Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • polovina věcí nefunguje tak jak má, ale dostane to 9/10.

    Co takhle dát 7/10 a po půl roce, jestli to upraví dát 9/10?
  • MrSanta
    Co pořád máte s tím rychlým dosažením lvl 50? Já tu hru hraju už od early accesu a mému vanguardovi zbejvá chloupek do lvl 40. Věnuju se příběhu, snažil jsem se plnit všechny questy (i když teď už jsem vynechal poslední 4 heroic mise z pašerákova), prošel jsem zatím všechny FP (zrovna včera jsem vysvobodil jednu velmi zajímavou postavu, krapánek mi spadla brada překvapením). Věnuju se craftingu, při rozhovorech dávám pozor, čtu si codex. Do PvP jsem se ještě ani nepodíval, v codexu mám ještě spoustu neobjevených zápisů z planet, datacron jsem našel jenom jeden. Nenudím se, nepřijde mi, že bych se nějak vyloženě flákal (i když chlapci z guildy by asi nesouhlasili, že Vrooku *3*). Je to mmoRPG. Přijde mi, že na to RPG hodně lidí zapomíná a snaží se co nejrychleji získat max lvl a pak se rozčilují, že to netrvalo dost dlouho. Tahle hra nabízí i něco jiného, než jenom hon na XP, aby byl člověk co nejdřív na lvl 50. Jestli někdo fakt za měsíc hraní vyexpil hrdinu na 50 lvl, k tomu má maximální valor, našel všechny datacrony, tak to klobouk dolů.
    • Asi tak. Taky nechápu, kam spěchají. Hru projíždím jen bez heroic (vzdal jsem to na 30 lvlu).
      Tohle není jen klasické mmorpg, kde se odkliknou questy, které si ani nečtu a jdu je plnit. Chtělo by to taky vžít se do role dané postavy *5*

      Mr.Santa.tiscali : Jakou zajímavou postavu že jsi zachránil? *1* Že bych ji prohnal svým sniperem kulku čelem *2*
      • MrSanta
        S Impama se nebavim *3*
        Revana z Maelstrom Prison a když už jsme tam byli, tak jsme sejmuli i Gran Moffa. Mám tuchu, že ho taky v nějakém FP máte. Jenom škoda, že jsem ještě nedohrál KOTORy :)
        • Nevím. Ještě jsem neprošel všechny FP *1*
          Zahraj si Kotora jedničku. Je mnohem lepší. Poprvé jsem ho dohrál za 40 hodin, ale při druhém kole kolem 8 hodin *1*
          • MrSanta
            Já to plánuju, jenom se mi nějak nedostává času. Už asi tak rok. Teď mě zdržuje Skyrim a SW:TOR, za rohem je KoA: Reckoning, v těsném sledu za ním Mass Effect 3. Pak se to snad trochu uklidní a bude čas i na herní resty. KotOR jednotka je první v pořadí.
  • to Killer :
    Vis tvoje argumentace je zajimava lec velice usmevna az detinska. Opravdu me nezajima kolik hra stala, nebo jak dlouho se vyvijela pro me je podstatne, zda se u hry bavim ci nebavim a to rozhoduje ,SWTOR hraji cca 6 tydnu a ani zdaleka se neblizim 50 lvlu u me pozitiva prevysuji nad negativy a to v obrovske mire, ano z predchozich MMO co jsem hral, tak take byl privital ruzne vychytavky, addony a vse mozne i nemozne veci, ktere hru delaji lepsi, ale jak jsem jiz psal, drive ci pozdeji to v SWTOR bude take. A kvuli tomu, ze hra neni naprosto dokonala ale jen "dobra" opravdu nemam potrebu spamovat kazdou diskuzi a vykrikovat jak hra stoji za ho*no a pri tom ji doma vesele smazit dal, tak jako to delas ty a mnoho dalsich pokrytcu.
    • Ale o tom to je. Promin, ale za takovou dobu vyvoje a za takove prachy tam ja tyto veci ocekavam v den vydani. Nota bene po tom, co jim to testeri cely posledni rok rikali, ze to tam ma byt. Kdyz si koupis auto a nedaji ti k nemu rucni brzdu s tim, ze snad v budoucnu ti ji dodelaj, tak jim jeste podekujes? Bohuzel jsou to prave lide jako ty, kteri se spokoji s polotovarem, diky kterym dnes hry vychazeji ve stavy v jakem vychazeji.
      A kdyby autor recenze zminil alespon jeden jediny problem, tak bychom tu ja a ostatni nepsali. Ale kdyz vylozeny polotovat dostane 9/10 a recenze nezmini jedinou chybu ci bug, tak to holt musi udelat nekdo jiny.
      • k čemu ruční brzdu do auta?stačí zařadit a spojku už máš taky dost silnou..znám hafo lidí co ruční brzdu v autě nikdy nepoužili.
        A tvůj příměr je stejně stupidní...
        spíš je to tak..že v autě nemáš neony, nebo chromovaná kola...čili nějaké pozlátko...a stejně si to auto 99% lidí chválí, páč to hlavní funguje a i to méně důležité
      • Tobe dela problemy pochopit zakladni vec . Co je pro tebe neprekonatelny problem,druhym to treba nestoji ani za povsimnuti. Mmo hra neni auto. Neni to hotovy produkt a stale se vyviji(mas to napsan na kazde krabici kazde mmo hry)
        Kdyby ta hra byla takovy des jak porad pises,tak by jsi ji sam nehral
  • MrSanta
    Hodně lidí si tu stěžuje na questy, jak jsou jenom o zabij / přines / dojdi. Já bych moc rád, aby mi tu někdo napsal, jak si ty jiné, lepší, questy představuje. Protože když to vezmu na dřeň, tak všechny questy jsou stejné. Hráč musí z místa A dojít do místa B, tam něco provést a pak se vrátit do místa A nebo pokračovat do místa C. V SW:TOR k tomu má člověk aspoň pěknou omáčku a jednou slicuje počítače, jindy získává vzorky, tu zase něco sabotuje, či někoho zachraňuje nebo doprovází.
    • Co treba tak, ze kdyz jsem stealth charakter, tak budu odmenen za to, kolem kolika nepratel se proplizim nepozorvane? Co treba dat nenadalou zmenu questu na miste? A proc se proboha musime furt vracet, kdyz mame komunikatory??
      • MrSanta
        Až na ten stealth to v TORu v menší nebo větší míře je. Změny v questech na místě (tj. ta omáčka), komunikátory se používají, některé questy se vracet nemusíš, protože je odevzdáváš jinde.
        Tvůj příspěvek mnoho objevných nápadů nepřinesl.
        • Ne, komunikatory se pouzivaji v 99% v hlavni linii, jinak musis behat porad zpatky. Neprinesl? Prinesl jednu docela podstanou vec a to vyuziti stealthu, ktery je tam momentalne jen na obchazeni mobu a opravdu mi u commanda chybi.
          • MrSanta
            Píšu, že nepřinesl "mnoho", ten stealth jsem ti uznal *3*. Ale to už je spíš herní mechanizmus, než něco objevného v questech. Mě šlo hlavně o ty questy, protože ať o tom přemýšlím jak chci, tak mi to přijde v konečném důsledku všechno stejné. Dojdi na určité místo a tam něco proveď. Šlus. Šťávu tomu akorát dodává, jak máš zdůvodněno tu činnost vykonat. A v tom, podle mě, je SW:TOR na velmi dobré úrovni.
    • miker17
      Lidi chcou mít inovatinvni questy tak jako mají GW, WoW, nebo Terra .....proč bych já jako hráč měl poslouchat nějaké dialogi když jsi je můžu přečíst a proč bych měl slicovat nějaké počítače když můjí jít zabít 10 vlků *16*
      • Cahir
        EDIT: Beru zpět.
        • miker17
          to byl sarkasmus
          • Cahir
            Jsem totální idi*t *1* Mám blbou náladu, sedl jsem k diskuzi, ani jsem pořádně nedočetl, co píšeš a takhle to dopadlo. Má omluva.
  • sankuri
    Tu devitku jste asi napsali vzuru nohama, jinak moc nechapu jak mohl ten nebetycny paskvil dostat tak vysoke hodnoceni. Pokud bychom to hodnotili jako single player pak snad ano, ale jako mmo rozhodne ne.
    • Cahir
      Fanda Tery, nebo GW2 jestli si dobře pamatuju?? Ahá...
      • S GW2 se ToR nemuze srovnavat, protoze GW2 narozdil od ToRu ma byt revolucni a pokud bude splnena alespon polovina naslibovanych veci, tak mu ToR absolutne nebude stacit s dechem
    • Pokud to nechapes,pak to neni hra pro tebe. Takze te to nemusi trapit *1*
      • Vzhledem k tomu, jak rychle ridne populace na serverech je to hra jen pro biodrony, jako ty. To bude prima, az tam zbydete sami a nikdo vam to veledilo nebude kritizova, co?
        • Ze klesa populace rikaji trollove na oficialnich forech uz tyden od vydani. Nuda a navic nesmysl.
          Navic ani neumis diskutovat. Jako male dite. Kdyz ma nekdo jiny nazor,hned je to fanboy,biodron,nerd...
          • Ellendway
            Nesmysl? Z LoL, který byl v podstatě plný se najednou stal Medium a to se stalo dalším asi 10 serverům. V USA mají jeden heavy server, zbytek je medium.
            • ale loverum se pravda nerika :)
        • Populace na serverech stoupá jeslti to apson trošku očkem sleduješ :D Ale nic počkej si na čísla od EA =)
  • Hrajete nebo chcete hrát SW TOR? Rádi byste chodili Flashpointy a Operace a nemáte s kým? Nebaví vás, že náhodná parta ve Warzonách nemá špetku snahy zapojit nějakou taktiku? Tak to zkuste s námi! Guilda MYTH hrající na PVE serveru The Red Eclipse hledá nové CZ/SK hráče! Jsme součástí herní komunity existující již více než deset let a najdete mezi námi ostřílené veterány i nováčky, casual i hard core hráče, mladé i starší, ale hlavně pohodové lidi s týmovým duchem, co jsou pro každou srandu. Pro bližší info mi napište ve hře na stejné jméno (/tell nebo mail) nebo navštivte naše stránky na http://community.myth.sk
    • hrali jste i lotro coz?bohuzel jedu jiny server ale jak bude moznost prenosu postavy rad bych se pridal.)
      • Jj, hrajeme - Snowbourne server*4*
        Až to půjde, určitě se ozvi
  • Nechapem ako sa tato diskusia mohla zase rozrast na 250+ prispevkov. Diskusiu co diskusiu si ludia ktory swtor obhajuju mlatia hlavu o stenu z ludi ktory na to zo vsetkych stran hadzu spinu... a keby to aspon nebolo furt dookola to iste.

    Suma sumarum, argument a protiargument:

    Nevybalancovane PvP - PvP je balancovane na 8v8 a teamskill skor ako na uspech jednotlivcov lebo system je kamen papier noznice (ktory funguje narozdiel od wowka napr).
    Linearne oblasti bez moznosti sa proste tulat - Su holt rovnako ohranicene ako vsetky oblasti vo vsetkych mmo hrach, musia niekde zacinat, koncit a mat vymedzene hranice.
    Nedostatok endgame contentu - PvP je solidne a este nikto pokial mi je znamo nedal opsi na nightmare.

    Atakdalej, furt dookola, ze vas to este bavi.
    • Ja zase nechapu jak meles to svoje pvp je vybalancovany, ze te to bavi. Scoundrel vs Operative - 90s 60s blind, stun za behu nejde/jde + talent na heal je vetsi u Op. O nicem jinym nevim, az to fixnou budu souhlasit ze to je vybalancovany.
      • ty furt melies o rozdieloch medzi mirror classami, ano mas pravdu su v nich rozdiely. Napr guardian oproti juggernautovy ma lepsi defenzinvy cooldown, trooperovia maju iny timming na ability dmg pri dvoch aoeckach ako BH. Scoundrel ma taktiez vacsi range na niektore ability ako Operative, pokial si si nevsimol. Mirror classy niesu uplne rovnake, v drobnostiach sa lisia no s pvp balancom to nema nic spolocne, nakolko hra nieje balancovana na op vs. scoundrel ale na 8v8.
        • Jo takze to ze mirror classy nejsou vybalancovany znamena ze hra je vybalancovana. Zajimava logika *15*
          Abych tedy netvoril jenom flame. Diky ze jsi priznal ze to vybalancovany neni.
          • Ale ano cely cas tu o tom tocis ze operative nieje scoundrel, ja to chapem, beriem to na vedomie a ty zase pochop ze na tom vobec nezalezi, 60s/90s blind u operative/scoundrela & -50% tech a ele dmg vs -45% vsetkeho dmg u juggernaut/guardian. Cely cas to tu do teba hucim ze ti classy sa navzajom vyvazuju, lebo pvp NIEJE BALANCOVANE NA 1V1, pochopis to konecne? Omielas tu nerelevantne koniny furt dookola a odmietas si precitat co pisem.

            Ano, to ze scoundrel ma oproti operativovy 30s navyse na blind je absolutne nerelevantna konina co sa tyka balancu pvp. Ked jeden team ma dvoch operativov a druhy iba jedneho, znamena to ze je pvp nevybalancovane? Nie. Ked ma jedna classa vacsiu zivotnost ako druha, je pvp nevybalancovane? Nie. Ked jedna classa dokaze zabit 1v1 uplne cokolvek a este pri tom healovat team, je pvp nevybalancovane? Opat nie! Pochop uz konecne ze pvp je balancovane na 8v8. Preco to proste nedokazes pochopit? Preco vobec spominas tie cooldowny, ze je v nich rozdiel? Operative a scoundrel nieje rovnaka classa, nikdy nebola a pokial Bioware nezacne pocuvat dementov tak nikdy nebude. Funguje tam proste diverzita ktora sa navzajom vyvazuje, guardian > juggernaut v jednom aspekte, op > scoundrel v jednom aspekte atd.

            Odmietam dalej rozvijat tuto "diskusiu", lebo ak si doteraz nepochopil co sa ti snazim povedat, tak to skutocne nema moc zmysel a ja si dalej odmietam nicit nervy. Ak si precitas opat moj prvy prispevok tak presne niecomu podobnemu som sa snazil vyhnut a uprime mam uz tvojej zabednenosti plne zuby - lebo ty proste odmietas chapat a potom behas po internetovych forach a siris bludy.
            • Balancnutou na 8v8 a ne na 1v1, to je ale blbost. Tak SWTOR ma aspone jedno prvenstvi: balance class se nedela podle vzoru 1v1, ale podle 8v8
            • Hmm, tohle beru, mame teda trochu jiny predstavy co je to balance a mirror class. Jestli je podle tebe jinej nazor zabednenej tak to necham na tobe, ale nemam vubec tuseni kde je napsany ze ty mas pravdu a ze jinej nazor je spatnej. Mno a ty nervy? Ber to jako bonus za ty nadavky *1*
          • Najdi si prosimta slovicko balance v slovniku... A mirror classy nikdy (ani v bete) neboli uplne totozne, maju svoje vyhody a nevyhody a mala diverzita je zamer. Mirror clasy sa volqju koli playstylu. A presne koli takymto ludom je uplne zbytocne nieco pisat. Ponukam holy fakt a sice ze gameplay je balancocany v jedinej forme kompetitivneho pvp na 8v8 a 1v1 je robene stylom kamen papier noznice, pricom rozhodujucu ulohu vo wz ma skill factor. A potom sem pride nejaky nahodny jebenko ktoremu tatko nedal peniaze do kina a vyrukuje s absolutne nepriestrelnou logikou - v tomto pripade to ze operative nieje scoudrel (nie, vazne? dokonca sa tie dve klasy aj inak volaju!) a akykolvek realny argument sa moze opalovat na maui lebo ON ma proste pravdu.
            • Jestli nerozumis tomu ze 90 je vic jak 60 tak je to tvuj problem. Jestli myslis ze aoe blind na pul tymu co vyleze z respawnu ve Voidstaru kazdych 60s oproti 90s neni vyhoda, tak tvuj problem. Jestli mas pocit ze jsi hustej kdyz reknes ze mi dosly arugmenty tak tvuj problem. Vubec, proc se obtezujes reagovat na nekoho kdo nema argumenty? Tim urazenim jsi ukazal ze jsi blb. A o jedne classe jsem nikde nepsal, takze zase kydy. Mluvis porad o nejakych argumentech, ale jeste jsem nevidel zadnej od tebe, kterej by dokazal ze pvp je balancnuty i kdyz maji nektery mirror classy jiny ability (cd, talenty na heal...).
            • Ake prekrucovanie prosimta, najprv tvrdis ze pvp je nebalancovane, potom tvrdis ze mirror classy niesu balancovane (uprimne nerozumiem co tym myslis) to som si vylozil tak ze nemaju uplne do puntiku rovnake skilly. To je pravda a na pvp balanc to nema ziadny vpliv. Kde som co prekrutil prosimta? Dosli ti snad "argumenty" a.k.a troll inspiracia?
            • Mno necht je po tvym, vyhrals. Proti prekrucovani toho, co jsem rekl nemam argument.
            • Aha takze tebe nakoniec nevadi to ze pvp nieje balancovane ako si tvrdil na zaciatku ale to ze je tam viac classov ako 1? Je to stale lepsie a lepsie. A v prispevku vyssie som nehovoril konkretne o tebe, ale pekne od teba ze si sa s tym tak stotoznil. *7*
            • Ja nikdy nerekl ze mam pravdu. Rekl jsem jenom ze jsou rozdily mezi classama a tim padem to neni vybalancovany. A urazky si strc do zadku *12*
    • články o populárních a úspěšných hrách bývají komentovány více než propadáky....
  • Ježíši! To jsou debaty *1*

    Si tady kritici ukájí své ego? *15*
    Že SW:TOR má hrozně moc bugů? Zajímavé! A přitom se jedná o hru, která jako z MMO má nejméně chyb při ostrém startu. Srovnávat WoW a SW:TOR je taky šílenost (ale to už je trend, vše srovnávat s Wowkem).
    Hra není dokonalá, ale ty bugy na které jsem narazil mi nijak extra nevadili, jelikož se dají šibalsky obejít (ohledně mobů), pokud používáte mozek. Nevybalancované postavy? Hlavním problémem je mezi monitorem a židlí. U PvP je nutno taky přemýšlet a ne naběhnout
    a myslet si, že je zabiju všechny (vidím to ve scénárkách).Že na 50 lvlu není co dělat? V každé MMO je co dělat do určité fázi. SW:TOR že se rychle vyexpí postava? Pokud vím a četl, tak ve Wow v datadisku King zvládli posledních 5 lvlů za pět hodin. V Aionu šílenci za necelý měsíc. Samé platí i o ostatních MMO. Záleží jak se ke hře postavíte. Ve hře není důvod nikam spěchat. Hra se bude dolaďovat ještě dlouhou dobu (kolik z vás si pamatuje Wow bez datáčů? Pokud vím, tak to byl při startu s hromadami bugů. SW:TOR je oproti němu s bugy malá, neviditelná myš).
    Že se vám hra nelíbí neznamená, že ji musíte pošpinit jak to je jde. Tak ji nehrajte!

    Že GW se prodalo více než SW:TOR? Taky proč by ne, když nechtějí za tuto ´´polo´´ onlinovku měsíční poplatek. To dá rozum ne? *5* A taky jak hezky upadla.
    SW2 nebude nijak velký zázrak. To samé TERA apod. Stačí se podívat jak podobné hry dopadli. Humbuk první měsíce a upadnou stejně rychle jako AoC, WAR či Aion. Nakonec za tři či čtyři roky přejdou na F2P jako ostatní *1*. Už je těch onlinovek moc na ten počet hráčů.
    • Krictici jsou v podhode. Pokud jen prezentuji svuj nazor a nevnucuji ho ostatnim. A pokud to ovsem neni stale dokola jeden a ten samy. Ze Killere? *2*
      • Jenže Killer má v tomto směru pravdu. WoW mělo štěstí, že MMO prakticky tu dobu začínalo
        a objevilo se ve chvíli, kdy na trhu nebyla velká konkurence. Pochybuji, kdyby Wow vyšlo třeba před rokem či dvěma by těžko obstála a stala by se z ní další F2P. Ale to je jen kdyby/třeba apod. Na to se nehraje.

        Ale když se někomu hra nelíbí, tak ji nehraji a je to. Nepíšu tady tisíckrát dokola to samé, které z velké části není pravda a chce se mi brečet (smíchy i lístostí hloupostí některých jedinců) a někteří zase vkládají dobré myšlenky. Třeba koment, že je svět koridorovka. Welcome v novodobých onlinovkách. To samé je v Aionu, AoC, Warhammer a další bude TERA či GW2. A ani nevím na co vám otevřený svět ala WoW či Lotro bude, když stejně plníte questy opět jdi/zabij/přines *1*
        • Nesouhlasim ve dvou vecech. Pri vzniku WoW tu byla velka MMORPG konkurence. WoW ani nahodou nepamatuje zacatky MMO sceny. Anarchy Online,Eve Online,legendarni Asheron Call a nemene legandrni Dark Age of Camelot nebo Everquest , o prababicce Ultime Online uz ani nemluvim. A urcite jsem an nektere zapomel. Vybirat bylo z ceho. Ze jsi to nezazil neznamena ze to nebylo.
          A koridorovy svet ve SWTOR? Opravdu tohle muze rict clovek ktery ma postavu na max levelu? Ano jsou tam i koridorove planety,to jsem nikdy nepopiral. To nemuze poprit nikdo. Ale planety treba jkao Voss,ktera je velikosti asi 3 nebo 4 x vetsi nez jedna zona ve WoW, a kde muzes jit kamkoliv,to muze nazvat koridorem jen neznaly...
          • To ano. Znám všechny tyto, ale to nejsou taky hry pro všechny. Tak Everquest to beru jako konkurenci. DAoC mno.... budiž. Ale stále to jsou jen 6. Eve je celkem maso, což nahrává WoW. Kolik onlinovek teď máš? Rozhodně se nezastavíš na 50sátce a budou další přibývat. Situace by byla jiná, kdyby (opět to kdyby) existovalo ani ne 20 onlinovek.

            Ten koridorový svět jsem narážel na komentáře o několik stran zpět, kdy to tak nazvali. Mě třeba ty počáteční vůbec nevadili, že byli tak uzavřené. Já to zase vítám. A Tatooine (především písečné duny) jsou obrovské. Nejsem nějaký fanda SW, ale hra mě baví. Je to první onlinovka Bioware a musí mít někteří ´´jedinci´´ trpělivost. Dat jim čas a ne hned hru zatracovat a můžou ještě hodně překvapit. Tato hra je spíše na Role-play, které vítám a každý quest si užívám (i ty bez dějově hlavní linky). Tudíž i k lidem, kteří plánují, že by chtěli hrát. Nebrat jak pozitivní, tak i negativní komentáře. Názor si musíte udělat především VY sami a to přímo ve hře. Videa na youtube vám nic neřekne.
            Je na tohle prostě stvořená a dabing o tom svědčí.
            • huhi ale má to háček... co by jsi chtěl pořád vymýšlet? Ono už v dnešní době udělat originální hru jde ztěžka. Originální máš třeba Warhammer online. Nebo AoC svým stylem boje.
              Kopie Wow? Myslíš v mechanizmu? Tak taky všechny střílečky se hrají W/S/A/D nebo na šipkách a nestřílí se třeba insertem. Jestli v tomto vidíš kopírování... a zase WoW kopíruje taky (třeba z Everquestu).

              SW:TOR- Jsem momentálně na Hoth (lvl 40 Imperial agent). Strašný! Zima venku, zima ve hře... *1*
            • Vis ale je tu jeden rozdil(alespon tak to vidim ja). Zatimco drivejsi MMORPG hry byly kazda (vicemene) originalni,dnesni verze her jsou si podobne jako vejce vejci. Drive si kazde studio slo svou cestou a dneska? Po WoW uz se jen kazdy snazi napodobit jejich uspech-inovace veskera zadna. Takze ano-dneska mas na vyber z 50 titulu,ale z toho je 40 wowo klonu,8 starych her co stale bezi a zbyle 2 se treba i snazi byt jine. Samozrejme jim to ne vzdy vyjde...

              SWTOR-posledni planeta pred 50lvl(jmeno nevim,ale jeji rozmezi je 47-50). Ta planeta je obrovska. Snad 2x vetsi nez Voss. A je to koridovka. Ale vubec mi to nevadi,protoze velkomesto uprostred bitvy proste nemuze uz z principu byt zcela otevrene.
        • Parod! Chyba! Místo Killera mělo být blee *1*
    • Jiste ze jich je moc, MMO her cim dal vice a vsichni by hned chteli 10 Mega platicich hracu, jenomze skupina ochotna platit je jaksi vicemene porad stejna. tento detail ale jaksi nikdo moc nebere v potaz, jinak souhlas.
  • Ale co zabavneho na nas ceka po 50tce ? Rubacka na Illumu ? Porad dokola reseni flashpointu a operaci, sberatelska manie noveho vybaveni?, hromadeni penez, ktere uz ani neni za co utratit ? Anebo si jen dokola "uzivat" 3 warzon ? Rikam si, ze spise asi od znova za jinou postavu, ale bohuzel to znaci projet stejny usek znovu s rozdilem questu hlavniho pribehu (kterych je pochopitelne mnohem mene). Takhle to totiz asi taky znamena, prestoze hardcore fanousek SW a Bioware , ,jsem nucen pristi mesic od valu, protoze tyto vyhlidky me neberou.

    Doufam ve vesmirne PvP, RvR (alespon takove jake prinasi Warhammer), a pochopitlne vice lokaci pro nejaky ten terirtory kontest - aby nastala moznost slucovat guildy do alianci a bylo mozno taky trochu politikarit. Jo a panove, vzpominate na Pazaak ? Karetni sberatelska hra z puvodniho KOTORu, boze jaky rozmer by nastal jenom implementaci tohohle :)

    Tahle hra vysla pomerne stabilni a technicky je odvedena precizne bych rekl, trocha lepsi optimalizace by ovsem neskodila (totalni upadek FPS jakmile se ukaze par dalsich hracu a defaultne napr. v kantynach). Libi se mi, ze patche vychazi velmi casto, doufam, ze se brzy taky objevi nejake ty zasadnejsi inovace. Neverim, ze by se Bioware smirili pouze s kopirovanim WoWu.

    Jesteze letos vychazi Freeworlds 2 (SW modifikace pro Freelancera) a The Secret World.
    • No řeknu ti co děláme na 50lvl my. Hard FPs. (stejný příběh jen s 50lvl moby a lepšími dropy). Většina si šla založit Sith mirror guildu. Na OPs jako guilda ještě nemáme.
      Neskutečně nás irituje že v r 2012 vydají hru s takovým rozpočtem, kde guildovní banka NEEXISTUJE! Kde guilda nemá ani vlastní plácek kde by se mohla sejít (barák, loď, cokoli...)

      Engine je tragický - a je to hlavně z důvodu ochrany proti kopírování aby nevznikaly free servery. Proto nemáme HiRess textury, ač jsou do hry udělané. Proto je maximum lidí na FP omezeno na pouhé 4. A proto se nedají čekat nějaké masivní bitvy o planety a jakékoli dynamická proměna světa - neutáhne to. V tomhle jsem opravdu velký skeptik a spíše si myslím, že budou lakovat lidi sliby "co všechno tam jednou dodělají" a budou to odkládat a odkládat a změny budou spíš kosmetické.
      Na těch základech, co tomu lidi z BW dali se dle mého nedá stavět. Silný je jen příběh. Jenže ten nedokážou v potřebné kvalitě přidávat pro všechna povolání tak rychle jak to lidé stíhají hrát. To ostatní kolem není v ničem výjimečné. Lidi projdou příběh, párkrát projdou FPs a OPs, a nemají jediný způsob jak se dál zabavit. PvP o ničem, eventy nejsou, možnost dělat hráčské questy už vůbec ne, ovlivnit chod světa taky ne. Vylepšovat prestiž guildy, její vliv v senátu nebo znásobovat majetek také nejde. Takže grindovat lepší gear/social pointy/valor/nefunkční legacy do zblbnutí? A platit za to měsíční poplatky?
      • hmm, nezbyva nez pockat a doufat ,ze se tva proroctvi uplne nenaplni. Chapu, ze si Bioware utrhli poradny krajic, ale jeste se jim nepodarilo me zklamat. Takze doufam ,ze budu mit duvod se do hry vracet.
        • Zase na druhou stranu, ja sam pocitam s tim ze dohraju pribeh za troopera (prave dokoncuju Voss) a pak si dohraju svou Sithku. Mozna tomu dam sanci do breznoveho patche - podle toho jak moc mi Sith pribeh zabere. Pokud to dopadne jak si myslim, prerusim subskribci a obnovim ji vzdy na mesic po pribehovem datadisku abych si zahral dalsi dil adventury. Soucasny "end content" ale platit nechci.
    • Delas jako by max lvl obsah jinych MMORPG her byl o necem jinem. Porad chodis dokola 3 raidy,harvestis vybavu a penize(ktere uz nemas za co utracet).....
      • Boha jeho, typicky argument fanboye. Ostatni to take nemaji, tak proc bychom to my mit meli, ze? Co treba takovy STO, ktery alespon umoznuje hracum vytvaret vlastni mise. A nektere jsou opravdu hodne dobre. Ale nejsou namluvene, takze neco takoveho ve SWTOR nehrozi.
      • Delam, protoze jsem nikdy zadnou takovou hru nehral (nebo se alespon nedostal tak daleko). Ja jsem odchovancem spise sandboxu (EvE nebo treba Fallen Earth), ale zaroven zboznuju Bioware a hral jsem od nich snad vse, takze tomuhle jsem ted dal sanci.

        Mit tak moznost si ve SWOTR koupit vlastni pribytek, v nem Pazaak table a do garaze pod-racera, hned se tesim vice na endgame.
        • Vrook
          >Second Life
          >presto second life hraci zadnej first life nemaj
        • Housing mi taky chybi. Vzdycky si vzpomenu na absolutne dokonaly housing v Everquest 2. Desitky ruznych domu/hradu/ostrovu,tisice nabytku a dekoraci a libovolne umisteni predmetu kamkoliv ve svem pribytku....
          Myslim ze lode pujdou pozdeji taky nejak upravovat,ale housing ve SWTOR asi nebude nikdy.

          Dalsi rozvetveni pribehu ve SWTOR (+jine veci jako napr Legacy system)ma byt tusim v breznu,takze pokud uz te to nudi,dej si pauzu a zkus si zaplatit zase za 2 mesice.
          • Jako housing je brana lod,cisty housing asi nebude,navic si myslim ze drtiva vetsina her tohle pridavala az mnohem pozdeji nez po vydani..co vim tak LOTRo housing,vyrobu nabytku a dekoraci byli schopni pridat az po 2 letech provozu..asi malokdo cekal ze neco takoveho buude v TORu ze zacatku
            • Housing v LOTRo je tragicky. Itemy muzes ukladat jen na presne stanovena mista a jeste musi pasovat velikost, V malem domku je ''customizace'' miziva.
            • Jako jde spiz o to ze kdyz chces vydat hru a nevis jestli bude uspesna tak housing,barevne modifikace atd delas jako posledni,spiz podle toho jestli hra uspeje nebo ne.Protoze kdyz je spatna tak ji zadny housing nezachrani..za rok podle poctu hracu podle me kdyztak zacnou dodelavat tyhle ,malickosti,
            • Drtiva vetsina starych her byla v pseudo 3D grafice, jen malokdo by cekal, ze hry budou hned vychazet ve 3D... Obhajovat hru tak, ze jina to taky nema :D Co cekat od hry, na kterou bylo nasilne nasroubovany MMO
    • ad Pazaak) Pokud nevite oc jde tak mrknete sem : http://www.pazaak.org/play
  • Od spuštění preorderu nehraji nic jiného. Je to asi první mmo, kde naplno zkouším hrát za mnoho altů a nemít ani jednu postavu za takovou dobu na maximálním levelu. Ta hra musí mít odlišný přístup, oproti klasickým mmo, jinak z toho budete mít naprostý kulový. *15*
    • Ano, neboli hrajes singleplayer hru a jeste za ni mesicne platis.
      • MrSanta
        Samozřejmě nehraješ SP, grupíš se s hráčema na heroic questy nebo FP, můžeš vlítnout do PvP warzony, když je tvůj šálek kávy. A ukaž mi hru, která nabízí 8 propracovaných příběhů, každý s hrací dobou minimálně 100 hodin? Za tohle já jim klidně těch 300 kaček měsíčně dám.
        • Heroic 2+ dam sam, na to hrace nepotrebuju. Navic jsem prermanentne tak 4 levely nad danou planetou, takze odmeny z heroic misi jsou mi k nicemu, davno mam lepsi veci. Flashpointy jsem zkusil dva, krome pocatecniho Esseles mne vubec nezaujaly. Navic nevim, proc bych ve sve hre mel poslouchat konveraci jineho hrace. A to nezminuju to, ze pokud je tam s tebou dalsi trida jako tvoje a oba mluvite stejnym hlasem, pusobi to fakt divne. A, PvP zony s prevahou Imperia 3:1, desna zabava. Ale klidne, jsou to tvoje prachy, muzes je investovat jak chces.
          • MrSanta
            Jestli ty heroicy děláš jenom kvůli odměnám, tak je jasné, že ti jsou k ničemu. I když můžeš vlastně sbírat commendation a pak gamblit bedny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit