Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8*

    Přidání nepřátel nebo důsledků pro nezvládnutí skoku do FEZu by z toho udělalo hardcore hru? Sakra, to aj takovej Mario na easy musí být ultra hardcore, když se tam třeba dá spadnou do díry a hráč musí začínat od checkpointu.
  • ucho
    kolik že vydělal miliónů? 10, 15, 20? :) to mi jako úspěch přijde slušný... i za těch pět let...
  • Zase to ohrané "dokaž co on"? Když nic lepšího nemáš, tak se s tebou nemá cenu bavit.

    BTW co dokázal? 5 let se patlal s indie hrou a být nesnesitelnej na Twitteru? Fakt úspěch teda, kámo.
  • Viktor_H
    ridiculous!
  • Viktor_H
    *1*
  • ucho
    neměl bys zapomínat na to, že bez FEZu by Sky Island patrně nikdy nevznikl...
  • Za tip dik, ale mel by jsi neco delat s tim sarkazmem. Muze to hodne lidi nastvat/odpuzovat.
    Jinac pro poradek: FEZ beru jako dobrou a pro me zabavnou oddechovku. Osobne nemam rad, kdyz se hra snazi byt co nejvice "hardcore", protoze tim uz zacne casto postradat hravost. Plati to pro vsechny zanry si myslim. Nejlepe se to da poznat dneska v multiplayeru, kde narazite na hrace co hraje hru cca 8hod denne a proste na neho nikdy mit nebudete, i kdyby jste byl sebelepsi "lovec". Ten hrac pozna kazdej pixel, spawn, casove prodlevy na mape. Hra v ten moment prestane byt zabavnou, zacne byt frustrujici. (Priklad: kdysi sem hral Unreal Tournament s 150-200% rychlosti a AI myslim na stupnici nekde treti od nejtezsiho. Obtiznost proto, protoze uz to vubec nebylo fer. (minigun te na dve tri kulky sejmul, a Je nikoliv))
    Myslim si, ze pro oba hrace... jeden proto, ze porad prohrava a druhej, ze ho nekdo zabil. Samotny "geroj" to ma o poznani jeste horsi... protoze se snazi drzet krok se spickou, coz neni nic zadarmo. Byt prvni, je jako tvuj kriz. Tim jen narazim na to, ze "hardcore" hraci jsou vetsinou "agresivnejsi"... je to jen sama nadavka, narazka, kamikaze, podrazy v samotne hre. Vse jen z jedineho duvodu: "byt nejlepsi, nebo jeden z nejlepsich". No na kazdeho dojde, i ve hrach vas vzdy porazi ten lepsi. Snad pochopis proc sem tenhle dlouhy, a nudny, text napsal. Jeste jednou, dik za TIP, peace.
  • filias
    Tak končí někdo kdo si myslí že je nějakým mesiášem, ale není schopen zkousnou fakt, že kdekdo napíše na internetu kdeco.

    Možná to bude znít hnusně, ale když ze sebe děláte a jste jakási celebrita, tak to buď nečtěte každý blábol, stáhněte se do ústraní (ale pak by mě zajímalo jak budete dělat marketing postavený na sobě) anebo jděte dělat něco jiného. (A mě osobně je trapně, že na tuto zprávu, která je mi vlastně úplně u zadnice reaguji)
  • dokáž to čo on a poviem ti že nieje talentovaný a že to dokáže každý, to že sa chova ako de*il nezapiera jeho talent.
  • Pilgrim66
    BlowFish.

    Ten chlapek se chová jak já, když mi bylo 15. Plnej hormonů. Kvuli nějaký pitomý hádce, na kterou by většina lidí prostě hodila bobek zruší hru? Hmm....
  • x_ander
    Upřímně, dobře mu tak. Jako chápu, že toho musel zkousnout dost a dost, a ne každý to vydýchá, ale řekl si o to sám. Když jde s kůží na trh, musí počítat s tím, že se vždycky najdou blbci, kteří ho budou (často třeba i neoprávněně a nevybíravě) kritizovat. A dá se samozřejmě pochopit, že se brání.

    Ale v jeho případě, kdy jde o cholerického namyšleného egoistu, který pošle doprdele na tři doby každého, kdo si dovolí zapochybovat o jeho hře nebo o něm samém, to si o fu*king ze všech stran vyložené říká. A poslat tímhle stylem do háje novináře, kteří chtěli jeho vyjádření... no co víc říct. Vždycky to jde udělat slušně, nebo to prostě ignorovat a neodpovídat. Když to někdo v jakémkoliv oboru dotáhne na status jakési "celebrity", musí mít hroší kůži. A nebo se veřejnosti stranit a netweetovat neurvale o každé blbině.

    Nejsmutnější na tom je, že to odserou hráči, kteří se mohli dočkat další skvělé hry.
  • ucho
    Lynch: to je tvůj pohled na věc. dá se na to ale nahlížet i tak, že si nenechal kálet na hlavu a na neurvalé reakce reagoval neurvale, tedy ve stylu jako se do lesa volá... tento přístup se na internetu ale moc nevyplácí, protože na každém rohu číhá banda dalších chytráků (viz ty), co mu to dají sežrat a nenávidí ho, přestože ho vůbec neznají... a o tom to je. lidi kolem něj budují kult nenávisti a ať řekne i on cokoli, je to špatně. v podstatě z toho pro něj není cesty ven, lidi mu nedají prostor...
  • AAA Dikes! A ja uz pomalu psal do Googlu "kocour v botach". :-D Vzdycky sem si to chtel zahrat v plny verzi, konecne mam moznost. :-) Dik
  • Tyvole, ta hra je boží. Nezapírejte kvalitu díla jen kvůli antipatiím k vývojáři.
  • FEZ je dobrá plošinovka?

    Rád bych ti tedy doporučil Sky Island. Je to flash hra, co vyšla dávno před FEZem, je zadarmo a má všechno, co FEZ nemá. Nepřátele, obtížnost, výzvu a další takovéty věci, co dělají hry hrami. A taky tam můžeš otáčet obraz po 90 stupních.

    Nebo je příliš málo kostičkovej pro tebe?
  • Mám na to stejný názor jako Ty. Všichni kolem si hrají na velké znalce a "seriozní" publicisty, ale zachází leckdy až moc daleko. Ale myslím, že Fish se ještě vrátí. V Indie Game: The Movie nepřímo říkal, že vývoj her je pro něj celý život, možná, že teď bude dělat FEZ 2 potají, jeho strach chápu. Já vyvíjím hru už 2 roky, nejsem sic mediálně známý, ale i tak je na mě dost velký tlak (resp. ho na sebe také částečně vyvíjím sám) a to jsem, dá se říci, stále na začátku.
    Rozhodně fandím jakémukoliv indie vývojáři. Fish, Blow a všichni ostatní mají právo na soukromí, i když by měli počítat i s tímto...
  • Páni, Claw. O tom jsem už dlouho neslyšel. Jako malej jsem měl plnou verzi z Gamestaru a hrál jsem to pořád dokola. Asi to zkusím někde sehnat. Díky za připomenutí *4*
  • Ronox
    Nebyl to Claw? http://www.mobygames.com/images/shots/l/5279-claw-windows-screenshot-claws.gif
  • Braid je paradni hra. FEZ jsem nehral a na zaklade uvadenych HW poazdavku si jeste nejakou dobu nezahraji. Tim cela vec kolem techto dvou jmen pro me konci. Ega vyvojaru a novinaru me nezajimaji, co me zajima jsou hry.
  • To, ze ti zanr neni blizky neznamena, ze je spatna samotna hra. Me FEZ maximalne fascinoval... kubicka plosinovka a logicke hricky k tomu? Dit to je nadhera i pro nejmensi!

    Osobne sem fanda plosinovek, rozhodne se radi mezi me soucasne oblibene jako je "Terraria" "Cortex Command" "Trine" taky sem hral nespocet plosinovek v detstvi, ale do ted si nemuzu vzpomenout na jednu zasadni... byl to jakejsi kocour jako pirat, a byla to hezka, malebna, grafika. Pokud si nahodou nekdo vzpomene, tak by mi to mohl napsat? Dik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit