim! :D
  • Možná to nebude až tak cenný příspěvek do téhle vyhrocené diskuze, ale když se tu všichni dělíme na část, co hernímu systému Transport Feveru rozumí a část, která mu údajně nerozumí, není náhodou chyba právě u samotné hry a ne u té míň šťastnější půlky z nás? Hra, která je tolik nepřístupná, že nestačí 5 hodin, aby se ji člověk naučil alespoň trochu "úspěšně" hrát?... Já měl s mojí hrou Mashinky chvílema úplně stejný pocit a výsledky z prvního playtestu, jako jsou na tom obrázku od One Day o pár řádků výš. A musím říct, že to byla jen a jen moje chyba jak jsem hru navrhl a jak komunikuje s hráčem. Tady máte další názor. *5*
  • No... tak nezbejva nez pockat kdo to bude recenzovat v levelu a s jakym vysledkem...
  • Ten obrazek to zabil!
  • Srovnávejte, srovnávejte .... Osobně bych byl pro, aby každý, kdo nějakou hru hodnotí, začal tím, že napíše kolik strávil u daného titulu hracích hodin a pak v sobě zapudil tu touhu věci pořád porovnávat a subjektivně vyhodnotil, co je na DANÉM titulu dobré a co špatné. Hezká 3D grafika a nezvládnutý herní model? Říkám si, co to asi znamená a co si vlastně od hry čekal .... a to samé jsem si říkal při čtení autorovi recenze .... Jestli čekáte oTTD, tak proč vůbec zkoušíte jiné tituly? ....
  • Nevím, na čem borec hrál, ale mě to jede plynule na 8 let starém dualcoru a 4 roky starý Nvidii bez problémů na střední nastavení i při dosažení roku 2030. Jo, OS Linux Mint 64.
  • To máš pravdu srovnat se to nedá, protože Transport Fever je prostě o level výše. Sebekriticky můžeš dodat (zatím) nejsem schopen zvládnout herní model této hry. Neboj nejsi sám: http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/135500881466854545/040A7544DAD231B88424F13D99289453AE528936/
    Až ti bude při největší obtížnosti po mapě jezdit 20-30 vlaků, 150-200 vozidel a lítat nad tím pár letadel, tak připustíš, že autor recenze nerozumí svojí práci. *4*
  • Mozek
    Vzhledem k tomu, že všechny dnešní srajdy typu CoD atd. mají kampaň dlouhou max. 6 hodin, tak nechápu čemu se směješ... *7*
    Navíc za takovej čas si každej už dokáže udělat názor jestli je to sračka, nebo to má potenciál a bude to fajn. Na to konec konců stačí hodina.
  • Já se přidám na stranu autora, s TransportTycoon Deluxe se to nedá vůbec srovnávat. Zde je jen docela hezká 3D grafika, ale absolutně nezvládnutý herní model.
  • S tím bych taky polemizoval. Já si hru kupoval právě proto, že vypadala jako TT a jsem s ní velmi spokojen.
  • ja premyšlel o koupi ale videl jsem lets play, pozdní fázi hry, kde už mel týpek i mrakodrapy ve mestech a byl rok 2016 a sekalo se mu to tak šílene že mne to odradilo.
  • Vida, ted v diskusi o autobloku nize mne napadlo, jak je to s rizenim dopravy?
    Je mozne mit banalisovanou dvoukolejku? (tzn. ze kdyz je naval vlaku jednim smerem, mohou jet i po "nespravne" koleji, neni to jen jedna tam a druha zpet). Moderni systemy pro rizeni dopravy u SZDC to umoznuji.
    To pridelovani koleji lince je tragicke :( Jak je to s kolejemi prujezdnymi? Ty se nesmi zadne lince priradit? Co koleje manipulacni a vlakotvorba?
  • Anovim:
    Tak v Ceske Trebove je kolejiste vetsi nez mesto :)))
    Problem s nedockavym vlakem resil autoblok - sada jednosmernych navestidel na useku o delce max. vlaku. A diky tomu mohl jet i jeden za druhym, podobne jako na realne draze.
  • Taky si myslím, že autora hodně ovlivnil jeho článek o TTD, který publikoval 3 dny před touto ehm recenzí...
  • Hodnocení po pěti hodinách hraní *1*
  • Mozek
    Souhlasím s komentáři tady. Autor recenze rozhodně nepobral tu hru, nebo trávil moc času u oTTD a nějak ho to poznamenalo. Zkusil jsem to ze zvědavosti kuli tomuhle hodnocení a paráda za mě určitě 8/10 a další bod za ČEŠTINU. Už u toho nechtěně sedím asi 5 hodin a rozhodně to není zrovna hra, kterou bych normálně hrál. A je mě úplně jasný, že zítra budu pokračovat. *4*
  • Ale on poslal vlak a nejezdili mu tím lidi :D
  • asi jako v Cimrmanech "otevrel si hospodu u cesty, ale chodili mu tam lidi". Aplikovano na tento pruipad "pustil si Transport Fever, ale chtel Transport Tycoon"
  • Ano směrování podle jednosměrných návěstidel jsem používal, ale i tak to dalo zabrat, aby se občas vlaky nedostaly do deadlocku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit