Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Popravde, pride Quake, Unreal tournament a na Overwatch si uz nikto nespomenie.
    • Pokud Quake nepřijde s něčím zázračným, tak pochybuju, že se to bude nějak masivně hrát. Přece jen je tu Quake Live a tamní servery jsou poloprázdné v dopoledních hodinách dokonce úplně prázdné, pokud nemá člověk chuť hrát s pingem 150+ v austrálii nebo USA.
      • Quake se nikdy nebude masivně hrát, protože je těžce casual unfriendly (navíc PC only), ledaže by z toho udělali Overwatch / CoD ve světě Quaka, pak už by to ale nebyl Quake.
        • Já ti nevím, zjednodušují to víc a víc, takže už jen čekám až tam bude šipka směrem k enemy. A pochybuju, že mají v plánu dělat něco jen pro pár stovek hráčů, to jim asi moc nevydělá.
          • Jack1947
            Aimbot ? Lol a co třeba zkusit UT pokud tohle nezabaví tak už asi nic *3*
            • Jack1947
              Radši zkus ten UT tam nic takového není *3*
            • Co to mektáš o aimbotu? Zase üplně mimo, tak jako vždycky
    • Popravdě, Quake a UT můžou v klidu koexistovat vedle OW a to je dobře. Jsou to hry pro jiný publikum. Nikdo tam není zvědavej na brečící casualy přicházející z CoD, BF, OW a pak následné zjednodušování...
    • To už jsem slyšle tolikrát. Naposledy u Dooma....a jak to dopadlo. Než jedna z tebou jmenovanýc her vyjde tak OW bude uř pevně zakořeněný.
      • Zagro
        Srr, ale u novýho Dooma nikdo nečekal, že bude skvělej MP. Všichni si moc dobře pamatujeme, jak to dopadlo s D3. U ID bude hlavní MP hrou už zřejmě jenom Quake. Samozřejmě je to škoda, ale má to i svoji logiku. Hlavně spíš doufám, že Quaka nesprzní ve smyslu bonusových schopností pro jednotlivý postavy atd... Ono ale taky co čekat, když John Carmack, což byl hlavní "aktivista" v prosazování Quaka 3 jako čistokrevné MP hry, je už delší dobu v Oculusu.
      • Doom multiplayer ma nikdy nezaujal, len quake a ut.
      • Hlavne Overwatch a Doom nebo Quake jsou podle me dve rozdilne hry. To ze je to FPS nebznamena, ze jsou to stejne hry a jedna je lepsi nez druha. Kazda ma sve obecenstvo.
        • to je pravda, preto ma overwatch vobec nenadchol.
  • Naprosto upřímě mě tahle hra prodala svým grafickým stylem a hrdiny. Už dlouho jsem neviděl takhle dobře nadesignované hrdiny co se každý hraje jinak a přitom tak zábavně. A to ani nemluvím o jejich příbězích.

    Ano ta hra má spoustu mínusů. Málo modů a prakticky žádný originální. Zatracené mikrotransakce které doplňuje podivný systém progresu.

    Ale je to zábava. A to je pro mě u hry nejdůležitější.
  • Hlavně Overtime.... je opravdu často rozhodující faktor, několikrát se mi už stalo, že jsme za boha nemohli prorazit a až pak jen díky Overtimu jsme vyhráli, výborný prvek :)
    • peaNutz
      Overtime je prvek co byl už v TF2 a nedivil bych se kdyby byl eště starší. Nic s čím by přišel Overwatch.
      • Q3A ho měl. *5*
      • eh? a co jako? TF2 má FPS pohled, nic s čím by už dávno předtím nikdo nepřišel? ...už vidíš jak je tvůj komentář hloupý?
        • peaNutz
          No tys o tom mluvil jakoby to byla nejžhavější novinka pod sluncem a bylo to nejzajímavější co v Overwatchi je. Kdybys napsal ....hlavně ten pohled z první osoby, úplně mění pocit jaký z té hry mám, výborný prvek.. tak bych se divil stejně.
          • správně, pochopil jsi to blbě
          • peaNutz
            Basilis: Rád se s tebou vsadím že Overwatchi za rok neklesne cena o víc než 50%. Jinak souhlasím s tím že je dobře že je hra pay to play a s tím že TF2 free to play zdevastovalo. To nic nemění na tom že day one mikrotransakce mi nepřídou ok a to že konzolová verze a krabicová verze na pc je předražená. Cena za kterou stojí digitální standard edice by mi přišla akorát. Ale to je podivná praxe Blizzardu posledních let Overwatch nejde koupit jinak než Origins edici s pár skinama o který nemusí každej stát, datadisky do Wowka se zdražili o cenu boostu kterej opět ne každej chce ale bez něj hra bohužel koupit nejde atd.
            • Ja tomu nerozumím, tobě někdo drží pistol u hlavy a nutí tě nakoupit loot boxy za realný prachy? Ty mikrotransakce jsou většině lidi v mém okolí naprosto u zádele, prostě si to nekupuj a neřeš, to je pro magory co to šíleně prožívaj a chtěj se za každou cenu odlišovat. S tou cenou bych i souhlasil, i když mám edici za 40e, což už není tak hrozné. A konzolisti to maj jasný, tam se levná hra AAA hra neukáže. A krabičky? On si ještě někdo kupuje krabičky?
    • Veskoslav
      Horší je ta švýcarská selka, když si ji nepohlídáš a pozabíjíš zbytek týmu za cenu ztráty vlastního týmu *1*
  • Hraju převážně FPS hry a z tohodle je mi proste špatně od pohledu. I ten koncept je uplne divnej.
    Nejhorší je že cena za vydaní tyhle hry bude velá ..přijde velká lavina sra**k který se budou chtít napást na těch 10 milionech *****. Po filmech i ve hrach nas zaplaví animovanej infantilní mor.

    hodnotim 3/10 a Blizard je u mě mrtvá firma
    • 1100kc je hodne? nekdo ma hold skrbliky rodice asi :D
      • Alebo hra TF2 zadarmo, kde je toho viac po vsetkych stránkách a aj po vela rokoch to údajů miliony hracov. Uvidíme kolko hracov bude hrát toto za desat rokov.
        • Veskoslav
          TF2 v době uvedení stál 40 euro, 60 euro v Orange box.....TF2 při spuštění měl 10 map a pouze dva herní módy. Lidé často a strašně rádi zapomínají, že TF2 se až po dlouhých 4 letech stala F2P záležitostí. Navíc systém hrdinů v Overwatch nemůže být jako např. v HoTS, protože hrdiny můžeš během hraní neustále měnit a mít hodně omezený výběr je debilita. TF2 nabízí pouze 9 hrdinů, Overwatch 21 a mají přibývat další. 40 euro na to, abych měl všechno přístupné je 100krát lepší než si to dokupovat po jednom hrdinovy za těžce vydělané prachy.
          • peaNutz
            Team Fortress 2 jsem rok po vydání kupoval na Xzone za 399,- . Herní módy byli tři. A co je hlavní ta hra zavedla mikrotranskace až po tom co přešla na F2P model. Hra která stojí kolik stojí a která nejde na konzole nebo krabicově koupit jinak nez v Origins edici by neměla mít mikrotransakce od prvního dne. A to že jsou kosmetické na tom nic nemění. Srovnávat počet hrdinů v TF2 a OW je nesmysl protožře jak fanoušci OW rádi říkají jsou to úplně jiné hry (což je víceméně pravda). Asi to reflektuje situaci na tomhle trhu kdy lidem vůbec nevadí si koupit kostru s tím že se to potom po vydání dodělá. Hodnotit se má co v té hře teď je ne co tam tvůrci během následujících pěti let přidají.
            • Jack1947
              Cheateři tam jsou jen se je daří banovat co je horší že zručily např funkci "Avoid a player", takže tě můžou otravovat nějací blbeččci.
            • Ty ses dobrej lolek. On ti pise ze tf2 stalo 40e pri vydani a ty argumentujes ze po roce si to koupil ve sleve :)To ze tam jsou mikrotransakce a co ti na tom vadi ?Nikde nic nevyskakuje nepotrebujes to ke hrani jako v HotS LoL .Mas dost penez ale malo casu?Tak si koupis box ostatni si to otevrou tak jako tak i bez placeni.
              Zaplat panbuh ze to stoji 40e bejt to f2p tak tam je miliarda retardu a cheateru jako kdyz do tf2 dali f2p
    • Hodnotis 3/10 po tom co jsi to hral nebo po tom co si shlednul 4 trailery a neprecetl recenzi?
  • Nevšiml jsem si, jetsli je to v recenzi zmíněný, ale dobrý jsou i ty týdení módy (Weekly brawl). Podobný systém zavedl Blizzard i do co-op v SC2. Docela dobrý oživení, pokud už vás třeba trochu nudí klasický režim.
  • Odulin
    U mě velká spokojenost. Hraju občasně bez party a nestěžuju si. Už sem se konečně dokopal vyzkoušet si v klidu všechny hrdiny, tak snad sem i trochu platnej v týmu. Baví mě to vždycky, když k tomu sednu. Na to moje občasný hraní tohle vydrží hoooodně dlouho. Dobrá koupě.
  • Za mě 7/10. 1) po nějakých 4 hodinách máte vyzkoušeno vše, co hra nabízí, 2) 12 map je ukrutně málo, když ve hře není žádná kampaň, 3) pokud nehrajete s týmem, tak se velmi snadno může stát, že se dostanete do zápasu s mizernými spoluhráči proti dobře sestavenému, rozjetému týmu. Pak ta hra stojí za pikaču.

    IMO je škoda, že z původního konceptu (MMO Titan) nakonec sešlo.
    • https://www.youtube.com/watch?v=OU7ztXgS95s
  • Mě ta hra přijde podobná jako heroes of the storm, mělo to být zdarma, člověk si to projede ty hrdiny, zkusí pár map a pak mě to omrzelo,složitý učit se tolik postav a většina mi ani nesedla, hlavně když každé tlačítko reprezentuje jinej typ ability to ovládání není moc dobře navržený, možná pro team 6 dobrých kámošů, ale pro sólaře to není moc dobrý.
    • Složitý? Zkus DOTU 2 *1*
    • Hraju od vydání, nehraju to s žádným kámošem ani partičkou a je to parádní... takže jsi to pravděpodobně vůbec nehrál *1* *5*
  • Hnisavec
    Pastelkove CSko bez singlu a 3 modmi a mikrotransakciami za plnu palku...Blizzard ide cisto tvrdo po zisku a robi nie hry ale gambling ako by poved al Vavra. A to mi pride na skoro maximalne hodnotenie velmi malo...moze to byt zabava...ale tie hry nemaju dusu...vidno ze to.je len silena snaha trafit sa do trendov a coolovosti co prave leti. Hra ako Heavy Rain alebo Zaklinac 3 co ma i presah by mala.mat potom.15/10
    • Zaklinac 3 je vysmech knizkam a vubec me ohromne zklamal a to sem jednicku miloval.
    • Pláčeš na špatném hrobě hnisáčku. Hry jsou o zábavě a ne o přesahu nebo duši. Přesah je jen bonus...
    • Zaklinac 3 se me libi o tom zadna, overwatch jsem hral jen v bete a mozna to i casem koupim. Kazdopadne nevidim problém v mikrotransakcich, vse je ciste o tom, zda chces nebo nechces dat prachy za kosmeticke prvky, zadny prvek ve hre neovlivnuje hratelnost ve prospěch hracu, kteří si něco koupi navíc.
      V HotS jsem si ještě nic nekoupil a ani jsem nemel potrebu, radu hrdinu mam koupenou za goldy a mam značnou rezervu v goldech, kdybych nahodou nekoho ještě chtěl. Podobne je to i v Overwatch, chces si nekoho vymazlit, tak proste hranim se k tomu tez dostanes a bez placeni.
    • přesah u Zaklínače? V těch odhalených kozách či vulgaritách?
      • Nehodnoť hru, kterou si nehrál, trapáku. W3 je masterpiece, ne které se nechytá ani japonská tvorba.
  • Jack1947
    Ranked play jako odměny nabídne zlaté zbraně... jen tak mimochodem jo a až bude hehe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit