Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak talentovaný?
  • Ještě jednou uslyším slovo hipster a fakt se zbláznim. To, že nemám vypatlaný názor jako většina populace neznamená, že jsem hipster. Hipster se snaží být hipsterem, já jenom nejsem de**l. ROZDÍL!
  • Myslel som si to... dostal trošku pokoureničko od kritikov a bolo dokonáno... no... talentovaný je o tom zádna... kazdopádne talent na ukor ega...
  • Hipster pls
  • FEZ byl jako hra hodně špatnej a jako "zážitek" taky nic moc, Fish byl namyšlenec.

    Žádná škoda.
  • No to je toho. Silna emocionalita k umelcum proste patri. Stejne jako zavist a nenavist k tem neschopnym.
  • ty seš v*l...
  • @Rajčatová Paštika: Váží neváží, co takhle nějaký slušný chování? Vůbec se nedivím, že mu to lidi dávají sežrat. Nikomu jinýmu by tohle jen tak neprošlo, ale Fishe si z nějakýho důvodu spousta hráčů idealizuje.
  • Pokud se ale clovek v pozici, ktera dalece presahuje anonymniho diskutera, zacne navazet do ruznych skupin lidi, musi v tom pripade pocitat, ze se nekdo ozve a rozhodne nebude sam. Pokud clovek vi, ze neunese nadavky od cizich lidi, tak by tomu mel prizpusobit svoje vyjadrovani.
  • Fish mi pripada tak trochu ako magor ale zasa asi je dost kreativny. Lenze osobne ho nepoznam a ani nepotrebujem, to co ma zaujima je jeho tvorba a FEZ je naozaj vyborny. To aky je moze tak trapit jeho obchodnych partnerov alebo milenku/priatelku/manzelku mne je to volne. Skor je fakt ze celosvetovo je tak 80-90% novinarov totalny odpad a zumpa. Ziadne podstane informacie, vecisnou len "sokujuce" hovadiny aby sa to predalo/citalo. Klasicka paradigma ked ste neschopny idete robit herca/umelca, ked ste este neschonejsi novinara a totalne neschopny idu do politky sa zacina menit. Dnes si uz mozu novinari s politkmi ruky podat.
  • Asi na to nebyl zvyklej... Internet a hlavne hraci (staci se podivat na mistni fora) jsou proste jaky jsou a pokud to nebudes brat s rezervou tak to radsi neber vubec. Jakakoliv byt jen zdanlive hystericka reakce je proste jenou vodou na mlyn takovym lidem a Fish to proste nedal.
  • ucho: O tom to ale presne cely je, choval se "nehezky" k urcite skupine lidi a ta se naoplatku chovala "nehezky" k nemu, takhle to ve svete chodi. A pokud si myslel, ze pomoci hernich magazinu prekrici celou skupinu, tak to je hodne naivni, protoze tem jde o trochu jinou vec.
  • ucho
    já myslím, že "fucking ingrates" tyhle lidi vystihuje naprosto přesně...
  • Co je na tom? Prostě si váží svého díla. 10dolarů je na druhou stranu moc za braky co nám tady dává EA a Ubisoft.
  • Mě je ho trochu líto. Je to úplně obyčejný citlivý nervák - stejně jako 50% těch, co se do něj pořád naváží a snaží se na něm dokazovat si jak jsou hustí. A on jim svým nerváctvím samozřejmě dál nahrává, je to bludný kruh.
    Nedivím se mu, že už na to nemá žaludek. Spousta lidí má pocit, že když je někdo známý, mají automaticky právo si na něm dělat dobře. A ty argumenty "Je slavnej tak musí počítat s tim, že ho lidi budou tvrdě sjíždět." Fakt? Proč?
    Výsledek je jen to, že (možná) přijdou hráči o potenciálně velmi zajímavou hru. No, aspoň si pár chudáků udělalo dobře a povozilo se na někom, kdo je nervní ale zároveň nedokáže nečíst komentáře ke svojí osobě (=v podstatě běžný chlápek). Přiznejme si - kdyby najednou o někom z nás začaly stovky lidí psát jaký jsme kok*ti a jak vás nenávidí a přitom bysme se s nima v životě neviděli, ignorovali byste to s naprostým úsměvem? :-) Mě by to teda vadilo hodně, a to mám slušnou hroší kůži. :-)
  • Malleth
    Nejde o to jestli se vyjádřili nebo ne, ale o to jakým způsobem novináře odpálkovali.
  • Ale to je jen Maser, stejnej "vtip" tu dělá už víc než rok... Stačí si přečíst text a vím, kdo je autorem.
  • Takže když si lidi stěžujou na cenu, je v pohodě ja nazvat "fucking ingrates" a říct jim, že by měl "charge $90"?
  • Přece protože nepoužíváš genderově neutrální výrazy ^^ . (zrovna jsem viděl http://i.imgur.com/GLm8Ace.png )
  • Díky za mínusy, tupé stádo negativistů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit