Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard umí *14*
  • U Overwatche sem objevil jeden zásadní problém. U jiných her, řekněme CSko (public server), když náš team prohraje, tak se (občas/relativně často) dostaví pocit "wow, jejich team je dobrej (nebo aspoň jeden u nich)". U Overwatche, ale převládá pouze jedna myšlenka, a to: "proč je MŮJ team plnej takovejch retardů ??@!#&%!? "
    Škoda, že nemám kamarády abych nemusel hrát sám *1*
    • To máš takhle ve všech hrách, kde se musí i trochu myslet a taktizovat. Je to tak ve WoT, AW, MWO. Pak je také na místě popřemýšlet, zda není na vině matchmaker. Často bohužel ano. Jenže takhle tě matchmaker párkrát vypeče a pokud není trochu inteligentní, začně tě brát také jako "spatného hráče". On nepozná že tě stupidita týmu v předešlých hrách dohnala do situací ze kterých nebylo cesty ven. Tímhle začne ten pravý kolotoč a vymanit se z něj je možné jen v grupě.
    • Tak srovnávat CSko který mělo roky aby si komunita vypilovala schopnosti a ovewatch kterej má velmi osobytou hratelnost díky obrovskýmu množství charakterů a jejich schopností je trochu nepřiměřený, počkej až ovewatch poběží tak dlouho jak csko a můžeš srovnávat pocity.
      • já myslím že porovnávat můžu i teď, ale moje myšlenka byla v tom, že u jinejch her mam pocit "prohrál jsem, protože oni byli lepší" ale tady je to "prohrál jsem, protože jsme pitomci". Což mi moc nevyhovuje... Vše samozřejmě IMHO :)
        • Možná proto, že CSko je úplně jiná hra než OW. V CS jde čistě o aim a reflexy, twitch style. OW je o abilitkách postav jako u moba her...
    • S tím souhlasím :D hraješ jak nejlíp umíš ale rozložení týmu prostě jaksi nefunguje :D 2x sniper např. atd. neříkám že sem nějakej master, ale občas is klepu na čelo s čim mě to zamíchá a ono tě to pomalu přestane pak bavit.
  • Veskoslav
    https://postimg.org/image/s6fuefou9/

    Pro představu, kolik toho mám otevřeného. Level 60, neotevřených mám 9 beden:) Mám 4 legendární sety za 1000, 5 setů po 250 a 12 setů po 75, k tomu 1250 peněz. Zbytek jsou spreje a hlášky. Takže myslím, že je zbytečné utrácet peníze za nákup dalších beden. Za jednu hru dostáváte v průměru 1500-4500 bodů, dle délky a úspěšnosti. Od levelu 23 se jeden level, tedy jedna krabice, počítá jako 23 000 XP:) Okolo 4000 bodů je většinou u her s délkou okolo 10-11 minut a tím, že jste nejlepší minimálně ve dvou oblastech dané hry:)
  • ten počet hrdinu a ruznych skillu musí nutne každeho nováčka odradit. grafika taky hruza, jak stylizaci tak kvalitou
    • Jako že tam je hodně hrdinů? 21 mi málo nepřijde. Se skillama je taky naprosto vše v pořádku a grafika je pěkná :)
    • Veskoslav
      Neboj Maxíčku, to nejde ukrást, takže tě to trápit nemusí:) Mimoto nováčka spíše odradí TF 2, kde lidé mají tisíce hodin a stovky předmětů, co zásadně mění hratelnost:) Tady to je o skillu a navíc ranked systém bude udělaný tak, že budeš hrát s +- stejně schopnými hráči, který bude vycházet ze tvých statistik atd. nikoliv z odehraného času.
      • peaNutz
        Ikdyž nemám tohle přetahování rád tak si myslím že TF2 je více o skillu a OW mnohem víc vyžaduje kvalitní spolupráci týmu a komunikaci. Kromě asi tří hrdinů je ten gameplay samotný v OW dost jednoduchý.
        • Veskoslav
          Tak to bych netvrdil, že je jednoduchý:) Minimálně polovina hrdinů požaduje umění postavu ovládat, správně časovat útoky, obranu atd. A zejména užití ultimátních schopností ukáže, jak je ten hráč casual. U TF2 je v současné době největší problém v tom, že do hry udělali předměty, které zásadně ovlivňují hratelnost a narušili rovnováhu. Taky jeden z důvodů, proč jsem všechny prodejní předměty z TF2 prodal a hru nehraji, protože lidí, co mají 500+, mají neskutečnou výhodu. TF2 je taktéž jednoduchá, řekněme že o skillu, tak je soldier a sniper. Zbytek je jednoduchý a přímočarý:) Takže bych zase moc neříkal něco o skillu u TF2 a to, že je Overwatch lehké. Oboje má své pro a proti a oboje vyžaduje skill od hráčů.
          • peaNutz
            Vážně? V čem je třeba Demoman lehčí než Junkrat? Tracer oproti Scoutovi vyžaduje více přemýšlení a správného načasování ale trefit se do nepřítele je mnohem těžší se Scoutem. Trefit se s Huntsmanem je těžší než s Hanzem atd. atd. To co říkám je že u OW mi příde že de víc o přemýšlení než o samotnou "trefu" která je jednoznačně v TF2 těžší. A s předměty je spíš problém že jich je ve hře tolik že je náročný se v nich orientovat a člověk přesně neví když proti němu někdo běží co má vlastně za schopnosti což je největší přednost OW a je dobře že se vydali cestou dalších hrdinů a ne zbraní. Ale že by zbraně zvýhodňovali hráče není pravda, klasika + zbraně z prvních updatů mají pořád nejlepší využití ve většině situací. Navíc ty zbraně mají dost postihů na to aby žádná z nových nebyla OP.
            • Srovnávat obtížnost podle toho jestli je těžší trefit se s tím a tím je pěkná blbost. Samotnej aim je v každý hře jenom na hráči pokud neni nějak asistovanej (viz konzole).
  • Jaký je recept na skvělou hru? Blizzard
    • To je pravda jak sv i n_ě! *12*
  • kubi-wan
    Když já si nemůžu pomoct... ale mně je ta hra už od pohledu hrozně protivná...
    • Veskoslav
      Nejsi sám:) A je zbytečné se do toho nutit:) Jinak se šušká, že bude i nějaká verze trialu, co mělo například Diablo III, kdy bude možné si hru osahat.
  • Veskoslav
    Jinak co se týče levelu, tak defacto zatím je maximální level postavy 1890:) Což znamená zdarma lze získat 1890 beden z předměty:) Takže celkově 7560 předmětů, kdy tak 30% ale budete mít vícekrát s tím, jak budete otevírat další a další bedny.

    A "šušká" se, že nový hrdina by měl být verze odstřelovač, ale jako podpora:)

    Edit: Bylo změnený rank a počet předmětů. Moje chyba.
    • Asharak
      Proč vidím lidi po cca lvlu 100 hrát od lvlu 0?
      • Veskoslav
        No ono se to vynuluje a jedeš znova, ale mění se ti bronzová barva na stříbrnou, pak zlatou atd:) Není to prostě jako v Diablu, kdy teď lítám s paragonem 800 v aktuální sezóně. Prostě jakmile máš 100, vynuluje se počítání a jeden zase od 1. levelu. S tím rozdílem, že klasický první level máš na další 1500 bodů, tady už zůstává 22500 bodů.
        • Asharak
          Jo díky.
          • Veskoslav
            Není za co:) Já jsem si to taky myslel, ale kamarád už je 159 a má "pouze" stříbrné pozadí:)
      • Za každou stovku tuším přibude hvězdička.
        • Veskoslav
          Funguje to podobně jako u Diabla, ale až na vyšších rancích, myslím, že právě 1500 rank má bronzové a 5 hvězd, takže se omlouvám za mýlku, maximální level, co se zatím "zjistil" je 1890 ale ten je ještě bez "portrétu".
  • Kozy
    9? A není to málo, Antone Pavloviči?
    • Já bych tam klidně poslal i tu desinu *1*
  • Dostal jsem klíč do bety Paladins od Hi-Rez, tak jsem to vyzkoušel, aniž bych věděl o co vůbec jde a celkem mě to chytlo. Dle gameplay videí mi to přijde celkem podobný Overwatchi, který jsem ale neměl možnost vyzkoušet. Hrál tu někdo oboje,aby to mohl porovnat ?
    • Jack1947
      Overwatch je větší lepší, ale hodně věcí mají společného... navíc jedna hra tedaPaladins, je stále v CBT statusu, kdežto Overwatch by měl bejt už dokončenej jen mu schází nějaký ten nový obsah...
  • Jo pecka. Jinak chlapi teďkom je na steamu na dlouhý čas zdarma k vyzkoušení Payday 2. Vřele doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit