Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyjo..mě to bavilo, právě ta obtížnost tomu dodávala grády, když se mi konečně začalo dařit, byla to paráda.
  • Asi pujdu proti proudu ale já bych bral ješte víc manažerskou hru, neco jako Football manažer, kde by byla spousta tabulek a grafika by byla treba jen mapa sveta, nebo nejakého státu a na tom nejaké ikonky.
  • nevím jestli je to doopravdy tak težké a realisticke, videl jsem pár dílu lets playe, chlapík stavel vláčky a v padesátém dílu až bil biliardár.
    Co mi prijde divný je plynutí času, treba postavička udelá krok a prejde jeden den. na hratelnost to zrejme nemá vlyv ale i tak...
  • 5 mi přijde drsný. Realistických budovatelských simulatoru moc není a mnozí za svůj život nedokázali vydělat ani v simcity 3000 natož 4. Co mi v recenzi chybí, jestli hra svou realističnost dodržuje. Třeba v train Fever byl problém postavit přejezd, měl jen jeden typ navestidla a linka směla jen na jednu kolej. To je prd realističnost
  • Taky si myslím, že hodnocení je mimo, protože prostě autorovi hra nesedla. Transport Fever je těžká hra s důrazem na realističnost a to se jí myslím povedlo. Člověk prostě musí trochu přemýšlet a plánovat. Pokud se chce člověk odreagovat bez přemýšlení, může si zapnout "no cost" mod, který je ve hře integrovaný již od vývojářů a není problém vyblbnout se. Modů mimochodem denně vychází od komunity spoustu, takže si vyřádí i příznivci modelové železnice a jiní podobně postižení :-)
  • cumpi3
    ted ti kazdy bude davat plus, ale kdybych neco takoveho napsal o takovem far cry, atp *7*
  • Tvl dat tomu petku jen proto ze zmenili koncept hry ktery recenzentovi nesedl... to je jako kdybych ja dal fife 0 jen proto ze nemam rad fotbal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit