Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jimei
    koukám že tady každej kdo napíše jakoukoliv kritiku na tu hru je hned fanboy wowka
    • Je zajimave ze kdyz nekdo napise 'hra se mi libi',tak je hned ocejchovan jako fanboy,nerd,biodron....
    • Ellendway
      Samozřejmě, to je to samé jako CoD vs. BF.
  • "Ale prostě za poslední roky je tenhle "chudej end-game content" rozhodně nejbohatší ze všeho, co startovalo (WoWem počínaje a Riftem konče)."

    To snad nemyslis vazne.. porovnavat end-game prvych verzii WoWka s end-gameom SWTOR. Odvtedy predsa ubehla spusta rokov a co bolo v minulosti s radostou prehliadane, dnes uz neobstoji. Dnes je jednoducho ina doba a uplne ina konkurencia a situacia na trhu, nez tomu bolo v rannych dobach WoWka. Koho zaujima, ako to bolo v minulosti? Kazdeho zaujima, aky je stav end-gameu teraz! A nie to co bolo alebo mozno raz bude. Ked za to clovek musi platit mesacne poplatky tak automaticky chce, aby to malo aspon ako tak objemny end-game content. A nie jedno-dve OP a par lame warzonov. Kritika end-gameu je preto viac nez opravnenou.
    • Achjo... to už člověk fakt musí psát doslova a všechno polopatě... *7*
      Když píšu "WoWem počínaje a Riftem konče" tak tím samozřejmě myslím WOW (před sedmi lety nebo kdy), Rift (loni) a VŠECHNO MEZI TÍM. Když se hra vydává, tak prostě end-game content nebývá žádná bomba. LotRO například nemělo (tuším, už je to taky nějaký pátek) nic, kromě toho, že sis mohl vyrobit nestvůrku a jít masit hrdiny v Monster Play. Conan: několik ne moc funkčních raidů. A tak dále. Tím neříkám, že end-game TORu je super a bez chybičky, jenom tím poukzauji na to, že není naprosto vůbec tragický a "nejhorší ze všech", jak se tu snaží naznačovat jiní... Stejně tak to neznamená, že "když to ostatní mají blbě, můžou to mít blbě i oni". Jenom prostě když se vydá hra, tak je mnohem důležitější, aby nepadala (což nepadá) a aby tam byl dobrý obsah pro levelování (což je), na end-game je dost času později, když už ho teda nestíhají při vydání (jako že zjevně nestíhají).
      • zajimava je kombinace toho, ze SWTOR je MMO s nejrychleji dosazitelnym MAX levelem a vety "na end-game je dost casu pozdeji". Zatim SWTOR velmi pekne slape po ceste AoC
        • Pri dennim hrani jsem postavu v LOTRO mel na max pesne za rok. AoC priblizne to same(nepocitame-li dnesni stav,kdyz je mozne pouzivat az 100% xp potiony). U SWTOR mam pri pohodovem dennim hrani 47lvl. zadnou jinou postavu nemam. Cca za 7-14 dni budu na 50. Takze ja s tim souhlasim. Je to jedno z nejrychleji levelovatelnym MMORPG co jsme vubec kdy hral.
          To ji ovsem na kvalitach(pro nekoho nekvalitcah) neubira(nepridava)
          • Cos dělal proboha v Lotro celej ten rok? *8* *1*
            Taky jsem měl za tak dlouhou dobu vyexpenou postavu. Ale vyexpit se taky v Lotru šlo za necelej měsíc.
            • ale prosimte a ted tu o karkulce
        • Vrook
          Tyvole kdy už konečně pochopíte, že řídit se podle nějakejch za*ranejch mloků, který hrajou 25 hodin denně každej den v tejdnu, a který nikdy neviděli slunce, neni prostě objektivní. Když budeš odklikávat každej dialog, každou cutscénu, pojedeš čistě powerleveling, tak vyexpíš rychle no, tak je to všude.. A co jako? Vadí ti to? Tak neexpi jak k*kot, ale hraj to normálně, dokáže ti to zabrat dost dlouhou dobu, pokud chceš. Pokud nechceš, tak nechápu, co si k*rva stejně jako všichni ostatní stěžuješ.
          To je jak kdybys zežral pětikilovej pytel buráků během 10min a pak si stěžoval, že si slyšel, že ti vydržej na 2 tejdny.. fuck off s timhle přístupem
          • tak hlavne aby ti nepraskla cévka
            • bylo pro vrook
          • Predpokladam, ze budes asi jeden z tech lidi, co s matematikou skoncili nekde na nizsi zakladni. Je jedno kolik hodin denne hrajes, celkova herni doba je porad stejna, ale takovahle jednoducha uvaha se asi od lidi jako ty neda cekat. Aspon jsem rad, ze mi tvuj flame dokazal, ze kratke herni doby jsi si taky vedom, ale dle sveho postoje musis zastavat pozici, ze je to vlastne skvely mit po kratke dobe max level a nic k delani.
            • Vrook
              S matikou jsem narozdíl od tebe ještě neskončil a mám jí ještě na vejšce. Kdybys ale ty měl nějaký vzdělání, dokázal bys pochopit, že JE OBROVSKEJ rozdíl mezi herním stylem člověka, kterej chce vyexpit co nejdřív a jede powerleveling, a stylem člověka, kterej si chce hru užít, neodklikává rozhovory, tupě negrinduje a plní všechny questy na každý planetě. Sorry ale ty jsi podle mně tu hru ani nehrál a jenom hejtuješ, jako všichni ostatní, z mně neznámejch důvodů. Biodron ani fanboy nejsem, sám uznávám, že má hra dost chyb a když si stěžuje někdo na chyby, který mu PŘI HRANÍ HRY dělaly problém, tak fajn, je to objektivní. Ale když nadávaj rozmrzelí haters, který HRU NIKDY NEHÁLI a ještě si stěžujou na takový p*čoviny, tak sorry, ale to se musim ozvat..
          • Aneb jak poznate fanboye. Kdokoliv, kdo mysli jinak a dela neco jinak je zasranej, debil, popripade se pouzije jina urazka. Bravo.
            • Presne jak rikam, argument zadny, urazek plno.
            • Vrook
              Tyvole děte do p*či už prosimvás s tim označovánim za fanboye každýho, kdo tu napíše jakejkoli koment, ve kterym nenadává na hru. Nejsem fanboy, pokud tim myslíš to, že se zastávám hry ve všech ohledech - já sám vim, že má hra spoustu bugů a nedodělanejch věcí a pokud si někdo kdo hru hrál stěžuje na ně, tak nemám problém. Pokud ale bejt fanboyem znamená nas*at se, když vidim skupinu debílků, který hejtujou jen z principu, nadávaj na aspekty hry, který jsou úplně v pohodě, ale s kterejma ty kaks jenom nemaj zkušenosti, protože hru ani nehrálo a jen se podívali na nějaký retardovaný vida na yt, tak ano - v tomhle pojetí jsem skutečně fanboy.
            • Ma cenu se s tebou bavit? Ty uz nevis kudy kam,tak kazdeho nazves fanboyem a biodronem. To jak to rikas,je to uplne stejne jako mi napsat ze jsem blbec
              A co jsem ti vyvratil? Uz nejmene dvakrat jsem ti vyvratil tve malinke koridorovane planety(mimo jine). Respektive je to pravda tak z cca tretiny. Ale ty stejne porad omilas ty sve pravdy. navic vubec nejde o to jestli mas nebo nemas pravdu,ale o to jak to podavas. jako maly rozmzleny fracek...
            • Ano? A ktery z vas fanboyu tu kdy co vyvratil? Ale uznavam, pravda se tezko vyvraci.
            • Ze to rikas zrovna ty. Ty ktery za kazdy pochvalny nazor nebo vyvraceni polopravd nazyvas pisatele Biodronem. Bravo!
        • Ještě chvíli vyvracení pomluv a začnu si připadat jak nějakej fanboy... *8*

          Ten "nejrychleji dosažitelný max level" jsi sebral kde, prosím tě? Hraju od začátku (early access), hru si užívám, nikam nespěchám, ve skutečnosti si pořád vybírám svěho maina, mám na republice čtyři postavy, z toho jedna bude pomalu čtyřicítka, jiné jsou něco přes dvacet. Baví mě hrát, baví mě questit, baví mě craftit, baví mě instance, na padesátku to ještě tak dva týdny (minimálně) nevidím, Impérium jsem ještě ani nezkusil. Jasně, že když se někdo nonstop žene, je na konci o dost dřív, ale to tak nějak platí u každé hry, ne?
          • Jj, s tym rychlym levelovanim musim suhlasit - v tejto hre sa leveluje ukrutne rychlo. Nie ako tu niekto spomina ze clovek pri tom sedi od rana do vecera - ja som tej hre venoval tak 2 hodky denne a za mesiac som level 42. Takze v porovnani s konkurenciou sa tu dosahuje maximalka az prekvapivo rychlo. Tí, co tvrdia opak, zrejme tuto hru nehrali alebo si ju zamerne natahovali.
    • Smerovane uzivatelovi s menom Irwin.
  • Tak nam tu dnesni maintenance prodlouzili bez udani ETA. Zoufalci, totalni zoufalci.
  • Hmm hru hraju a líbí se mi, ale 9/10 ? To fakt ne. Taky někoho tak štve když musí vyhrát 8 wz aby splnil 0/3 daily ? *15*
  • @Brambic - no tak to neni az tak uplne pravda. SWOTR postrada volnost, nema ani vesmirne pvp ani poradne zabavne pvp, nema funkcni hraci rizenou ekonomiku, craftings sux a zadne sandbox prvky zatim nejsou ohlaseny, takze 50ky zatim ostrouhavaji. Spousta lidi proste zkousi hrat znova jiny pribeh s jinou postavou, jak tak pozoruju.
    • je zajimavy jak se lisi aukcni sine na jednotlivych serverech, hraju na dvou a aktualni stav napr. light arm. je 7 stran vyberu na jednom vuci 95 stranam na druhym apod .. na nekterych serverech se proste nekrafti.. nebo nevim
      • srry ne aukcni sine, ale galaktic market.. nebo jak.:)
  • Podle me je nejlepsi pockat, nez si hra "sedne", nebo padne a pak teprve soudit. Pokud bych byl autorem, umyslne bych do hry nedaval prilis obsahu, abych pak nemusel zpetne upravovat, zakazovat, balancovat... Navic nove veci musi byt zakonite lepsi nez ty stare, aby bylo proc hrat dal, tudiz neni dobre davat do hry hned ze zacatku to nej.
  • textury jak z roku 1999
    • tohle je diskuse o sw tor...wow sem nepleť ano
  • Hrál jsem WoWko 3 roky a SWTOR zatím beru jako KOTOR 3. Jedu si příběh své imperiální agentky, užívám si ho a nikam nespěchám. Oni zatím (snad) hru doladí.
    Co mě mrzí je vesmír. Rád bych, kdybych si mohl koupit svou vlastní loď, tak jako speeder. Z počátku třeba jen malou jednomístnou stíhačku, později větší bitevníky, které by vyžadovali více lidí na obsluhu (pilot, střelec, opravář, ...). Mise by pak mohly vypadat nějak takhle:
    Hráč pašeráka (s vlastní transportní lodí) si vezme úkol od NPC dopravit nějaký vzácný náklad z bodu A do bodu B za což dostane slušné peníze. V ten okamžik by se u Imperiálů objevil nový quest, že se chystá republikový transport a je třeba ho zničit. Pašerák ví, že by mohly být během cesty potíže, tak si najme další hráče (piloty stíhaček) jako doprovod a nabídne jim část ze zisku. Imperiálové se taky mohou dohodnout a letět ve více lidech.
    Případně pokud by se třeba Impérium rozhodlo zaútočit na nějakou republikovou vesmírnou stanici, na stanici by byla vyhlášena pohotovost, hráči by nasedli do svých lodí a vydali by se vstříc mohutné vesmírné bitvě.
    Kdyby byly úkoly v tomto duchu, to bych si pískal. Sice je to podobné jako "zabij 10 tuskenů", ale alespoň je tam ten lidský faktor a možnost nesplnění úkolu. I když PvE hráči by tomu asi netleskali ...
    • Hra, která podle tebe je ideální existuje. Není sice ze světa Star Wars, nicméně je to styl GTA. Hra nese název All Points Bulletin a je to F2P model. Tam tedy funguje takto zadávání misí. A v této hře je nejlépé zpracovaný editor postav. S více propracovanou strukturou tvorby vaší postavy se asi nesetkáte. *2*
      • Oprav me jestli se pletu,ale APB je akcni MMO,ne MMORPG. To je zasadni rozdil. Takze to nemuze byt jeho idealem. navic APB nedostalo zrovna skvele hodnoceni...
    • I když se u SWTORu bavím, jsem si vědom, že MMO dnešní doby by mělo nabídnout více. Vždyť svět SW je tak rozsáhlý a s takovými možnostmi. Jen namátkou, nebavilo by Vás, kdyby jste se mohli stát pilotem kluzáků a v sérii závodů získat titul galaktického šampiona? Mě moc.
      Snad se toho někdy dočkám ... :)
      • Muzu se zeptat, v cem je presne rozsahly? V tom, ze na kazde planete mas malicky omezeny prostor, nejelepe koridor, ktery je jeste rozdeleny na vice casti aby jeho mrnavost jo vynikla, kde ti milostive dovoli se pohybovat? A kdyz nahodu jdes jinam, tak zhebnes na vycerpani? Jo, tomu rikam rozlehlost, pane jo, kam se hrabe SWG.
        • Za prve-on se bavil o SW,ne o SWTOR
          Za druhe-pomerne male planety jsou do cca 30 lvl. Koridorovane jsou jen mestske lokace. Cim vetsi lvl tim vetsi planeta. Kolem 40 jsou uz planety obrovske a pohyb je naprosto volny. Hraci si naopak stezuji na prilis velkou velikost.(jaky to paradox-opet)
  • SWTOR jsem zkoušel a musím přiznat, že mně už nebaví ten starý styl mmorpg, nic proti lidem kteří to hrají když je to baví. Co bylo docela ubíjející to neustálé běhání sem a tam jedna cesta 5minut a ty rozhovory i když to někoho bere, přestal jsem je číst po chvíli, přijde mi, že jich je tam až moc. Samožřejmě neříkám, že to je špatná hra, jen mě nebere a počkám si na něo nového, snad to bude brzy. BTW považuji se za velkého fantu SW
    • Jo, a 50ti strankovy thread na forech swtor ti da za pravdu. Nesmyslne behani prazdnymi budovami, po prazdnych planetach s nahodne roztrousenymi moby mne uz take zacina ubijet. Jen to, nez se doplacas na lod je uchyularna. Zejmena, pokud jsi na planete s orbitalni stanici. K tomu mapy, kde by stacila jedna mala ulicka an zkraceni cesty na polovic, ale proste je tam zed, takze musis obehnout pulku mapy.
      • Prazdne budovy u vesmirnych stanic souhlas,prazdne planety jsou nesmysl. Lidi se na forech strasne vztekaji jak musi 5 minut jet k cili sveho questu. Ze se v jinych MMO nabehate mnohem vic a nikomu to nevadi,....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit