Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcelku ho chápu, byl poslední přemýšlející vývojář, upřímný a vtipný. To banda anonymních hovad nepochopila. 
  • Prekrasne receno...kdyby tenhle radek byl misto clanku, uplne by to stacilo.
  • Robotron3
    To klidně být může, tak pak udělám jinou, která bude lepší, a nebudu páchat sebevraždu. Já nevim, že taková ptákovina vůbec může někoho napadnout. Sou v životě mnohem vážnější věci *3*
  • kickasl
    me to prijde jak diskuze na youtube, vsichni maji pravdu, vsichni jsou nejlepsi a nadavaji si...
    nijak jsem to nesledoval a soudim jenom podle clanku, ale prijdou mi jak blbci co jsou strasne cool a nadavaji si pres internet... on sam urazi a pak nesnese kritiku? kdyby mi ted nekdo napsal, ze jsem deb*l a at se du zabit tak si s tim opravdu starosti delat nebudu, mozna bych se i zasmal
  • Robotron3
    Ale tak si za to z části stejně může sám. Nemá se veřejně vyjadřovat k ničemu, když to neunese. To je blbá kombinace chtít bejt známej a slavnej a nesnýst kritiku (i ty urážky), to pak podněcuje ty lidi, aby se do něj ještě víc strefovali, a on je pak ještě víc v ...
  • Kdyz bude ta plosinovka spatna, tak ji treba pak spachas, co ty vis.
  • Tak v nekterych vecech je chapu. Microsoft nemeni pristup. Jen se snazi hasit to, co jim Sony natropila. Pokud jsem dobre pochopil, jedna se pouze o dev kit, nejedna se o schvalovaci proces Microsoftu. A tim nemyslim klasickej devkit... Zatim se mi to jevi tak, ze pumpuji prachy do vyvoje a snazi se to uhasit aspon v budoucnosti. Samotnymu mi to zatim pripadne jako populistickej krok, kterej kdo vi kam povede a je na hony vzdalenej dnesku (nebude se tak konat pri spusteni xboxone)...
    Sam nevim. Novinari by meli kolikrat brzdit, pac kdyz si ctu kolikrat clanky o hrach jako vyvojar, najivnejsi blbosti jsem nezral...
    To uz rovnou mohu verit Vavrovym blabolum a jsem popravde rad, ze dal nez sem se ty jeho clanky nedostali. Ten clovek se vyjadruje mnohem hur a je to pritom ceskej vyvojar.
  • Robotron3
    Tomu nevěřim. Kdyby tu hru chtěl udělat, tak ji udělá.
  • ucho
    věř tomu, že takové útoky, jaké na fishe na internetu padaly, by unesl málokdo. to byla obyčejná internetová šikana. pak se člověk jeho reakcím nemůže ani moc divit. na jednu stranu se od tebe vyžaduje komunikace s veřejností a na druhé straně jsi stále pod útoky oné veřejnosti. pokud si neudržíš nadhled, tak si prostě tohle spojíš a už skoro hledáš útok v každém dotazu... fish má za fez prachů dost, takže ten může být v současnosti poměrně v klidu a neřešit to. těžko říct, jak moc to myslí vážně a klidně bych věřil tomu, že se prostě jen odstřihne od veřejnosti a na pozadí si bude v klidu pracovat dál...
  • Vazne skoda, ze nas pissalkove pripravili o pokracovani zabavne a originalni hry.
  • XorxoxTalarius
    Je zajimave jak nekdo neunese to, ze o nem nekdo nekde krive mluvi ... ale holt pokud ma clovek nizkou sebeduveru tak to holt neunese
  • Gripe21
    No nějak tohle nesleduji, ale už v Indie game: the movie mi Fish přišel trochu labilní a egoistický... *7*
  • Robotron3
    To je jedině dobře. Fez je sice určitě pěkná hra (nehrál jsem, ale věřim tomu) ale Phil Fish je evidentně psychicky narušená osoba. Když jsem viděl v Indie Game Movie, jak tam říkal, že když se mu ta hra nepovede, nebude úspěšná tak spáchá sebevraždu, tak jsem si řikal, co je tohle za magora. Taky dělám plošinovku a fakt by mě ani ve snu nenapadlo kvuli tomu páchat sebevraždu *15* Aspoň si odpočine, evidentně mu ta pozornost nesvědčila.
  • Trapná šaškárna tří keyboard warriorů, kteří svoje trapně nadutá ega ventilují skrze Twitter.
  • walltar
    Tak se to má dělat ... vzal prachy a jel je prochlastat. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit