Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo tu lituje penez a rika si kez by pro me existovala nejaka hra tak se nebojte! Je tu zachrana! https://kerbalspaceprogram.com/
    • Kozy
      Je to sice prima, ale já se nedokážu spojit na orbitě s jiným modulem, už si z toho rvu vlasy.
      • http://www.youtube.com/watch?v=BejU0MNpPTo

        Doporucuju omrknout... ukazuje zakladni principy dokovani a mne to docela pomohlo pochopit jak ty prograde a retrograde symboly v tom target modu fungujou.

        Dockovani je snad moje nejoblibenejsi vec v celym ksp :D Diky tomu jsem doletel na Dunu a postavil svoji super zakladnu :D
    • dik za tip vypada to zajimave
    • walltar
      Já už sem pár stanic v KSP postavil, ale kdy tam půjdou stavět města by mě teda zajímalo. *8*
      • Mesta? jaky mesta? Koho zajimaj mesta kdyz muzes stavet letadla, rakety, satelity, sondy litat po cely slunecni soustave a to prosim bez hranic!

        A vubec i mesto jde... skoro :D

        http://q3.cz/images/77kss.jpg
        • Mesta zajimaji ty,kteri se na SimCity tesili. Pokud chces skvelou budovatleskou strategii,pak je tu treba Anno 2070(pripadne 1404-pokud davate prednost historii). Budovatelska nirvana.
          Nneni treba zkouset budgetove tituly(nic proti nim) *2*
          • walltar
            Tohle anno mě vůbec nechytlo ... hrával sem 1404 ale 2070 je takové nemastné neslané, jednotvárné .... no prostě nic pro mě. A 1404 bylo zase šíleně dětinské .. i když to je jen problém s grafikou. Ale celkove ty hry sou o něčem jiném než sim city a než sérii anno si radši zahraju Settlers 2.
            • walltar
              Tak dělá na tom maxis ... tohle je snad ve všech jejich hrách. Odobně se mě ta grafika nového SimCity líbí ... pokud si člověk zapne warmer filtr tak to není tak moc barevné a město vypadá jako papírový model ... i s tím rozmazáním při přiblížení.

              Jinak já si u anno sestěžuju na grafiku jako takovou té se nedá nic vytknout technicky je to hra na jedničku ... jenom ten styl mě moc nevyhovuje. Třeba 1404 mě přišlo mnohem víc stylitované, než to SimCity.

              A to jak mluví simící ... to se dá čekat, když sou to simíci. Jako peníze sou tam simoleony. Ty dvě hry sou celkem propletené takže proč nepoužít stejný hlas ... osobně sem to čekal.
            • Ano jsou uplne jine,prave proto se zminovaly:)
              btw vy dva jste asi prvni lide co znam a co si stezuji na grafiku u Anno. Me se zase nelibi grafika noveho Simcity. Tyhle realne karikatury budov(slova autoru-nebo nejak velmi podobne to nazvali),plus hlasy simiku(vsiml si vubec nekdo ze sproste vykradli Sims a ani se nesnazili zvuky zmenit?) vypadaji jako cilene na 6-lete deti. Uz pri nahravaci obrazovce jsem zbystril(hlasky typu-shanime stado lam,usmernujeme vitr...) zrovna na verohodnosti nepridaji. Ale presto se mi hra celkem libi.
          • navic i vizual je nudny, všechny budovy vypadaji jednotvarne.
            • Sorry ja nemam naladu nekoho presvedcovat o necem,at uz o cemkoliv. Jestli v Anno nevidis variabilitu ani strategii, pak te stejne nepresvedcim. A tvuj nazor ti nevyvracim
            • jo vypada krasne pokud mluvime o texturach a polygonech ale každa budova je stejna a jako celek to vypada nudne, ve srovnani treba se simcity 4 kde každy jeden baráček má jiný model at jde o tovarnu nebo obytný dum atd.
            • Tohle rict o jedne z nekrasnejsich budovatelskych strategii...
              Pokud jenom netrolujes a skutecne si to myslis,pak co nadelam? Kazdemu se libi neco jineho.
          • lol, anno 2070 je linearní hra s nulovou variabilitou (pripomina staveni pyramidy)
            • ano bavime se o nekonečne hre, hra funguje jako staveni obrovske pyramidy a neni tam žadny prvek strategie nebo variability, pokud tam nejaky vidíš tak napiš v čem.
            • Ty jsi taky dobry komik. Tedy doufam ze se bavime o nekonecne hre ane o hloupe kampani.
  • Souhlas, zacinam litovat penez .
  • Keyz
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/13/simcitys-sims-dont-seem-that-smart-after-all/

    Naprosto komická videa *1*

    Btw divné jak si NPC hledají práci. Tuším, že v Tropico někde NPC makalo a když jsem barák zboural tak makal jinde anebo byl bez práce.
  • Robotron3
    Jak to tak pozoruju, tak ne že ta hra by byla asi přímo špatná, ale EA naprosto selhala v marketingu, komunikaci a zajištění chodu hry při startu a to je neodpustitelné. Nedokážu pochopit, že tak velká firma, s takovými dlouholetými zkušenostmi v oboru dělá takhle šílenou práci. EA dostává ode mě za 5. Tam by měli padat za takovýhle fail akce hlavy.
    • Marketing je podle me jedina vec u SimCity, ve kterem neselhala.
      • to je fakt, lidi se na to tesili. Ja sem se na to tesil. Tu hru srazej do kolen bugy a servery. Veřím, ale že se to odladí.
      • Robotron3
        A tvrdit něco, co neni pravda, to neni selhání? *3*
        • Kazda druha reklama je bud primo klamava(tak se dneska rika lzi),nebo minimalne zavadejici. Ale protoze prodeje hry byly vysoke,marketing zcela urcite neselhal. *2*
          • Robotron3
            Hm, tak to sem asi stará škola, že si ještě myslim, že existuje něco jako dobrá pověst firmy, atd...
            • Jisteze existuje a i dnes se daji najit herni firmy co si povest nekazi. EA k nim uz hodne dlouho nepatri. Neplni sliby,kazi zavedene herni znacky,nici zavedene herni studia a hry od EA patri k tem drazsim. A to zu nemluvim o zdimani penez vydavanim nesmyslnych DLC a datadiksu(herni serie Sims je asi nejkriklavejsi priklad)
            • Taky bych byl rad, kdyby to tak bylo, ale jak se zda, realita je nekde jinde.
            • walltar
              Tak EA už je s pověstí tak na štíře, že nějaké lhani a podvádění jim nemůže ublížit. Pořád ještě jsou firmy, které mají dobrou pověst, ale většinou je to mimo herní průmysl ... tam už značka nic neznamená.
  • smajdal
    Nevadí mi regiony, malá specializovaná města...do jisté míry jako forma výzvy, a z ní plynoucí zábava, je to na místě, ale také chci svý lego...možnost udělat si město na jakémkoliv terénu, s řekami, moři, pohořím atd. Pořád ale omezené všemi možnými faktory...prostě by chvíli trvalo, než bych si své zvláštní velké město postavil a musel si dávat bacha na to, aby neprodělávalo. Jde něco takového v novém SC?
  • Vrook
    Jo a ještě jsem zapomněl na tohle.
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/12/simcity-server-not-necessary/
    Píše se o tom i na Bonuswebu (já vim *7* ) ..
    V podstatě by to znamenalo další lži, konkrétně o tom, že je tam ten online prvek podstatnej při procesu tý simulace, jak se o tom snad i hádali včera ve fight clubu, pokud dobře chápu.
    • Robotron3
      Dyť to je uplně zřejmý, že všechno se počítá na locale a jen ty online věci se posílají přes net. Nechápu jak si někdo může myslet, že ta hra snad je nějaká strašně náročná a složitá, že musí někam posílat herní data a teprve na serverech by se vyhodnocovalo kam se to město ubírá nebo co. Normální offline hra s online módem, u který ale ten offline zakázali, aby se to nedalo pirátit. Proto si to taky nekoupim, pokud náhodou neudělají nějaký offline patch, protože tohle vyloženě nemám rád.

      A že někdo předtim tvrdil, že je tam ten online strašně důležitý a bez toho by to nešlo? Možná to ani nejsou lži, jako naprostá neschopnost a ignorace lidí, kteří se tváří, jako že jsou povolaní o tom podávat informace, ale ve skutečnosti o tom nemají vůbec páru a nerozumí tomu. :)
      • walltar
        Tak někdo si to myslí, protože to tvrdil maxis a odůvodňoval tím tu DRM ... která vlastně podle nich žádná DRM ani není.
        • Zapomel jsi na uber online funkce jako zebricky mest,ekonomiky... Tim nas prece oblbovali.
          btw. nevi nekdo kdy konecne rozjedou tyhle veci kako zebricky,zrychleni casu,vyhledavani prazdnych map(s filtrem) atd...proste vsechno co je vypnuto kvuli vytizenosti serveru?
          • walltar
            Až ta hra lidi přestane bavit a uvolní se místo na serverech. *1*

            Takže pár dní max?
        • Robotron3
          To je tak, když o technických věcech podávají informace lidi, kteří o tom vědí pendrek.
          • Tomu snad sam neveris. Umyslne lhali. Proc je snad jasne
            • Robotron3
              OK, asi to bylo obojí :)
            • Tak to ano. Ale to rozhodne neni pripad tehle hry. Nutnost online pripojeni nam zduvodnovali prave temi nesmysly ,ktere jsou ted tak nebo tak vypnuty,aby se hra vubec dala hrat.
            • Robotron3
              Tak se podívej třeba, kolik se tu na games za poslední dny objevilo dezinformací a taky úmyslně nelhali v ničem. Prostě to je technická věc a tomu málo kdo rozumí. Že nějaká ženská pro marketing dostane nějaký podklady, přečte si to a oddrmolí něco novinářům a ty tomu taky skoro ani nerozumí a vyloží si to po svým a lež je na světě :)
    • walltar
      JJ ... to byla vyložená lež. Musím říct, že na to zveličování od vývojářů už sem si zvyknul, ale když už prostě začnou natvrdo lhát ... je škoda, že už si vůbec neváží zákazníka.
      • Vrook
        To jo. Já tu nechci vypadat za hatera, nemám nic proti tomu produktu a mrzí mě, že to nedopadlo líp, přestože nejsem nějak extrémním fanouškem podobnejch her. Akorát mě právě vadí, že si lidi takhle nechaj sr*t na hlavu a pořád si budou produkty od EA kupovat. Já chápu, že když se někdo na tu hru těší a vyloženě jí chce hrát, tak mu holt nic jinýho nezbejvá, ale jde prostě o princip.
        • A jak se prosim te chces EA vyhnout? Pod jeji hlavickou vychazi i kvalitni tituly (za sebe vzpomenu treba The Secret World)
        • walltar
          Člověk by si řekl, že v době, kdy je možné si většinu her stáhnout zadarmo a pohodlněj než, když si hru člověk koupí, tak že si firma bude platících zákazníků 2x tolik vážit. Bohužel si spočítali, že plané a kecy a klamavá reklama vynesou víc peněz.
  • dají se tam postavit taky zemedelske farmy, jako agriculture v 4?
    • walltar
      Bohužel ne ... ale třeba bude agri DLC *1*
      • agro dlc za 8 stovek (dolaru)
    • p.s.
      že bych si postavil takové farmarske mesto
  • Další hřebíček do rakve PC exkluzivitám.
    Budget (akorát ne podle ceny) a ještě špatný!
  • pořád jsem se rozmejšlel,co koupim dříve, jestli Simcity nebo Starcraft..na Simcity jsem byl po hypu natěšenej jak malej Jarda a jak jsem psal - celkem zklamání... prostě jako všecky hry současnosti - vypadá to hezky, blejská se to, hejbe se to,ale napí**u se to hraje...zlatej Zeus:Master of Olympus nebo Pharaoh nebo původní Simcity třeba 3000 je pro mě nejlepší díl...
    • No teda ...ze bych se opet pokusil postavit pyramidu? Nemam paru jestli to na seven jede, ale snad to nejak rozchodim.
      • Black_Hand
        zeus je na gogu, takze to rozchodis.
  • zrovna ctu http://answers.ea.com/t5/Miscellaneous-Issues/Traffic-quot-AI-quot-This-is-why-services-and-traffic-are-broken/td-p/737060


    vypada to ze ta hra je vazne rozbita uz v zakladu, tohle se bude blbe opravovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit