Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Overwatch jsem si koupil při dumání, že by to chtělo vyzkoušet po dlouhé době nějakou střílečku a opravdu nelituji. Je to rychlé, je to zábavné a není to vůbec složité. Každý si tam najde své oblíbené postavy a není to typ hry, který by hned omrzel. Navíc pro lidi, kteří nemohou u online her strávit půl dne je to skvělé zpestření dne. Ty mapy dlouho netrvají a to, že tam jsou mikrotransakce, které se na hraní a síle hrdinů vůbec nepodepíší přeci nevadí.

    Mě si Overwatch naprosto získala a vždy se těším až před spaním na dobrou noc někoho sejmu a vyhraji s týmem nějakou tu mapku. PS: oni ani ty prohrané bitvy nenaserou.

    Za mě hra která opravdu plní funkci zábavy jak má takže 10/10 :)
  • Moc se mi líbí, že Blizzard udělal ten onen krok a velmi pečlivě skrývá staty typu K/D, který slouží ve většině případů pouze pro poměřování e-penisů a vedou k frustraci. Málo která společnost/střílečka si něco takovýho může dovolit. Thumbs up za to.
    • Tieto štatistiky máš v profile. A v hre, ktorá nie je klasická FPS, a kde je dôležitý aj celková hodnota blokovaného poškodenia, dĺžka času stráveného posúvaním nákladu atď, by to ani nemalo zmysel ukazovať v nejakej tabuľke priamo v hre.
      • Přesně, podobně jako v quake 3 arena třeba.
  • Kozy
    9? A není to málo, Antone Pavloviči?
    • Já bych tam klidně poslal i tu desinu *1*
  • kubi-wan
    Když já si nemůžu pomoct... ale mně je ta hra už od pohledu hrozně protivná...
    • Veskoslav
      Nejsi sám:) A je zbytečné se do toho nutit:) Jinak se šušká, že bude i nějaká verze trialu, co mělo například Diablo III, kdy bude možné si hru osahat.
  • Naprosto upřímě mě tahle hra prodala svým grafickým stylem a hrdiny. Už dlouho jsem neviděl takhle dobře nadesignované hrdiny co se každý hraje jinak a přitom tak zábavně. A to ani nemluvím o jejich příbězích.

    Ano ta hra má spoustu mínusů. Málo modů a prakticky žádný originální. Zatracené mikrotransakce které doplňuje podivný systém progresu.

    Ale je to zábava. A to je pro mě u hry nejdůležitější.
  • Pamatujete na všechny ty výtky, že SW Battlefront má málo módů, žádnou kampaň a dlouho nevydrží? My ne. Overwatch 9/10
    • pwnd
    • Veskoslav
      A nebo proto, že Battlefront prostě nudí, nemá prakticky hráče a majítelé SP mají neskutečnou výhodu proti ostatním:) A ano, občas ho hraji a rád a osobně ho vidím na pěknou 6/10 jako hru. Ale oproti Overwatch mu prostě něco chybí. Ať už komunita hráčů nebo právě ta hratelnost. Overwatch i měsíc po vydání nemá problém najít do 5 sekund zápas. Battlefront už měsíc po vydání měl více jak minutu hledání a teď, když si občas zahraji i 3 minuty. Takže tady vidím zásadní rozdíly. Overwatch baví, Battlefront ne a navíc rozkouskoval komunitu skrze DLC.
  • Už dlouho jsem se netěšil na nějaký případný nový obsah tak jako nyní u Overwatch.
    On totiž Blizzard,kromě "receptu na skvělou hru" zná i recept na silnou herní značku!
    A tou je a vždy bude postupné naplňování potenciálu! a ten je tady obrovský.
    A i kdyby zpočátku šlo jen o pár map a nového hrdinu tak si troufám tvrdit že v porovnaní s konkurencí (ano,koukám na tebe Lando Calrissiane z Bespin DLC) se bude jednat o osvěžení hratelnosti na déle než jen pár hodin či dnů :)
    • To je jasný že se těšíš na nový obsah jako dlouho ne - to je tím že je ho tam málo.
      • Nekdy je model postupneho pridavani lepsi, nez když se vrhnes do hry a mas tam vse, pak uz te nemá co překvapit a hlavne na zacatku muzes byt o to vic zmateny.
        • Jo, ale lepší je model hutnej obsah na začátku a přidávání dalšího.
          • Správně.Ale nejlepší je kvalitní hra,která tě baví stovky hodin a dříve než by omrzela se rozšíří o nové zábavné prvky.
  • Odulin
    U mě velká spokojenost. Hraju občasně bez party a nestěžuju si. Už sem se konečně dokopal vyzkoušet si v klidu všechny hrdiny, tak snad sem i trochu platnej v týmu. Baví mě to vždycky, když k tomu sednu. Na to moje občasný hraní tohle vydrží hoooodně dlouho. Dobrá koupě.
  • Inquisitor
    Jak je sakra možný, že to nerecenzoval Adam? Že by to bylo až moc pozitivní? :D
    • sleepless
      Adam to recenzuje do Levelu.
    • peaNutz
      Ono by to šlo ještě víc?
      • Inquisitor
        U Adama bych tomu i věřil, ještě by tomu určitě napálil desítku a to by tak hrálo :D
  • Hlavně Overtime.... je opravdu často rozhodující faktor, několikrát se mi už stalo, že jsme za boha nemohli prorazit a až pak jen díky Overtimu jsme vyhráli, výborný prvek :)
    • peaNutz
      Overtime je prvek co byl už v TF2 a nedivil bych se kdyby byl eště starší. Nic s čím by přišel Overwatch.
      • Q3A ho měl. *5*
      • eh? a co jako? TF2 má FPS pohled, nic s čím by už dávno předtím nikdo nepřišel? ...už vidíš jak je tvůj komentář hloupý?
        • peaNutz
          No tys o tom mluvil jakoby to byla nejžhavější novinka pod sluncem a bylo to nejzajímavější co v Overwatchi je. Kdybys napsal ....hlavně ten pohled z první osoby, úplně mění pocit jaký z té hry mám, výborný prvek.. tak bych se divil stejně.
          • správně, pochopil jsi to blbě
          • peaNutz
            Basilis: Rád se s tebou vsadím že Overwatchi za rok neklesne cena o víc než 50%. Jinak souhlasím s tím že je dobře že je hra pay to play a s tím že TF2 free to play zdevastovalo. To nic nemění na tom že day one mikrotransakce mi nepřídou ok a to že konzolová verze a krabicová verze na pc je předražená. Cena za kterou stojí digitální standard edice by mi přišla akorát. Ale to je podivná praxe Blizzardu posledních let Overwatch nejde koupit jinak než Origins edici s pár skinama o který nemusí každej stát, datadisky do Wowka se zdražili o cenu boostu kterej opět ne každej chce ale bez něj hra bohužel koupit nejde atd.
            • Ja tomu nerozumím, tobě někdo drží pistol u hlavy a nutí tě nakoupit loot boxy za realný prachy? Ty mikrotransakce jsou většině lidi v mém okolí naprosto u zádele, prostě si to nekupuj a neřeš, to je pro magory co to šíleně prožívaj a chtěj se za každou cenu odlišovat. S tou cenou bych i souhlasil, i když mám edici za 40e, což už není tak hrozné. A konzolisti to maj jasný, tam se levná hra AAA hra neukáže. A krabičky? On si ještě někdo kupuje krabičky?
    • Veskoslav
      Horší je ta švýcarská selka, když si ji nepohlídáš a pozabíjíš zbytek týmu za cenu ztráty vlastního týmu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit