Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespěte
  • Už jste si někdy říkali, že SWTORu chybí dávka šílenství, zábavy a odlehčené atmosféry? My taky ne!

    Czech Alliance je guilda pro pohodové hráče, kteří se chtějí ve hře zrekreovat, popovídat s kamarády a ve večerních hodinách chodit ops, či PvP. Hráčům nabízíme pravidelné chození ops, různé in-game soutěže, občasné PvP ve čtyřech či více hráčích, volnost a stabilní zázemí. V současnosti (léto 2013) máme kolem 70 aktivních hráčů a 5 skupin, které progressují operace. Po našich členech požadujeme jenom slušné vychování a lidské chování. Každý u nás má otevřené dveře k příjemné hře a kariérnímu postupu no-lifera.


    Více najdete na http://www.czechalliance.cz, celé vedení a hráčská komunita se na vás bude těšit.
  • by som teraz chcel vidiet debilkov co tu ospevovali tento nepodarok pred vydanim a ja som tvrdil ze to bude prepadak... rok po vydani a prechadzaju na model free to play, tomu hovorim giga fail pri hre za 200 mil. dolarov. Zas som mal raz pravdu. Hlavne ze GW2 bude prepadak HAHAHAHAHA
  • Zdravím všechny...když pominu sem tam nějakou single pecku kterou jsem si sem tam zahrál (mass effect, zaklínač, skyrim, atd), hrál jsem poslední 4 roky převážně wowko. Nutno říct, že poslední dobou (asi rok a půl) mě než, bavilo spíše frustrovalo a výčet negativ by byl nespočet, počínaje rostoucí demencí wow hráčů, po zruinování ekonomiky wow konče. Asi se nabízí otázka, proč jsem jej hrál ale to bychom se dostali někam kam nechci..)....chci vyjádřit svůj názor na TOR. Hraji ho intenzivně asi dva týdny (vím není moc)....mám level 22 tuším. Je tam spousta věcí, které mi vadí, respektive které mělo wowko fakt vychytané a bylo pro uživatele pohodlné....ale v podstatě se jedná o blbosti...jako filtrování v aukci,..atp. Ale to důležité ?...já se u TORa neskutečně bavím....hra je úchvatná, má obrovský potenciál se stát něčím jedinečným. jeden dva datadisky a dožene wowko na všech frontách kde teď kolísá. Souboje mě baví - jsou krásné, působí skutečně, dynamické. Příběh perfektní, ztotožnění s vlastním hrdinou je bez chyby. to prostě ve wowku nebylo...instance , komunita lidi, všechna superlativa kterážto u hry shledávám jako ta důležitá tu jsou a já si tu hru užívám.........nemám výtky 10 / 10.
  • ale prosimte a ted tu o karkulce
  • bylo pro vrook
  • tak hlavne aby ti nepraskla cévka
  • nene tato je jedinecna ;)
  • potlesk *1*
  • jsi d-ment nebo co ? jak muzes srovnavat fantasy a scifi hru
  • ale loverum se pravda nerika :)
  • tak moh zacinat treba na ultime online ale to deti neznaj
  • presne tak vzdy uverim radsi 1000 hodnoticich hracu nez zaplacenym recenzim jako jsou treba zde
  • Podle me je nejlepsi pockat, nez si hra "sedne", nebo padne a pak teprve soudit. Pokud bych byl autorem, umyslne bych do hry nedaval prilis obsahu, abych pak nemusel zpetne upravovat, zakazovat, balancovat... Navic nove veci musi byt zakonite lepsi nez ty stare, aby bylo proc hrat dal, tudiz neni dobre davat do hry hned ze zacatku to nej.
  • pardon, reakce na Vrooka
  • Je smutne, ze svoji "velikost" musis dokazovat vetami jako: "S matikou jsem narozdíl od tebe ještě neskončil a mám jí ještě na vejšce". A hlavne, pokud studujes vysokou skolu, mel bys uz dospet a take tomu upravit sve vyjadrovani.
  • Cos dělal proboha v Lotro celej ten rok? *8* *1*
    Taky jsem měl za tak dlouhou dobu vyexpenou postavu. Ale vyexpit se taky v Lotru šlo za necelej měsíc.
  • Hmm hru hraju a líbí se mi, ale 9/10 ? To fakt ne. Taky někoho tak štve když musí vyhrát 8 wz aby splnil 0/3 daily ? *15*
  • MrSanta
    Já to plánuju, jenom se mi nějak nedostává času. Už asi tak rok. Teď mě zdržuje Skyrim a SW:TOR, za rohem je KoA: Reckoning, v těsném sledu za ním Mass Effect 3. Pak se to snad trochu uklidní a bude čas i na herní resty. KotOR jednotka je první v pořadí.
  • Nevím. Ještě jsem neprošel všechny FP *1*
    Zahraj si Kotora jedničku. Je mnohem lepší. Poprvé jsem ho dohrál za 40 hodin, ale při druhém kole kolem 8 hodin *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit