Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Berte to jako reakci na komentare o vysokem hodnoceni, ale prijde mi, ze kdyz byl rozsah
    0 - 100, tak se tolik nad ciselnym ohodnocenim nepindalo.
  • ...nie nezdá...je to krutá realita
  • JustinBieber
    lol dalsi indii ptakovina
  • Též na to hodnocení koukám s podezřením. Už jsem se spálil s 10/10 u Hotline Miami (průměr) a Starseed Pilgrim (totální krávovina). Rogue Legacy má však demo a lze před zakoupením vyzkoušet, což také udělám. A jelikož se s Drdou shodnu na více věcech, tak RL určitě nebude výjimka. *1*
  • Black_Hand
    jses si jisty Martine, ze si opravdu hral hotline miami? to pribeh opravdu melo.
    a gta rozhodne neni tak brutalni jak si ho udelas. HM z toho nikdy udelat neslo.

    uprimne, porovnavas jabka s hruskama. to je jako kdybych chtel porovnavat moderni GTA s God of War.
  • Překlad: Zabil jsi.
  • Gta je tak brutální jaký si ho uděláš= jakým stylem paříš, hotline miami je sice fajn, ale absolutní hodnocení si fakt nezaslouží, kdybych měl volit mezi vice city a hotline miami tak vice city u mě vítězí na plné čáře, má lepší příběh - ne to je špatně má příběh a zajímavé mise a San Andreas má ještě zajímavější mise, jen mi příjde že létající prostředky se ovládají 10x hůř než ve Vice City. Jinak pokud jde o psycho atmosféru přišel mi Kiss Psycho Circus daleko lepší
  • zabils :D
  • tak tak, je to jen zlý sen, za chvíli se probudíš *1*
  • To se ti jen zda.
  • sleepless
    Hry se ale hodnoti v dane chvili, ne na navzdycky, ne na dalsích 20 let dopredu. Nikdo z nas jaksi neni Libuse, aby ze sklenene gule vyvestil univerzalne platne hodnoceni. Ja vim, je to az k neuvereni, ale Planescape Torment byla ve sve dobe take normalni hra. Jestli se o Rogue Legacy bude hovorit za 20 let, to nikdo z nas nevi, stejne jako to nevedel v dobe vydani PLT. Ale tak to asi kazdemu dojde :)
  • kostejnesmrtelny
    Mě na HM oslovila hlavně (seřazeno podle priority sestupně)
    - ta horečnatá / psychedelická / psychopatická / totálně zkurvená atmosféra
    - psycho, brutální (GTA?? Hahahahahhahahahahaha *1* *1* *1*) příběh podmalovanej neuvěřitelným soundtrackem
    - hutná, neodpouštějící a zároveň férová obtížnost

    Nic z toho jsem v novodobým GTA (od trojky dál) nenašel...
  • pb_historic
    Je nějaká soutěž, která mi unikla?
  • behas/jezdis po emste a strilis jiny pajduláky..ok GTA toho anbizi vic..ale tohle maj spolecny
  • GlaDOS
    Dost podobný hry možná z alternativního vesmíru.
  • zda sa mi to alebo tiscali musi kazdu retro hlupost nadhodnotit?
  • Black_Hand
    to neni trolling? to myslis vazne? :O
  • To by me zajímalo jaky by dostalo hodnoceni GTA 5 kdyby vyslo v grafice Hotline Miami..taky 10/10? Pritom se jedna o dost podobny hry
  • Nintendroni maji stolici?
  • aj Trier natočil film nakreslený kriedou na zemi a všetci "kritici" sa išli po*rať. Podľa mňa nepozerateľná s*ačka, ale budiš....Jediná vec ako si to overiť, treba to najprv zahrať a potom ísť pindať na fóra...také Hotline Miami strčí hocakú AAA hru do vačku a tiež to vyzeralo nehrateľne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit