Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš Zeman Oculus-Drunk Simulator https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1535464_639076899491123_1383444686_n.jpg
  • pred patnacti lety to rikali o vfx1 a kdenic tunic stejne to bude s oculusem v roce 2030....
  • Dobré by bilo Oculus Rift propojit s kinectem pro xbox one. Aby se dalo hýbat ve hrách i s virtuálníma rukama a nohama,třeba v závodních hrách. Pak dávám té věci budoucnost.
  • vis tohle uz delali jiny v 90tych letech! a dnes se zacina znovu to same flame diky kickstateru vic hype, ale vysledek je stejny, bude to mit uspech jako 3D monitory, jo na vystavach je to pekne na vyzkouseni 5minut hrani parada, ale v realu to nikdo nepouziva a na delsi hrani je to naprosto nepouzitelne!!! *3*
  • tomocz
    Sakra Arma s OR, tos neměl říkat. Stačí že pořád musím myslet na to, jak super musí být WarThunder s Riftem a k tomu ještě teď Arma *14*
  • Alex81
    Od chvíle, kdy jsem měl poprvé na hlavě VFX 1 vím, že tohle (VR všeobecně) chci.
  • Jo to by lidé řekli padesáti lety. Ale budoucnost je masakrózně blizko a evoluce, nejen v hernim průmyslu začíná. Yeah! *14* Ono láska na první, "riftnutí" mezi Oculusem a Valve není jen tak pro nic za nic. Ale to je jen dílek ze skládačky. Stačí sledovat dění...
  • Keyz
    Jsem zvědav na výsledek. Jak moc se to posune.

    Zda to pak bude opravdu kvalitní ve fullHD anebo i větším rozlišení. Jak to pak bude vypadat v nějaké moderní hře kde je hodně efektů. Například poslední Metro anebo Arma.

    A snad i nějak upraví vzhled. Vypadá to pořád otřesně. A po delším hraním možná bude problém s potem. Hlavně v létě. Jestli to teda nemá nějaký větrání.
  • yenda1
    Máš pravdu. Lepší je sednout si do kouta, nic nedělat, dát si ruce do klína a na hlavu.....kýbl.
  • Thorar
    Mám stejný problém jako ty, ale zkusil bych to rád, právě proto, že to sám nikdy díky bloku v sobě nezažiju.
  • nekromant33
    K poblití se mě skoro stačilo Gravity v Imaxu, takže jestli se na podobný zvěrstva ve hrách budu dívat přes OR, tak bude Rift Kýbl™ fakt potřeba. Štve mě, že jsem se nedostal na tu akci, kde se dal u Dreadlocks Rift vyzkoušet (i když předpokládám, že tam byly solidní fronty). Každopádně jak psal Miloš na twitteru, tohle je(bude) jedinej opravdovej next gen, kterej si těch 500 doláčů zaslouží.
  • yenda1
    Tahle hračka má obrovský potenciál. Ale nemůže to dopadnout dobře - buď to zase krachne a budeme bručet že jako tohle už nevermore, anebo to vyjde a bude těžký se od toho odtrhnout. *1*
  • tu vodni lazen bych nehral.stacilo by me posadit na more,cerna voda a par metru vedle me by plaval tanker,bych zesilel jak se bojim hluboky vody a velkych objektu v ni :-)

    ten vesmir se me libi,to me nevadi,to bych si rad vyzkousel ale vodu neeee
  • Blbost pro pár nadšenců. Tohle se neuchytí masově ani náhodou. A do skutečného zážitku to má taky hodně daleko. Na tyhle věci není doba a hlavně technologie. To se naší generace netýká, můžete maximálně ztrácet čas zkoušením těchto prvních výkřiků. Za 50 let se tomu někdo pousměje, co že to tenkrát v roce 2014 ti lidi zkoušeli :)
  • Cítite to? To sa volá závisť *1*
  • A nebolí z toho krk? :D
  • Inquisitor
    Potenciál to má, uvidíme co z toho ve výsledku bude. Ale asi to ještě nějaký čas potrvá než to bude běžnou součástí hraní. Je to jenom začátek a doufám že se z toho nakonec všichni nepoblijem :)
  • Jen bych zdůraznil, že s 3D co produkují televize nemá 3D v Oculusu ZDALEKA nic společného.
  • LionelHutz
    To bude zas bude v álejích redakci nablito *2*

    Teď vážně...je fajn, že to k testování dostala i česká redakce, ale mě osobně tenhle 3D trend (ani u filmů) moc neoslovil, takže kupovat helmu a hry nebudu. Jsem zvědav jestli se jim to podaří marketingově prosadit, aby z toho nebyla jen okrajová záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit