Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zahrál bych si kampaň za skopčáky. Hrdina by byl sice němčour, ale byl by odpůrce nacismu a byl by ke vstupu do armády donucen. Sváděl by vnitřní boj, kdy ho okolnosti nutí zabíjet, ale zároveň se mu ze sebe samotnýho dělá špatně. Končilo by to nějak srdceryvně, třeba po tom, co by viděl hrůzy koncentráku a byl zajat při jeho osvobozování, ukradně zbraň strážnému a po dojemném monologu si prožene kulku hlavou.
    Hráč by celou hru kosil nepřátele mačkáním LTM, ale ten poslední stisk LTM by znamenal výstřel do vlastní makovice... jedno oko by nezůstalo suchý
    • Este by som pridal kampan na vychodnom fronte, optimisticky vylet do Ruska, nasledna studena sprcha a zajatie v gulagu...
      • No část kampaně ve stylu filmu Bílé peklo by nebylo vůbec špatné, o tom si ale v dnešní době můžeme nechat jen zdát.
    • Stačilo by hrát třeba za Itala, ti nebyli moc spokojení s tím že museli bojovat po boku němců. Nebo jakejkoliv jinej spojenec němců. Ale to je na dnešní dobu asi moc ostré. Dali tam rači Den D, jen se divím že sem neviděl jediného negra v traileru.
      • No protože by přece museli toho chudáka černocha nechat na Omaha beach zabít a to se multikulti jedincům už taky nelíbí... takže s největší pravděpodobností ti bude nějaký černoch dělat kapitána *7*
        • Jack1947
          Černej kapitán Price lol tak to nee radši *2*
      • Jack1947
        Dávali by větší smysl než v 1světové... https://en.wikipedia.org/wiki/Nigerian_Army
        • To ano, ale jsme v roce 2017 dnes se cpou negři všude ať se někdo náhodou neurazí.... I tak se divím
          • Jack1947
            Já vím... je zto nějaká moda Equal race či co ( když ne Gender bender :D)
  • Cože? Vylodění v normandii? Tak takhle originální a drsnou kampaň sem nečekal!!! Už sem se lekl že by někoho napadlo udělat střílečku za Osu, popřípadě za obě strany. Holt CoD je CoD .. 3h herní doba, 4x DLC z jiných bojišť...
  • Jack1947
    Třeba dodat že bude sešn špás a zombíky si mohli nechat ( ty budou beztak na sešn špás taky)

    Nicméně jsem rád že to bude WW2 a ne futurismus ( i když moderní konflikty by byli zajímavé jenže by tam museli figurovat amíci tak nic i když...)

    Snad to nějak výrazněji nepohnojí.

    Omaha beach vystřižená jak z MOh:AA ( jen lepší grafika) škoda že to pojede furt na stejném vyčpělém q3 arena enginu. Bude mít stále stejné vyvblité textury jak minule a předminule.
    COD alá tak trochu BIA proč ne... i když to bude hlavně o řadovém "bezejmeném" vojákovy... Kampan v Normandii v COD2 na závěr hry byla pro mě dost nudná... mohlo by se tady podívat i jinam hm... uvidíme.

    MMo prvky víceméně byli už trochu nakousnuty v minulém dílu, a i když mi to vadí tak chápu dnešní online doba noo *4*
  • karlman.hajsky
    Konečně dělají aspoň to co po nich lidi chtěli roky, tak neremcejte pořád. *16*
    • Ano! Všichní řvali že chcou znovu a opět Den D!!
      • v ktorom cod bol den D ?
        • rohlos
          Call of Duty 1 - St. Mere Eglise 6.cerven 1944.. *3*
        • Call of duty 2
  • co se vam vsem nelibi? jeste zacnete nadavat na to ze se porad strili levym tlacitkem mysi.. me prijde super ze po delsi dobe se rozhodi udelat ww2 v poradne grafice, tak jak to meli udelat uz davno!
    • tohle je už syndrom pc hráčů. Jsou nespokojeni se vším, ještě nějaké ISO RPG z KS, tam si zaonanují, ikdyž to samozřejmě ani nehrají, jen si na tom mastí ego.
    • Druhá světová jak prase.. Víš jak vůbec začala? Věřím že americké děcka si myslí že vyloděním v normandii v roce 44...
      • *7* nevim co se ti nezda, lepsi animace a grafiku jsem u hry z druhe svetove nevidel a vubec me netankuje ze je to zase z normandie, prave naopak, konecne to muze vypadat jak ryan se vsim vsudy, s poradnym bahnem a kourem...a uz vubec nevim, co to ma spolecneho s tim, jestli vim, kdy ta valka zacala, to je uplne irelevantni ;) mel by si jit spat, mam takovy dojem, ze rano vstavas do skoly ;)
        • Jack1947
          Poslední dobré vylodění bylo tuším COH1.
        • Nezdá se mi prostě to že je to opět a zas Ryan.... *10*
          • nj me by se taky libilo hrat za takoveho sima hayhu a strilet rusaky ve finsku, ale kvuli tomu, ze to nedostanu se mi nechce nadavat na jinak dobre vypadajici hru z jine casti druhe svetove, zbytecne si kazit den :)
    • >me prijde super ze po delsi dobe se rozhodi udelat ww2 v poradne grafice
      Jo, druha svetova.. Jasne. :DDD
  • TheGGG
    no jo, d-day a za američany, to hipsteři nepřežijí... optimálně by pro ně byla nějaká hc simulace za rusáka, který bojoval u nějaká no name vesničky, někde u lesa o který nikdo neslyšel.... a pak za SS nácka, to by zdejší "gameři" taky asi mlaskaly blahem.
    • Skatulkujes vsechny s jinym nazorem do skatulky "hipsteri", hipstre?
      • TheGGG
        nebreč a běž si někde pustit nějaký dokument o tom, jaké boty nosili náckové a kolik knoflíků měl sovětský generál na košili *6* *6* to vás crazy milovníky historie určitě zajímá, normální lidi si užijí čekání na nové CoD
        • Normální lidé nebo jednoduší? Já tak přečetl tuny knížek a příběhu z druhé světové a fakt by mě možná napadlo něco víc než jen zas a zas a zas a zas a zas už dvacet let dávat do kampaně den D. Co třeba hra za Itala? Nebo Hra za Francouze, kde bys nejprv bojoval proti němcům a pak s němci jako voják vychistické francie? Co třeba Maďar? Proč ne za Brita? Čínan? Bulhar? Rumun? Fin v Zimní Válce? Co třeba Španěl jako dobrovolník v německé uniformě ? Proč nezkusit partyzána v bělorusku? Celá východní fronta? Afrika? ....Takhle bych mohl mluvit dokola. Nevím, nepříjde mi normální ve hře pod názvem "World War 2" dat kampaň která se od roku 2000 se*e všude. Dnešní děcka si fakt myslí že válka byla jen mezi amíky a skopčaky.. Člověk si jen představí v takové grafice vidět Stalingrad, kursk, celou operaci barbarossa, bagration, ... Boože oni tam zas jeb*ou ten Den D *1* *1*
          • Jack1947
            Taky mě mrzí že tam nedají i něco jiného... těch operací byla fůra a Američani se hodně jich učastnily také... takže jen DenD je zklamání. To už zná každý pomalu kojenec *12*
            • TheGGG
              očividně tam jen d-day nebude, jen jedna mise z mnoha...
        • Jako kdyby normalita byla neco, cim by se nekdo mel chlubit. ;D
          A ne, dokumenty by me delaly normalnim neznabohem, jednim z lidu, ctu knihy.
          Kniha. Vis, ne?
          • TheGGG
            tak si čti knížky, ale netlač to do her, kde by to nikoho nezajímalo...
            • Me jo, spoustu dalsich taky.
  • flash789
    Ty blaaaho, bude dalsi dil CoD, to je teda neco. Udalost srovnatelna se slevami v Tescu, jsou taky porad. A druha svetova, to je taky super, to tady jeste nebylo. fps z druhy svetovy, zadna jina neexistuje. Proste se ted o tom bude psat 3x denne az do te doby nez to vyjde..des bes.
    • Jack1947
      Tomu se řiká PR/ hype *4*
  • Battlefield 1942. Byla tam operace market garden. V CoD WW2 budou pouze roky '42 a '45. Ubohy.
    Jinak, pro uplny cringe doporucuji tadyto https://www.theguardian.com/technology/2017/apr/25/call-of-duty-wwii-historians-video-games-activision
    • '44*
  • Jupí... Konečně hra která se odehrává roku 1944 v Normandii... Jak novátorské... Ale jinak to vypadá ok... Akorát mě zas budou štvát patriotičtí Amíci s tunami keců...
  • BohumilCisar
    Štve mě, jak se autoři válečných her bojí přijít s něčím novým, tak budou pořád dokola "vykrádat" filmy. Den D z pohledu Amíků je vyčerpané téma, toto zase bude jen kopírovat Ryana, přitom kdyby to ukázali z pohledů vojáků na Juno Beach, konkrétně třeba Berniéres-sur-Mer, hned by tam bylo svěží neokoukané prostředí, které by podle mě bylo mnohem působivější než nějaká Omaha beach, která je zajímavá čistě jen tím, že tam bylo zbytečně moc mrtvých...

    Jo a abych nezapomněl, vždycky když vidím šedou kamufláž na německých tancích v Normandii, tak bych zvracel *7*
    • Test
    • Mart9
      Pro začátek dobré. Omaha byla snad jen v MoH ne? Vždyť v COD2 si sice taky byl někde na pláži, ale lezl si někam na skálu, což mě sralo. Já chtěl Omahu už tam.
      • Jack1947
        https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_o_Pointe_du_Hoc *3*

        Takže tady si to užijeme ve vší parádě...
    • TheGGG
      kdy naposledy vyšla hra kde bylo dobře zpracované d-day? Prastaré fps kvůli nechutné grafice nikoho nezajímají...
      • Az si najdes praci, spekoune
        • TheGGG
          míň špekatej jak ty anonymku... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit