Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dřív mě moc nezajímal, ale tohle mě zaujalo http://youtu.be/RMPIcV6zsPw
  • Vyhrali jsme! *5*
    • Ano, hov*da vyhrála. CG
      • Phile?! *15*
      • Jedine hov*da v tomto spore su Blow a Fish a zasluzia si vsetko co o nich bolo povedane. Hlavne Fish je strasna primadona co uz kazdy kto videl Indie Movie pochopil.
  • Abiczko
    měl odpojit internet a radši makat na hře...měl by po problému a my by jsme měli hru *13* *2*
  • Ví někdo kolik je Fishovi let? Nikde jsem to nebyl schopný vygooglovat, docela by mě to zajímalo..
    • ucho
      28-29.
      • Odhad nebo jsi to někde našel? Vím že na věku tolik nezáleží, ale mě to prostě zajímá, hlavně proto že on to tak nepřirozeně skrývá kolik mu je let.
        • ucho
          věrohodný odhad :) (samozřejmě s dedukcí, v Indie Game: The Movie prohlásil, že hry na tom Applu se svým tátou programovali v roce 1993. to je 20 let zpátky a v tu dobu musel být ještě malý děcko, protože to nezvládl sám... sice říkal, že chtěl ty hry dělat od 4 let, ale těžko říct, jaký rozestup byl k té realizaci hry, takže to je těch +- 8 let). jinak co jsem se koukal na googlu, tak mu odhadují tak nějak stejně. 30 mu podle mě ještě nebylo...).

          jeho věk se na 100 % musí pohybovat v rozmezí 25-29, takže bych si tipnul spíš těch 28-29.
  • Tak to by na indie strankach jako je games meli uspořádat pietni podcast ne?
  • Viktor_H
    *1*
  • filias
    Tak končí někdo kdo si myslí že je nějakým mesiášem, ale není schopen zkousnou fakt, že kdekdo napíše na internetu kdeco.

    Možná to bude znít hnusně, ale když ze sebe děláte a jste jakási celebrita, tak to buď nečtěte každý blábol, stáhněte se do ústraní (ale pak by mě zajímalo jak budete dělat marketing postavený na sobě) anebo jděte dělat něco jiného. (A mě osobně je trapně, že na tuto zprávu, která je mi vlastně úplně u zadnice reaguji)
  • Pilgrim66
    BlowFish.

    Ten chlapek se chová jak já, když mi bylo 15. Plnej hormonů. Kvuli nějaký pitomý hádce, na kterou by většina lidí prostě hodila bobek zruší hru? Hmm....
  • x_ander
    Upřímně, dobře mu tak. Jako chápu, že toho musel zkousnout dost a dost, a ne každý to vydýchá, ale řekl si o to sám. Když jde s kůží na trh, musí počítat s tím, že se vždycky najdou blbci, kteří ho budou (často třeba i neoprávněně a nevybíravě) kritizovat. A dá se samozřejmě pochopit, že se brání.

    Ale v jeho případě, kdy jde o cholerického namyšleného egoistu, který pošle doprdele na tři doby každého, kdo si dovolí zapochybovat o jeho hře nebo o něm samém, to si o fu*king ze všech stran vyložené říká. A poslat tímhle stylem do háje novináře, kteří chtěli jeho vyjádření... no co víc říct. Vždycky to jde udělat slušně, nebo to prostě ignorovat a neodpovídat. Když to někdo v jakémkoliv oboru dotáhne na status jakési "celebrity", musí mít hroší kůži. A nebo se veřejnosti stranit a netweetovat neurvale o každé blbině.

    Nejsmutnější na tom je, že to odserou hráči, kteří se mohli dočkat další skvělé hry.
  • Braid je paradni hra. FEZ jsem nehral a na zaklade uvadenych HW poazdavku si jeste nejakou dobu nezahraji. Tim cela vec kolem techto dvou jmen pro me konci. Ega vyvojaru a novinaru me nezajimaji, co me zajima jsou hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit