Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trapná šaškárna tří keyboard warriorů, kteří svoje trapně nadutá ega ventilují skrze Twitter.
    • Prekrasne receno...kdyby tenhle radek byl misto clanku, uplne by to stacilo.
  • Gripe21
    No nějak tohle nesleduji, ale už v Indie game: the movie mi Fish přišel trochu labilní a egoistický... *7*
    • stejny nazor. Takova hystericka primadona. Hra byla ale dobra.
  • Mě je ho trochu líto. Je to úplně obyčejný citlivý nervák - stejně jako 50% těch, co se do něj pořád naváží a snaží se na něm dokazovat si jak jsou hustí. A on jim svým nerváctvím samozřejmě dál nahrává, je to bludný kruh.
    Nedivím se mu, že už na to nemá žaludek. Spousta lidí má pocit, že když je někdo známý, mají automaticky právo si na něm dělat dobře. A ty argumenty "Je slavnej tak musí počítat s tim, že ho lidi budou tvrdě sjíždět." Fakt? Proč?
    Výsledek je jen to, že (možná) přijdou hráči o potenciálně velmi zajímavou hru. No, aspoň si pár chudáků udělalo dobře a povozilo se na někom, kdo je nervní ale zároveň nedokáže nečíst komentáře ke svojí osobě (=v podstatě běžný chlápek). Přiznejme si - kdyby najednou o někom z nás začaly stovky lidí psát jaký jsme kok*ti a jak vás nenávidí a přitom bysme se s nima v životě neviděli, ignorovali byste to s naprostým úsměvem? :-) Mě by to teda vadilo hodně, a to mám slušnou hroší kůži. :-)
    • Pokud se ale clovek v pozici, ktera dalece presahuje anonymniho diskutera, zacne navazet do ruznych skupin lidi, musi v tom pripade pocitat, ze se nekdo ozve a rozhodne nebude sam. Pokud clovek vi, ze neunese nadavky od cizich lidi, tak by tomu mel prizpusobit svoje vyjadrovani.
    • Asi na to nebyl zvyklej... Internet a hlavne hraci (staci se podivat na mistni fora) jsou proste jaky jsou a pokud to nebudes brat s rezervou tak to radsi neber vubec. Jakakoliv byt jen zdanlive hystericka reakce je proste jenou vodou na mlyn takovym lidem a Fish to proste nedal.
  • Robotron3
    To je jedině dobře. Fez je sice určitě pěkná hra (nehrál jsem, ale věřim tomu) ale Phil Fish je evidentně psychicky narušená osoba. Když jsem viděl v Indie Game Movie, jak tam říkal, že když se mu ta hra nepovede, nebude úspěšná tak spáchá sebevraždu, tak jsem si řikal, co je tohle za magora. Taky dělám plošinovku a fakt by mě ani ve snu nenapadlo kvuli tomu páchat sebevraždu *15* Aspoň si odpočine, evidentně mu ta pozornost nesvědčila.
    • promitac
      mozno to je magor, ale kazdy sme nejaky, niekto magor viac niekto menej. geny si nevyberas...
    • ucho
      předpokládám, že fishe osobně neznáš (ani já ne), přestože v tom filmu působil trochu jako magor, na druhé straně se ukázalo i to, že je inteligentní a na PAXu se choval podle mě zcela normálně a to tam měl s tou verzí hry celkem problémy... v takové situaci by se nepříčetný člověk choval jinak. proto mi to u něj spíš přijde jako póza... co se týče toho, kdy řekl, že se zabije... těžko říct, jestli to myslel vážně. tři roky dělal na jedný hře, obětoval do toho všechno a že by to nakonec neměl dokončit? namachrovaná odpověď tvýho stylu, že by si z toho nic nedělal, by tam opravdu nedávala smysl... takhle tomu dal váhu, že je to pro něj to nejdůležitější na světě... podle mě je tohle typický případ, kdy internet a lidé na něm zkreslí vnímání o nějakým člověku...
      • Robotron3
        A jak podle tebe vypadá labilní člověk? Podle mě přesně takhle, ať už si to odůvodníš jakkoli. Dy't je to uplně vidět i v tomhle, hádá se jak děcko s nějakejma lidma na twitteru a pak je uraženej a hraje divadlo, že už nic dělat nebude a odchází z herního průmyslu. To uplně přesně odpovídá i tomu, co bylo vidět ve filmu. A neřekl jsem, že neni inteligentní, ale viditelně má nějaký problémy, asi malý sebevědomí a komplexy, a takový lidi se nemaj pouštět do veřejnýho vystupování, když se jich pak všechno dotýká...
        • davidBray
          děláš taky prošinovku? tak v tom případě:¨
          ahoj, tvoje hra stojí za psí bobek, víš co raději se na to vybodni stejně to nikdy nevydáš,
          zabal to, je to nuda s hloupou grafikou. Jsi labil, od tebe nic hrát nebudu, měli by tě zavřít do ústavu. Jestli vydáš takovou hloupou hru tak tě zabiju, koho dneska zajímá pixel art ty nulo, neumíš udělat pořádnou grafiku tak děláš tyhle čtverečky se prober.

          teď si představ, že jsi do toho dal tolik let života, všechny prachy co máš, zamysli se a .. blik? nebo nic?

          nezastávám se ho ani ho neodsuzuju, ale chápu proč se takhle chová .. peace :)
          • Robotron3
            To bych musel bejt blázen, abych si z takovejch nesmyslů něco dělal. Prostě ignoruju ne? A myslim si svý. S blbejma řečma a s blbcema se nic jinýho dělat nedá *3*
            • davidBray
              jasný souhlas, ale vydrž to rok, dva :) myslím, že takové nervy nemá prostě nikdo. Jinak je mi ta aféra celkem šumák :D
        • ucho
          každý člověk je ve finále labilní, vždy záleží na situaci... jen si to někteří nechtějí přiznat...
          edit: chceš říct, že ty ses tu nikdy nehádal v diskuzi jak malý děcko? :D
          • Robotron3
            Samozřejmě, že jsem se někdy v diskusích i hádal jako malý děcko, ale to neni stejný, hádat se v kruhu pár lidí a hádat se, když tu hádku sledují pak média a tisíce lidí. Já třeba o sobě vim, že bych taky měl problémy tohohle typu, že by se mě dotýkaly takhle veřejný urážky a nasazování a štvalo by mě to. A proto bych nic takovýho nedělal. Má si dělat ty svoje hry, který umí dobře a má na to talent a nepouštět se do takovejch ptákovin. Za chlapa má mluvit jeho práce a činy a ne to co někde nakecá a koho pouráží.
            • Viktor_H
              ridiculous!
            • Přece protože nepoužíváš genderově neutrální výrazy ^^ . (zrovna jsem viděl http://i.imgur.com/GLm8Ace.png )
            • Robotron3
              Sexisto? Jak to? *15*
            • "Za chlapa má mluvit jeho práce a činy a ne to co někde nakecá."

              I ty sexisto! Upálit!!!1
              *15*
    • Kdyz bude ta plosinovka spatna, tak ji treba pak spachas, co ty vis.
      • Robotron3
        To klidně být může, tak pak udělám jinou, která bude lepší, a nebudu páchat sebevraždu. Já nevim, že taková ptákovina vůbec může někoho napadnout. Sou v životě mnohem vážnější věci *3*
        • Black_Hand
          jo, ale tihle lidi, tim nemyslim jen phila fishe, ale jakoukoli vyrazdnou internetovou osobnost, si schytavaji trochu horsi veci, nez vetsina lidi. kolikrat se ti stalo, ze nekdo vytrhnul z regulerni diskuze par vet z kontextu s cilem te ocernit? dokonce i kdyz si jim puvodne chtel pomoc. navic jsou s ocernenim uspesni. a pak te jeste stejnym zpusobem prezentuji i novinari. vyhruzky smrti odfiltrujes, protoze jsou to typicky uhroviti teenageri (viz utoky na designera black ops 2). jenze v situaci, kdyz te lidi se kteryma potrebujes pracovat okamzite vidi negativne, tak mas problem.
        • Tak snad to ten picmund nemyslel vazne ne ? :D
  • Abiczko
    měl odpojit internet a radši makat na hře...měl by po problému a my by jsme měli hru *13* *2*
  • walltar
    Tak se to má dělat ... vzal prachy a jel je prochlastat. *1*
  • kickasl
    me to prijde jak diskuze na youtube, vsichni maji pravdu, vsichni jsou nejlepsi a nadavaji si...
    nijak jsem to nesledoval a soudim jenom podle clanku, ale prijdou mi jak blbci co jsou strasne cool a nadavaji si pres internet... on sam urazi a pak nesnese kritiku? kdyby mi ted nekdo napsal, ze jsem deb*l a at se du zabit tak si s tim opravdu starosti delat nebudu, mozna bych se i zasmal
  • XorxoxTalarius
    Je zajimave jak nekdo neunese to, ze o nem nekdo nekde krive mluvi ... ale holt pokud ma clovek nizkou sebeduveru tak to holt neunese
    • ucho
      věř tomu, že takové útoky, jaké na fishe na internetu padaly, by unesl málokdo. to byla obyčejná internetová šikana. pak se člověk jeho reakcím nemůže ani moc divit. na jednu stranu se od tebe vyžaduje komunikace s veřejností a na druhé straně jsi stále pod útoky oné veřejnosti. pokud si neudržíš nadhled, tak si prostě tohle spojíš a už skoro hledáš útok v každém dotazu... fish má za fez prachů dost, takže ten může být v současnosti poměrně v klidu a neřešit to. těžko říct, jak moc to myslí vážně a klidně bych věřil tomu, že se prostě jen odstřihne od veřejnosti a na pozadí si bude v klidu pracovat dál...
      • Moc jsem to nesledoval, ale pokud si vybavuju, tak sam neoplyva zrovna slusnym vystupovanim a vuci potencialnim hracum se vyjadroval dost nevybirave (a cert vem chovani k mediim, k zakaznikum se sproste chovat nema).
        • GlaDOS
          Phil se nevybíravě vyjadřoval pouze k urážkám a osobním útokům.
        • ucho
          kdyby lidi nadávali i na to, že moje hra stojí deset dolarů a že je to moc, taky bych je poslal do (tam kam slunce nesvítí :) ). co chceš prosímtě takovým potenciálním hráčům říct? to nejsou potenciální hráči... ano, v nejlepším případě takové "inteligentní" příspěvky ignorovat, ale holt někteří lidé se rádi podělí o svůj názor a řeknou ho veřejně. a další lidé si v tom holt najdou zase to, co chtějí (jako teď ty) a pak je z toho pouze boj jednoho člověka proti kvantu lidí... a tak to prostě je a tohle nikdy už nezměníš... lidi na internetu mají navážení se do druhých jako formu zábavy, to je taková vymoženost internetového věku...
          • Takže když si lidi stěžujou na cenu, je v pohodě ja nazvat "fucking ingrates" a říct jim, že by měl "charge $90"?
            • ucho: WOW "číhá banda dalších chytráků (viz ty), co mu to dají sežrat a nenávidí ho, přestože ho vůbec neznají" co to proboha meles? ja jsem o nem nenapsal jediny spatny slovo, takze jedinej, kdo tady utoci na lidi, ktere vubec nezna jsi ty. A ten tvuj argument, ze "na neurvale se choval neurvale", promin, ale takhle se chovaji lidi v hospode a clovek v jeho postaveni by mel byt trochu vys.
            • ucho
              Lynch: to je tvůj pohled na věc. dá se na to ale nahlížet i tak, že si nenechal kálet na hlavu a na neurvalé reakce reagoval neurvale, tedy ve stylu jako se do lesa volá... tento přístup se na internetu ale moc nevyplácí, protože na každém rohu číhá banda dalších chytráků (viz ty), co mu to dají sežrat a nenávidí ho, přestože ho vůbec neznají... a o tom to je. lidi kolem něj budují kult nenávisti a ať řekne i on cokoli, je to špatně. v podstatě z toho pro něj není cesty ven, lidi mu nedají prostor...
            • @Rajčatová Paštika: Váží neváží, co takhle nějaký slušný chování? Vůbec se nedivím, že mu to lidi dávají sežrat. Nikomu jinýmu by tohle jen tak neprošlo, ale Fishe si z nějakýho důvodu spousta hráčů idealizuje.
            • ucho: O tom to ale presne cely je, choval se "nehezky" k urcite skupine lidi a ta se naoplatku chovala "nehezky" k nemu, takhle to ve svete chodi. A pokud si myslel, ze pomoci hernich magazinu prekrici celou skupinu, tak to je hodne naivni, protoze tem jde o trochu jinou vec.
            • ucho
              já myslím, že "fucking ingrates" tyhle lidi vystihuje naprosto přesně...
            • Co je na tom? Prostě si váží svého díla. 10dolarů je na druhou stranu moc za braky co nám tady dává EA a Ubisoft.
      • XorxoxTalarius
        Jak pise Robotron, pokud se zacli vyjadrovat ke vsemu, tak museli pocitat s nasledky. Byt slavnej a znamej spolu nese i vedlejsi efekty
      • Robotron3
        Ale tak si za to z části stejně může sám. Nemá se veřejně vyjadřovat k ničemu, když to neunese. To je blbá kombinace chtít bejt známej a slavnej a nesnýst kritiku (i ty urážky), to pak podněcuje ty lidi, aby se do něj ještě víc strefovali, a on je pak ještě víc v ...
        • davidBray
          jenže když nebudeš odpovídat tak budeš za namyšlené h*vado, takže to vyjde úplně nastejno
  • Viktor_H
    *1*
  • Tak to by na indie strankach jako je games meli uspořádat pietni podcast ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit