Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vim, ze jste si to vyzkouseli, ale hlavne vim jak dopadne clooney. Dik moc ty vole
  • Luke
    Ten je zažranej, nenadělám nic.
  • když natáčíš video, aspoň si utři zbytky toho koksu ze stolu
  • Inteligentní diskuse v sekci komentářů na games.cz
    Já snad nevěřím svým očím!
  • Ještě to rozvedu. Po tom, co jsem četl prezentaci ze SteamDevDays ohledně VR, jsem přesvědčený, že celá aktivita kolem SteamOS, Steam Machines a ovladače, je připravit půdu pro zlomový herní VR titul (kterým bude s největší pravděpodobností Half-Life 3).
  • Protože Half-Life.
  • wenceslaus
    Jo, ale na veřejnost se to nedostalo a prý to ani neplánují vydat. Budou zatím spíš podporovat Oculus. Proč to teda dělali a proč to nechtěj prodat, když je to údajně lepší než OR jsem se nikde nedočetl.
  • a dostali se k čemu? to není oculus - ani nový prototyp (Crystal) ani nic, na čem by dělal Palmer, ne? je to něco, na čem maká samo Valve? pokud sjem to pochopil správně..
  • DeDy
    Jeden z 50 vývojářů co se dostali za zavřené dveře.
    http://frontiers.prophpbb.com/topic680.html
  • Ten spoiler na film gravity jste si ve videu mohli odpustit :-(
  • je to divný, ale mam tuhle fobii taky, už od dětství... vždycky sem se bál, že podemnou ve vodě je velká ponorka... prostě vím o čem mluví, ale potápěl sem se v moři k vrakum velkejch lodí atd, umim stim pracovat, už... to by nám vysvětlil psycholog asi
  • Miloš je hlavní tester okulusu, z toho vše plyne...
  • někdo by chtěl zas "zmasakrovat" Rudou Soňu, jak sem tu pochopil
  • haha zatím top comment pro mě
  • lol tak tj drsný, ale dík za upřímnost... pro mě to není no, sem na tyhle 3d podivnosti citlivej, natož to mít naražený na hlavě, zlatej monitor :)
  • Standa je nůůůůb, Standa je nůůůůůůb
  • A saltíčko pujde?
  • Ghost47
    Mě napadlo (a ukázalo se, že nejsem první) dát na přední stranu RIFTu 2 kamerky (stačí nějaká low-res mrňavá z mobilu) a na tlačítko, případně při sklonění hlavy by se pak helma mohla stát "průhlednou".
  • Úkrok a podřep to umí. Kotoul ne, na co taky. Tam už si jednoduše vypomůžeš tlačítkem.
  • Presne. Taky jsem na DCS foru cetl nejake obavy ohledne pouziti klavesovych zkratek v DCS s OR, ale myslim, ze je to jen otazka nastaveni - tj. prenastavit defaultni klavesy na joystick - osobne pokud letam a A10C (coz je momentalne modul, ktery ma tech ovladacich funkci nejvic) tak tak na klavesnici saham jen kvuli radiu a to jde koneckoncu ovladat i hlasem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit