Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už dlouho jsem se netěšil na nějaký případný nový obsah tak jako nyní u Overwatch.
    On totiž Blizzard,kromě "receptu na skvělou hru" zná i recept na silnou herní značku!
    A tou je a vždy bude postupné naplňování potenciálu! a ten je tady obrovský.
    A i kdyby zpočátku šlo jen o pár map a nového hrdinu tak si troufám tvrdit že v porovnaní s konkurencí (ano,koukám na tebe Lando Calrissiane z Bespin DLC) se bude jednat o osvěžení hratelnosti na déle než jen pár hodin či dnů :)
    • To je jasný že se těšíš na nový obsah jako dlouho ne - to je tím že je ho tam málo.
      • Nekdy je model postupneho pridavani lepsi, nez když se vrhnes do hry a mas tam vse, pak uz te nemá co překvapit a hlavne na zacatku muzes byt o to vic zmateny.
        • Jo, ale lepší je model hutnej obsah na začátku a přidávání dalšího.
          • Správně.Ale nejlepší je kvalitní hra,která tě baví stovky hodin a dříve než by omrzela se rozšíří o nové zábavné prvky.
  • Pamatujete na všechny ty výtky, že SW Battlefront má málo módů, žádnou kampaň a dlouho nevydrží? My ne. Overwatch 9/10
    • pwnd
    • Veskoslav
      A nebo proto, že Battlefront prostě nudí, nemá prakticky hráče a majítelé SP mají neskutečnou výhodu proti ostatním:) A ano, občas ho hraji a rád a osobně ho vidím na pěknou 6/10 jako hru. Ale oproti Overwatch mu prostě něco chybí. Ať už komunita hráčů nebo právě ta hratelnost. Overwatch i měsíc po vydání nemá problém najít do 5 sekund zápas. Battlefront už měsíc po vydání měl více jak minutu hledání a teď, když si občas zahraji i 3 minuty. Takže tady vidím zásadní rozdíly. Overwatch baví, Battlefront ne a navíc rozkouskoval komunitu skrze DLC.
  • Už to vyšlo na konzole nebo jen PC? De to vůbec hrát zkrz platformy?
    • Je to celkem logický, že zrovna Overwatch skrz platformy hrát nejde.
      • Vzhledem k tomu, že OW není založen na aimu tolik jako klasický FPS, mi to zas tak logický nepřijde. Na gamepadu by to bylo celkem hratelný, i když... Blizzard asi nechtěl vyvolat rage u konzolistů...
        • To je luxusni nesmysl stacil by 1 skiled genji a dal by si 6 konzolistu jak prd
        • Tak hratelný by to bylo asi u každý hry, jenom to furt znevýhodňuje o strašně moc...
        • Torbjornovu turretu na konzolích už museli 2x nerfnout, je tam jiný balance než na PC...
    • Veskoslav
      Vyšlo a nedá.
  • Na co Blizz šahne to se promění ve zlato, fakt jsem od nich nehrál špatnou hru, jsou to borci
    • Když vyšlo Diablo 3, byl to největší herní fail desetiletí. Od té doby to jde s firmou od desíti k pěti. Hry typu Overwatch,Heroes of The Storm míří na mladou generaci nerdů. Ta starší odkojená Diablem 2, Starcraftem 1 a WoW Woltk se už našla v úplně jiných vodách.
      • jasne od 10 k 5 :D si zabil ty starsi odkojeny co s toho jsi hral a co Starcraft 2 to je taky pro mlade nerdy a vubec vypotit tu neco o tom ze delaj hry pro mlade nerdy je dost velky blabol ze :) staci jse podivat na pocty lidi hrajici jejich hry dost pochybuju ze to jsou jen mladi nerdi a to uz nemluvim o tom ze blizzard jasne miri na profi hrani :)
      • Někomu by mohlo připadat vtipné zmiňovat kvalitu Wotlk a titulovat se "starší generace hráčů". *5*
        Až budeš starší pochopíš proč je nesmysl emotivně hanit nebo obhajovat kvality produktů.
      • D3 je jedna z nejlepších her vůbec. ROzhodně trunfla D1/D2 a osobně ji považuju za herní skvost.

        Ale overwatch mi moc nesedlo...
        • Za mě teda ne. D3 má oproti D2 slabou itemizaci a stupidní stat systém.
      • DIII je v pohode, akorat jim holt nevysel na startu ten model s pripojenim... a aukce... no ne vzdy je vse dobre hned od zacatku. Nicmene problem s pripojenim zmizel behem par dnu a aukce do roka! Takze si Blizz uvedomil chybu, informoval o tom hrace a odstranil ji... co vic si prat RoS je paradni datadisk jako vzdy kazdy datac od nich... Ja osobne jsem odkojeny na tech hrach co ty... ale s novou vlnou her nemam sebemensi problem...
    • nechci aby to vypadalo jako hate nebo trolling ale posledni dobra hra co jsem od nich hrál bylo wowko nekdy v dobe wotlk; další hry mi vyložene nesedli
      • Jo, ale to že tobě nesedly je spíš osobní preference, takový Heartstone taky někomu nesedne, ale těžko popřit že to je kvalitní titul
      • Robotron3
        Poslední dobrá hra od Blizzardu, co jsem hrál já, byli Lost Vikings *2*
        • Ja Diablo 2...
          • A já Overwatch *1*
    • To je nepopiratelná pravda!
  • Sr_Lobo
    Doporučuju všem komu to nevoní počkat na nějaký "free trial" a zkusit na vlastní kůži, protože nedat téhle super hře šanci je škoda.
  • Kravicka
    9 ted urcite ne... 4 mapy 2 mody
    • Veskoslav
      3 módy+kombinace módu. Máš zabírání bodů, dobývání, dobývání+konvoj a konvoj. Mapy máš: Afrika jedna mapa. Nepál tři mapy, Řecko tři mapy, Egypt 1 mapa, Japonsko 1 mapa. Čína 3 mapy jo a Mexiko. A i kdyby jsi počítal mapy v dané zemi/kontitentu jako jednu, tak stále ti to číslo nevychází a máš to 6 map:)

      P.S: Mohli by mi mínusboys napsat aspoň protiargument, proč nesouhlasí? Dík.
      • peaNutz
        Nemůžeš počítat jednotlivý části jedné mapy jako několik map. Ale i tak ten počet vyjde skoro stejně protože si některý vynechal *1* (Gibraltar, Kings Row,Hollywod, Rout 66, Rusko)
      • A mínusgirls ne?
  • možná škoda, že v recenzi nebyly zmíněné mapy.. jejich charakteristika a stylizace... konstatuji fakt, že jsou dost přímočaré a počet vedlejších cest končí maximálně na číslu 2, ale ono je to asi dobře, lidi to více usměrňuje a minimalizuje honění "killů" v uličkách mimo objective
    • Veskoslav
      Nesouhlasím. Taková mapa z Japonska, kdy dobýváš pozici, tak druhou pozici lze zaútočit 4 různými cestami například:)
      • beru v potaz boční uličky... a ty jsou i na druhém bodě stále jen dvě
        • Veskoslav
          Právě v Japonsku máš tří hlavní. Čelní útok, útok přes propast a útok přes horní plošinu nebo spodem , což se dá počítat jako jedna cesta:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit